İnegöl Giresun Otobüs Bileti Turna.com'da

İnegöl Giresun Diğer Ulaşım Seçenekleri

İnegöl Giresun Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
350,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
17 saat 30 dk

İnegöl Giresun Otobüs Bileti (Tek Yön)

İnegöl Giresun otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
04 Temmuz 2022, Pazartesi 14:30
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
06 Temmuz 2022, Çarşamba 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
07 Temmuz 2022, Perşembe 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
08 Temmuz 2022, Cuma 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
12 Temmuz 2022, Salı 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
13 Temmuz 2022, Çarşamba 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
20 Temmuz 2022, Çarşamba 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
01 Ağustos 2022, Pazartesi 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
02 Ağustos 2022, Salı 14:45
Lüks Gümüşhane
İnegöl - Giresun
03 Ağustos 2022, Çarşamba 14:45
Rize Ses Seyahat
İnegöl - Giresun
08 Temmuz 2022, Cuma 18:45
Lüks Artvin Seyahat
İnegöl - Giresun
06 Temmuz 2022, Çarşamba 12:00

Giresun Varışlı Otobüs Biletleri

Giresun otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Vangölü Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 18:30
Giresun Seyahat
22 Temmuz 2022, Cuma 18:00
Has Turizm A.Ş.
17 Ağustos 2022, Çarşamba 03:30
Sakarya VİB
08 Temmuz 2022, Cuma 21:15
Giresun Seyahat
24 Ağustos 2022, Çarşamba 21:30
Van Kalesi Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 15:00
Vadi Şirinkent Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 16:10
Özlem Ardahan
09 Temmuz 2022, Cumartesi 20:20
Metro Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 09:30
Kanberoğlu
06 Temmuz 2022, Çarşamba 01:00
Giresun Seyahat
20 Temmuz 2022, Çarşamba 18:30
Giresun Seyahat
29 Temmuz 2022, Cuma 23:29

İnegöl Kalkışlı Otobüs Biletleri

İnegöl şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Öz Gülaras Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 15:15
Has Turizm A.Ş.
05 Temmuz 2022, Salı 20:15
Can Dersim Tuncelililer
26 Temmuz 2022, Salı 13:45
Mardin Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 12:15
Isparta Petrol
21 Temmuz 2022, Perşembe 04:45
Isparta Petrol
16 Temmuz 2022, Cumartesi 13:15
Isparta Petrol
11 Temmuz 2022, Pazartesi 04:45
Nilüfer Turizm
10 Temmuz 2022, Pazar 22:30
Seç Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 16:45
Kütahyalılar Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 11:45
Isparta Petrol
17 Temmuz 2022, Pazar 13:15
Giresun Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 19:00

İnegöl Giresun otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İnegöl Giresun otobüs bileti tek yön en ucuz: 410 TL.

Ortalamanın altında İnegöl Giresun otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 6 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

İnegöl Giresun arasındaki en kısa otobüs seferi 13 saat 14 dakika sürmektedir.

İnegöl şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : İnegöl.

Giresun şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Alucra, Bulancak, Çamoluk, Yılgın (Tirebolu, Giresun), Yağlıdere, Tirebolu, Şebinkarahisar, Piraziz, Keşap, Güce, Görele, Giresun, Eynesil, Espiye, Duroğlu (Giresun), Doğankent, Dereli, Çanakçı, Doğancı (Tirebolu, Giresun), Çavuşlu (Görele, Giresun) ve Üçtepe (Yağlıdere, Giresun).

Şehir Merkezinden İnegöl Otogarına Ulaşım

Merkezden İnegöl Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezinde bulunan İnegöl Otogarı’na yürüyerek, dolmuş veya taksi ile kısa sürede ulaşabilirsin. Bursa’nın Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gemlik ilçelerinden İnegöl Otogarı’na gitmek için otobüs, minibüs ve taksi seçeneklerini kullanabilirsin.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun Otogarı’ndan 3 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım için çok sayıda seçenek vardır. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile otogardan Giresun şehir merkezine çok kısa sürede ulaşım sağlanabilmektedir. 

Giresun Otogarı’nda hizmet gösteren birçok otobüs firmasına ait ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunuyor. Firma yolcularının şehir merkezine ulaşımını sağlayan servisler otogardan 30 dakikada bir kalkıyor. Giresun otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Terminal durağından geçen ve Giresun şehir merkezine giden 1 ve 2 numaralı otobüsler ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Bu hatlar, haftanın her günü 07.15-18.15 saatleri arasında hizmet veriyor. 

Giresun Otogarı’ndan Giresun Üniversitesi’ne gitmek için otogar önünden kalkan ve üniversite güzergahına giden belediye otobüslerine veya minibüslere binebilirsin. 

Giresun Otogarı önünden kalkan minibüslerle şehir merkezine, Tirebolu, Görele, Dereli gibi Giresun ilçelerine ve beldelerine. Yakın mesafede bulunan Trabzon ve Ordu şehirlerine kolayca ulaşmak mümkün. Sık aralıklarla ve gün boyu çalışan minibüsler, hem hızlı hem de ekonomik bir ulaşım seçeneğidir. Giresun Otogarı’ndan şehir merkezine minibüsle 15 dakika içinde ulaşabilirsin. 

Giresun şehir merkezine gitmek için toplu taşımaya binmeyi tercih etmiyorsan otogarda yer alan ve haftanın her günü 24 saat çalışan taksi durağından taksiye binebilirsin. Hızlı ve konforlu bir taksi yolculuğu ile yaklaşık 10 dakikada Giresun şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogar ile şehir merkezi arası mesafe kısa olduğu için taksi ücreti uygundur.

İnegöl Giresun otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İnegöl Giresun arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 13 saat 14 dakika sürmektedir.
  • İnegöl Giresun arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İnegöl ve Giresun arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya VİB, Rize Ses Seyahat ve Giresun Seyahat.
  • İnegöl şehrinden Giresun şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cuma en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.