İstanbul Muş Otobüs Bileti Turna.com'da

İstanbul Muş Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
1.499,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
16 saat 55 dk

İstanbul Muş Otobüs Bileti (Tek Yön)

İstanbul Muş otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
27 Mayıs 2024, Pazartesi 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
28 Mayıs 2024, Salı 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
30 Mayıs 2024, Perşembe 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
31 Mayıs 2024, Cuma 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
08 Haziran 2024, Cumartesi 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
09 Haziran 2024, Pazar 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
11 Haziran 2024, Salı 01:29
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
11 Haziran 2024, Salı 23:59
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
12 Haziran 2024, Çarşamba 01:29
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
13 Haziran 2024, Perşembe 01:29
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
14 Haziran 2024, Cuma 01:29
Özlem Van Turizm
İstanbul - Muş
16 Haziran 2024, Pazar 01:29

Muş Varışlı Otobüs Biletleri

Muş otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Vangölü Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 02:00
Özlem Van Turizm
13 Haziran 2024, Perşembe 13:00
Lider Muş Tur
10 Haziran 2024, Pazartesi 05:00
Yeni Erciş İtimat
11 Haziran 2024, Salı 11:00
Vangölü Turizm
31 Mayıs 2024, Cuma 00:30
Lider Muş Tur
04 Haziran 2024, Salı 12:28
Özlem Van Turizm
09 Haziran 2024, Pazar 12:30
Muş Murat Turizm
31 Mayıs 2024, Cuma 08:00
Özlem Van Turizm
14 Haziran 2024, Cuma 02:59
Özlem Van Turizm
13 Haziran 2024, Perşembe 11:00
Özlem Van Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 23:59
Yeni Erciş İtimat
10 Haziran 2024, Pazartesi 17:00

İstanbul Kalkışlı Otobüs Biletleri

İstanbul şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Hatay Gökbey Seyahat
07 Temmuz 2024, Pazar 11:30
Cizre Nuh İtimat
01 Haziran 2024, Cumartesi 11:30
Özkaymak
29 Mayıs 2024, Çarşamba 21:30
Villa Seyahat
30 Mayıs 2024, Perşembe 09:00
Lider Vip Travel
12 Haziran 2024, Çarşamba 20:15
Beydağı Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 14:20
Aybastı İtimat Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 15:00
Erbaa Seyahat
31 Mayıs 2024, Cuma 22:15
Aybastı İtimat Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 14:00
İstanbul Kalesi Seyahat
30 Mayıs 2024, Perşembe 16:55
Metro Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 01:00
Beydağı Turizm
29 Mayıs 2024, Çarşamba 14:20

İstanbul Muş otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İstanbul Muş otobüs bileti tek yön en ucuz: 1.499 TL.

Ortalamanın altında İstanbul Muş otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İstanbul Muş sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

İstanbul Muş arasındaki en kısa otobüs seferi 16 saat 55 dakika sürmektedir.

İstanbul şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : İstanbul Havaalanı, Zeytinburnu, Yenisahra, Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Taksim, Şişli, Şile, Sultanbeyli, Sirkeci, İstanbul Silivri, Sefaköy, Sarıyer, Sarıgazi, Tepeüstü, Samandıra Otogarı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Pendik, Beykoz, Beşiktaş, Bayrampaşa, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Alibeyköy, 4.Levent, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Okmeydanı, Merter, Maltepe, Küçükyalı, Küçükçekmece, Kaynarca Otogarı, Kavacık, Kartal, Kağıthane, Kadıköy, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Harem Otogarı, Güngören, Göztepe, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esentepe, Esenler Otogarı, Eminönü, Ataşehir Dudullu Otogarı, Çatalca, Cevizli, İçmeler, Güzelyalı, Topkapı, Aksaray (İstanbul), 70 Evler, 42 Evler, Sancaktepe, Kurtköy, Esenyurt, Ahmediye, Mehmet Akif Mahallesi, Tavşantepe Metro İstasyonu, Şifa (Tuzla, İstanbul), Balıkyolu, Basın Ekspres, Ataşehir Ferhatpaşa Terminali, Mecidiyeköy, Harmandere, Esatpasa, Orhanlı, Yeşilpınar, Koşuyolu, Kavakpınar, Firuzköy, Çamlıca, İkitelli, Viaport Alışveriş Merkezi, Balat, Halıcıoğlu, Hadımköy, Kıraç, Uzunçayır Metrobüs Durağı, Göztepe Metro İstasyonu, Yenisahra Metro İstasyonu, Acıbadem Metro İstasyonu, Atatürk Havaalanı, Soğanlık, Küçükköy, Atışalanı, Semizkum (Silivri), İstanbul, 500 Evler ve Şirinevler.

Muş şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yaygın (Muş), Varto, Muş, Malazgirt, Korkut, Gülçimen (Bulanık, Muş), Erentepe (Bulanık, Muş), Bulanık, Hasköy (Muş), Sungu (Muş) ve Karakale (Korkut, Muş).

İstanbul Muş uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde İstanbul Muş arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden İstanbul Otogarlarına Ulaşım

Şehir Merkezinden Esenler Otogarına Ulaşım

İstanbul’un merkezi semtlerinden Esenler Otogarı’na ulaşım için çok sayıda seçenek bulunuyor. Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kadıköy, Üsküdar gibi merkezi semtlerden Esenler Otogarı’na belediye otobüsü, metro, metrobüs, Marmaray, füniküler, vapur, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kolayca ulaşım sağlanıyor. Şehir merkezinin bazı noktalarından Esenler Otogarı’na en hızlı ulaşım alternatifleri ise şöyle:

Kadıköy’den Esenler Otogarı’na gitmek için ilk ulaşım alternatifi şu şekilde: Pendik - Kadıköy Metrosuna binerek Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Marmaray’a aktarma yapabilir; Marmaray’dan Yenikapı istasyonunda inerek Yenikapı - Atatürk Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler Otogarı Durağı’nda inebilirsin. Bir diğer yol alternatifi ise; metrobüs ile Zincirlikuyu’ya giderek buradan Gayrettepe metro istasyonuna yürüyebilir; Yenikapı metrosuna binebilirsin Yenikapı metrosundan Atatürk Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler Otogarı durağında inebilirsin. 

Üsküdar’dan Esenler Otogarı’na en hızlı ulaşım alternatifi; Marmaray ile Yenikapı’ya gitmek ve Yenikapı’dan M1A Yenikapı - Atatürk Havalimanı metrosuna aktarma yapmaktır. 

Şişliden Esenler Otogarı’na otobüsle ulaşmak için Mecidiyeköy otobüs durağından 750 numaralı Mecidiyeköy - Otogar belediye otobüsüne binebilirsin. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde Esenler Otogarı’na metro ve metrobüsle aktarmalı olarak gitmeni öneririz. Eminönü’nde isen 760 numaralı Eminönü - Otogar otobüsüyle Esenler Otogarı’na gidebilirsin. 

Taksim’den Esenler Otogarı’na en kısa sürede gitmek için Hacıosman - Yenikapı metrosuna binerek Yenikapı’da inebilir, Yenikapı’dan M1A Yenikapı - Atatürk Havalimanı metrosuna binerek Esenler Otogarı durağında inebilirsin. 

Beşiktaş’tan Esenler Otogarı’ına 280 numaralı Beşiktaş - Otogar otobüsüyle ulaşabilirsin. Beşiktaş’tan bir diğer ulaşım seçeneği; dolmuş ile Taksim’e giderek Taksim’den Yenikapı metrosuna aktarma yapabilirsin. Buradan M1A Yenikapı - Atatürk Havalimanı metrosuna binip Esenler Otogarı’nda inebilirsin.

Şehir Merkezinden Harem Otogarına Ulaşım

İstanbul’un merkezi semtlerinden Harem Otogarı’na toplu taşıma, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Harem Otogarı’na gitmek için belediye otobüsü kullanmak istiyorsan İstanbul’un birçok bölgesinden kalkan 12H, 139A, 12, 13M, 13ÜS, 16M, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 18Y ve 320A hatlı belediye otobüslerine binebilirsin. Toplu taşıma araçlarında, minibüs ve dolmuşlar haricinde, ödeme için İstanbul Kart kullanılıyor. Satış noktalarından İstanbul Kart satın alabilirsin. Toplu taşıma ile çok fazla yolculuk yapmayacaksan tek kullanımlık “Bir Geç” veya beş kullanımlık “Beş Geç” biletlerinden de satın alabilirsin. 

Eminönü’nden veya Sirkeci’den Harem Otogarı’na gitmek için Sirkeci - Harem feribotuna binebilirsin. 

Şişli, Beyoğlu ve Taksim’den Harem Otogarı’na gitmek için Beşiktaş’a toplu taşıma veya taksiyle geçip Beşiktaş’tan vapurla veya motorlarla Üsküdar’a geçip, Üsküdar’dan Harem istikametine giden dolmuşlara binebilirsin.  Bir diğer yöntem ise; Yenikapı - Hacıosman metrosu ile Yenikapı’ya gidip Marmaray’a aktarma yaparak Üsküdar durağında inebilirsin. Üsküdar’dan otobüs firmalarının ücretsiz servislerini de kullanabilirsin. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Harem Otogarı’na gitmek için havalimanı servisi (Havabus) veya belediye otobüsü ile Kadıköy’e geçip Kadıköy’den Harem’e giden 12H otobüsüne binebilirsin. Kadıköy - Harem arası kısa mesafe olduğundan ulaşım için taksi de kullanabilirsin. 

Harem Otogarı’na taksi ve araç kiralama seçenekleriyle de ulaşabilirsin. 

Muş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Merkeze çok yakın bir konumda yer alan Muş Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif bulunuyor. Yaklaşık 10 dakikalık bir yürüyüş ile kolayca ulaşılabilen Muş şehir merkezine, aynı zamanda otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi ile ulaşım sağlanabiliyor. Aşağıdaki ulaşım alternatiflerinden dilediğini seçerek Muş şehir merkezine ve Muş ilçelerine kolay bir şekilde gidebilirsin.

Muş Otogarı’nda faaliyet gösteren otobüs firmalarının şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Bu hizmet, firmaların biletli yolcularına mahsustur. Muş’a seyahat ettiğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis kalkış saati ve servis güzergahı ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsin. 

Özel halk otobüsleri, Muş’un birçok noktasına kolayca ulaşım sağlamaktadır. Haftanın her günü 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren otobüsler ile otogardan şehir merkezine yaklaşık 5 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsin. 

Haftanın her günü, sık aralıklarla ve geç saatlere kadar hizmet veren minibüsler, Muş’un ilçelerine ve köylerine ulaşımı kolaylaştırmıştır. Muş Otogarı önünden kalkan minibüsler ile Muş şehir merkezindeki önemli noktalara rahat bir şekilde ulaşabilirsin. Muş ili sınırları içerisinde minibüsle yolculuk yapmak oldukça ekonomiktir.

Otogara gece geç saatlerde ulaştıysan veya şehir merkezine toplu taşıma kullanmadan gitmek istiyorsan taksi yolculuğunu tercih edebilirsin. Muş Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek için 7/24 hizmet veren taksileri tercih edebilirsin. Otogar ile Muş şehir merkezi arası çok kısa bir mesafe olduğundan taksi ile ulaşımın maliyeti düşük olacaktır.

İstanbul Muş otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İstanbul Muş arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 16 saat 55 dakika sürmektedir.
  • İstanbul Muş arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İstanbul ve Muş arasında 14 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Best Van Turizm, Özlem Van Turizm, Lider Muş Tur, Bitlis Taç Turizm ve Vangölü Turizm.
  • İstanbul şehrinden Muş şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: