İzmir-Alanya Otobüs Bileti Turna.com'da

İzmir Alanya Diğer Ulaşım Seçenekleri

İzmir Alanya Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
24,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması

İzmir Uşak Otobüs Bileti (Tek Yön)

İzmir Alanya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
25 Ocak 2021, Pazartesi 17:30
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
26 Ocak 2021, Salı 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
28 Ocak 2021, Perşembe 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
29 Ocak 2021, Cuma 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
30 Ocak 2021, Cumartesi 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
31 Ocak 2021, Pazar 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
01 Şubat 2021, Pazartesi 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
06 Şubat 2021, Cumartesi 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
07 Şubat 2021, Pazar 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
15 Şubat 2021, Pazartesi 08:00
Buzlu Turizm
İzmir - Uşak
16 Şubat 2021, Salı 08:00
Yeşil Muş Ovası
İzmir - Uşak
24 Ocak 2021, Pazar 13:00

İzmir Alanya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

İzmir Alanya akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

İzmir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çeşme, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Alaçatı (Çeşme, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Ilıca (Çeşme, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı ve Payamlı.

Alanya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Konaklı (Alanya, Antalya), Mahmutlar (Alanya, Antalya), Kale (Alanya, Antalya), Okurcalar (Alanya, Antalya), Avsallar (Alanya, Antalya) ve Alanya.

İzmir Alanya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde İzmir Alanya arasında seyahat edebilirsin.

İzmir Alanya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İzmir Alanya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İzmir ve Alanya arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, İzmir Turizm, Çanakkale Truva, Güney Akdeniz ve Isparta Petrol.
  • İzmir şehrinden Alanya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.

İzmir Seyahatinden Önce Oku !

Alanya Seyahatinden Önce Oku !

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.