Gürkan Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

GÜRKAN TURİZM

Gürkan Turizm Hakkında

Gürkan Turizm; 1963 yılında Kocaeli'de (İzmit) Yakup Gürkan tarafından kurulmuştur. Kocaeli'nin köylerinde BMC marka kamyonlarla kara yolu taşımacılığı sektörüne giriş yapan Gürkan Turizm, yerel bir firma olmasına rağmen sektörde ciddi başarılara imza atmıştır. Firma kurucusu Yakup Gürkan Türkiye'de ilk kez, ülkede otobüs yokken kamyonlarla yolcu taşımacılığını başlatmıştır. 1970 yılından itibaren kendini geliştiren firma Gürkanlar adıyla Kocaeli- Kandıra arasında seferler düzenlemeye başlamıştır. 1992 yılında Gürkan Turizm adını alarak kurumsallaşmıştır ve 2003 yılında yapmış olduğu seferlere ilave olarak Kandıra- Kocaeli- Harem ve Esenler güzergahlarını da eklemiştir.

Gürkan Turizm Otobüs Filosu

Gürkan Turizm yerel bir otobüs firması olarak 28 adetlik bir otobüs filosuna sahiptir ve araç yaşı ortalamaları 4'tür. Otobüslerin markaları ise Travego, Man Fortuna, Temsa Safir'dir.

Gürkan Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Gürkan Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Bayrampaşa • İstanbul • Kandıra

Gürkan Turizm Dinlenme Tesisleri

Gürkan Turizm'in şehirler arası yolculuklarında müşterileri için en iyi kalitede hizmet veren dinlenme tesislerini tercih etmektedir.

Gürkan Turizm Araç İçi Hizmetleri

Gürkan Turizm'in yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz: Koltuk Ekranı Yerel bir kara yolları taşımacılığı firması olmasına rağmen teknolojiyi yakından takip eden firma son model araçlara sahip olup, araçlarındaki koltuklarda koltuk arkası TV ekranları mevcuttur. Okuma Lambası Firmanın araçlarındaki tüm koltuklarda okuma lambası mevcuttur. 220 Volt Priz Firmanın tüm araçlarında koltuklarda kişiye özel 220 voltluk priz girişi bulunmaktadır. Bu sayede yolcular tüm kişisel elektronik cihazlarını seyahat süresi boyunca kesintisiz olarak kullanabilmektedirler.

Gürkan Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Gürkan Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Gürkan Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Gürkan Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Gürkan Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Gürkan Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: