İnegöl Erzincan Otobüs Bileti Al: Ucuz Fiyat Bul - turna.com

İnegöl Erzincan Otobüs Bileti Turna.com'da

İnegöl Erzincan Diğer Ulaşım Seçenekleri

İnegöl Erzincan Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

İnegöl Erzincan Otobüs Bileti (Tek Yön)

İnegöl Erzincan otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

01 Ekim 2022, Cumartesi 12:53
01 Ekim 2022, Cumartesi 12:53
01 Ekim 2022, Cumartesi 12:53

Erzincan Varışlı Otobüs Biletleri

Erzincan otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Doğu Kars
01 Ekim 2022, Cumartesi 19:40
Iğdırlı Turizm
30 Eylül 2022, Cuma 15:00
Yeni Erciş İtimat
30 Eylül 2022, Cuma 11:00
Has Ağrılı Turizm
01 Ekim 2022, Cumartesi 10:01

İnegöl Kalkışlı Otobüs Biletleri

İnegöl şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Seyahat
30 Eylül 2022, Cuma 12:14
Isparta Petrol
30 Eylül 2022, Cuma 09:15
Balıkesir Uludağ
30 Eylül 2022, Cuma 15:15
Isparta Petrol
05 Ekim 2022, Çarşamba 06:00
Doğu Kars
30 Eylül 2022, Cuma 11:40
Isparta Petrol
30 Eylül 2022, Cuma 03:45
Isparta Petrol
30 Eylül 2022, Cuma 03:45
Balıkesir Uludağ
01 Ekim 2022, Cumartesi 10:45
Doğu Kars
30 Eylül 2022, Cuma 11:40

İnegöl Erzincan otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

İnegöl şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : İnegöl.

Erzincan şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Şehir Merkezinden İnegöl Otogarına Ulaşım

Merkezden İnegöl Otogarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Şehir merkezinde bulunan İnegöl Otogarı’na yürüyerek, dolmuş veya taksi ile kısa sürede ulaşabilirsin. Bursa’nın Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gemlik ilçelerinden İnegöl Otogarı’na gitmek için otobüs, minibüs ve taksi seçeneklerini kullanabilirsin.

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıkta yer alan Erzincan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleriyle Erzincan şehir merkezine 7/24 kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Erzincan Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri mevcuttur. Şehirlerarası yolculuğu sonrası Erzincan Otogarı’nda indikten sonra; yolcu indirme peronları yanında yer alan servis noktalarından, ilgili otobüs firmasının şehir içi servisine binerek, Erzincan merkeze yaklaşık 15 dakikada, ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Şehir içi servisleri, otobüslerin geliş saatlerine göre veya her yarım saatte bir olmak üzere perondan kalkar. Otobüs bileti aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. 

Otogardan Erzincan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise belediye otobüsüdür. Erzincan Otogarı önünden kalkan 1,2 ve 6 hatlı otobüslere binerek Erzincan şehir merkezi olarak bilinen Dörtyol’a 15-20 dakikada ulaşabilirsin. Merkezden Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerine belediye otobüsü ile gitmek mümkün. Otobüs sefer saatleri ve güzergahları için güncel bilgilere Erzincan Belediyesi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsin.

Erzincan Otogarı’ndan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Yalnızbağ Kampüsü’ne gitmek için; yolcu servisi, otobüs, minibüs veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra 14 veya 14-A hatlı otobüslere aktarma yapabilirsin. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk ile kampüse ulaşabilirsin. 

Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın ilçe ve köylerine kolayca ulaşmak için ulaşım ağı geniş olan minibüsleri tercihe edebilirsin. Minibüsler ile Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın hemen her noktasına kolay ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. 

Otogar - Erzincan merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için şehir merkezine ulaşım için oldukça tercih edilen bir diğer ulaşım alternatifi, taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından tek veya diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Erzincan şehir merkezine taksi yolculuğu süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

İnegöl Erzincan otobüs bileti ile ilgili sorular

  • İnegöl Erzincan arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    İnegöl ve Erzincan arasında 14 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Esadaş, Erzincan Başak Turizm, Kars Kalesi, Doğu Kars ve Bizim Iğdır Seyahat.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: