Gürkök Gezer Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

GÜRKÖK GEZER TURİZM

Gürkök Gezer Turizm Hakkında

Gürkök Gezer Turizm; 1989 yılında Çorum'da Altan Gürkök tarafından kurulmuştur. Firma; Düzce İstanbul, Bolu, İzmit (Kocaeli), Sakarya (Adapazarı), Çorum'un Kargı ilçesine seferler düzenlemektedir.

Gürkök Gezer Turizm Otobüs Filosu

Gürkök Gezer Turizm yerel bir otobüs firması olarak 7 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 5'tir.

Gürkök Gezer Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Gürkök Gezer Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Çankırı • İstanbul • Kastamonu

Gürkök Gezer Turizm Dinlenme Tesisleri

Gürkök Gezer Turizm'in şehirler arası yolculuklarında kullandığı dinlenme tesisleri arasında yerini alan noktalar şu şekildedir: • Derindere Dinlenme Tesisleri • Sümela Park Dinlenme Tesisleri

Gürkök Gezer Turizm Araç İçi Hizmetleri

Gürkök Gezer Turizm'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz: Koltuk Ekranı Yerel bir otobüs firması olan Gürkök Gezer Turizm'in tüm araçlarındaki koltuklarda uydu yayını yapan koltuk arkası TV ekranları bulunmaktadır. Okuma Lambası Firmanın tüm araçlarındaki koltuklarda okuma lambası bulunmaktadır. Koltuk Firmanın tüm araçları yolcularının güvenli ve rahat seyahat edebilmesi için tasarlanmıştır. İnternet Araç içi 7/24 erişim sağlanabilecek internet hizmeti bulunmaktadır. Hız Sınırlaması Son model araçlara sahip firmanın otobüslerinde otomatik hız sınırlandırması bulunmaktadır. Yiyecek İçecek Seyahat süresince yolcularına yiyecek içecek hizmeti vermektedir.

Gürkök Gezer Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Gürkök Gezer Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Gürkök Gezer Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Gürkök Gezer Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Gürkök Gezer Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Gürkök Gezer Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: