Huntur Otobüs Biletleri Turna.com'da

En Ucuz Huntur Otobüs Bileti Fiyatları (Tek Yön)

Daha ucuza Huntur otobüs bileti bul

Huntur
27 Haziran 2024, Perşembe 13:30
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 13:30
Huntur
02 Temmuz 2024, Salı 13:30
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 13:30
Huntur
20 Temmuz 2024, Cumartesi 15:00
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 18:00
Huntur
27 Haziran 2024, Perşembe 17:30
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 17:30
Huntur
30 Haziran 2024, Pazar 17:30
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 17:30
Huntur
27 Haziran 2024, Perşembe 18:00
Huntur
25 Haziran 2024, Salı 17:30
Huntur
26 Haziran 2024, Çarşamba 18:00

Hakkında

HUNTUR TURİZM

Huntur Turizm Hakkında

Huntur Turizm; 1969 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İstanbul merkezli firma, Türkiye Bulgaristan arası karayolu ulaşım seferleri düzenlemektedir. Huntur Turizm Bulgaristan'a seferler düzenleyen Türkiye'nin en köklü otobüs firmalarından biridir. Bulgaristan'ın Ruse, Haskova, Sofya, Popovo, Razgad gibi şehirleri başta olmak üzere birçok farklı noktasına Türkiye'den seferler düzenlemektedir. Türkiye'den seferlerin başlangıç noktaları ise en kalabalık şehir olan İstanbul ve Bulgaristan'dan en çok göç almış olan Bursa'dır. Çorlu ve Yalova şehirleri üzerinden de geçiş yapan Huntur; İstanbul'da Laleli- Beyazıt- Aksaray- Taksim güzergahları üzerinde çalışan servis hizmetleriyle yolcularına ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Huntur Turizm Otobüs Filosu

Huntur Turizm yerel bir otobüs firması olarak 11 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 5'tir.

Huntur Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Huntur Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• İstanbul • Bursa • Razgrat (Bulgaristan) • Ruse (Bulgaristan) • Kubrat (Bulgaristan) • Targoviste (Bulgaristan) • Pazarcık • Plovdiv (Bulgaristan) • Sofya (Bulgaristan) • Şumen (Bulgaristan) • Aytos (Bulgaristan) • Haskova (Bulgaristan)

Huntur Turizm Dinlenme Tesisleri

Huntur Turizm seyahat sırasında güzergahları üzerindeki en kaliteli ve güvenilir dinlenme tesislerini seçerek yolcularının keyifli bir seyahat geçirmelerini amaçlamaktadır.

Huntur Turizm Araç İçi Hizmetleri

Huntur Turizm'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

Rahat Koltuk: Yılda 150 binden fazla yolcu taşımacılığı yapan Huntur Turizm için yolcularının konforu her şeyden önemlidir. Bu nedenle araçlarındaki koltuklar rahat ve koltuk araları geniş olarak dizayn edilmiştir.

Koltuk Ekranı: Firma araçlarındaki tüm koltuklarda son teknolojiye sahip koltuk arkası TV ekranları mevcuttur. İnternet Yolcularının kesintisiz erişim sağlayabilecekleri Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.

Okuma Lambası: Firmanın araçlarındaki her koltukta okuma lambası mevcuttur.

Yiyecek İçecek Servisi: Güler yüzlü personelleri ile yolcularına, tüm seyahat süresi boyunca açık büfe olarak sağlıklı ve taze atıştırmalıklar servis edilmektedir.

Kulaklık: Uluslararası yolcu taşımacılığı yapan firma yolcularına seyahat öncesinde tek kullanımlık kişiye özel kulaklık dağıtımı yapmaktadır.

220 Voltluk Priz: Her koltukta yolcuların kişisel elektronik cihazlarını kesintisiz kullanabilmeleri için 220 voltluk priz girişi bulunmaktadır.

USB Girişi: Firma araçlarındaki koltuk arkası ekranlarda yolcuların kişisel teknolojik aletlerinin bağlanabileceği USB girişi bulunmaktadır.

Huntur ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Huntur otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Huntur dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Huntur bileti satın alabilirsiniz.
  • Huntur ile nerelere seyahat edebilirim?
    Huntur ile şu şehirlere seyahat edebilirsin: Targovishte (Eskicuma), Shumen (Şumnu), Rusçuk, Razgrad, Sofya, Filibe (Plovdiv), Omurtak, Haskova (Bulgaristan)
  • Turna.com ucuz fiyatlı Huntur otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Huntur otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: