Haskaymak Seyahat Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

HASKAYMAK TURİZM

Haskaymak Turizm Hakkında

Haskaymak Turizm; 2000 yılında Afyon'da kurulmuştur. Sektöre giriş yaptığı yıllarda Denizli, Eskişehir, Afyon gibi şehirlere seferler düzenleyen Haskaymak Turizm daha sonraları İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Mersin, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Şanlıurfa, Gaziantep, Denizli, Malatya, Balıkesir gibi il ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye'nin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Haskaymak Turizm Otobüs Filosu Haskaymak Turizm yerel bir otobüs firması olarak 13 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 5'tir. Otobüslerin markaları ise Travego'dur.

Haskaymak Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Haskaymak Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Afyon (Merkez)

Haskaymak Turizm Dinlenme Tesisleri

Haskaymak Turizm'in şehirler arası yolculuklarında kullandığı dinlenme tesisleri arasında yerini alan noktalar şu şekildedir:

• Kolaylı Dinlenme Tesisleri • Kaptan Dinlenme Tesisleri • Seydiler Dinlenme Tesisleri • İstikbal Dinlenme Tesisleri

Haskaymak Turizm Araç İçi Hizmetleri

Haskaymak Turizm'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

Koltuk Müşteri memnuniyetine önem veren firma, yolcularının konforlu bir seyahat geçirebilmesi için koltuk aralarını geniş ve koltuklarını rahat bir şekilde dizayn ettirmiştir. Koltuk Ekranı Has Kaymak Turizm'in tüm araçlarında son teknolojiye sahip, uydu yayını yapan koltuk arkası TV ekranları bulunmaktadır. İnternet Firma araçlarında son teknolojiye sahip internet erişim hizmeti bulunmaktadır. Okuma Lambası Firma araçlarındaki koltukların her birinde kişiye özel okuma lambası bulunmaktadır. Yiyecek İçecek Servisi Firma, seyahat süresi boyunca tüm yolcularına yiyecek içecek ikramı gerçekleştirmektedir. 220 Volt Priz Haskaymak Turizm'in tüm araçlarında her koltuğun kendine ait 220 voltluk priz girişi bulunmaktadır. Kulaklık Firma tüm yolcularına seyahat öncesinde kişiye özel kulaklık dağıtımı yapmaktadır.

Haskaymak Seyahat ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Haskaymak Seyahat otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Haskaymak Seyahat dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Haskaymak Seyahat bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Haskaymak Seyahat otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Haskaymak Seyahat otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: