Gemlik Balıkesir Otobüs Bileti Turna.com'da

Gemlik Balıkesir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
350,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması

Gemlik Balıkesir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Gemlik Balıkesir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Gemlik - Balıkesir
05 Haziran 2024, Çarşamba 02:50
Metro Turizm
Gemlik - Balıkesir
06 Haziran 2024, Perşembe 02:50
Lüks Yalova Seyahat
Gemlik - Balıkesir
14 Haziran 2024, Cuma 13:00
Lüks Yalova Seyahat
Gemlik - Balıkesir
15 Haziran 2024, Cumartesi 13:00
Pamukkale Turizm
Gemlik - Balıkesir
14 Haziran 2024, Cuma 02:30
Pamukkale Turizm
Gemlik - Balıkesir
15 Haziran 2024, Cumartesi 02:30

Balıkesir Varışlı Otobüs Biletleri

Balıkesir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Topçam Turizm
04 Haziran 2024, Salı 03:45
Metro Turizm
20 Haziran 2024, Perşembe 11:30
Balikesir Vip Turizm
20 Haziran 2024, Perşembe 06:40
Has Turizm A.Ş.
05 Haziran 2024, Çarşamba 10:00
Balikesir Vip Turizm
15 Haziran 2024, Cumartesi 07:55
Kütahyalılar Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 10:15
Kaptanoğlu Seyahat
01 Haziran 2024, Cumartesi 13:30
Halı Kent Turizm
08 Haziran 2024, Cumartesi 00:15
Efetur
21 Haziran 2024, Cuma 00:15
Balikesir Vip Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 06:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 20:00
Mersin Nur Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 01:59

Gemlik Kalkışlı Otobüs Biletleri

Gemlik şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Bayburt
13 Haziran 2024, Perşembe 11:15
Metro Turizm
05 Haziran 2024, Çarşamba 02:50
As Adana Seyahat
01 Haziran 2024, Cumartesi 09:00
Lüks Yalova Seyahat
14 Haziran 2024, Cuma 05:15
Ali Osman Ulusoy
11 Haziran 2024, Salı 17:15
Lüks Yalova Seyahat
01 Haziran 2024, Cumartesi 07:50
Hatay CSR Turizm
01 Haziran 2024, Cumartesi 16:45

Gemlik Balıkesir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Gemlik Balıkesir otobüs bileti tek yön en ucuz: 350 TL.

Ortalamanın altında Gemlik Balıkesir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Gemlik şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kumla (Gemlik, Bursa) ve Gemlik.

Balıkesir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Gökçeyazı (İvrindi, Balıkesir), Göbel (Kepsut, Balıkesir), Eyübükü (Kepsut, Balıkesir), Erdek, Dursunbey, Dada (Dursunbey, Balıkesir), Çamköy (Bigadiç, Balıkesir), Gökçedağ (Dursunbey, Balıkesir), Karaağaç (Kepsut, Balıkesir), Binmurt Köprüsü (Sındırgı, Balıkesir), Bigadiç, Balya, Balıkesir, Gömeç, Gönen (Balıkesir), Susurluk, Sındırgı, Selimağa (Dursunbey, Balıkesir), Savaştepe, Naipler (Dursunbey, Balıkesir), Marmara, Manyas, Kepsut, Kepekler (Susurluk, Balıkesir), Karagöz (Dursunbey, Balıkesir), Karaçaltı (Kepsut, Balıkesir), İvrindi, Havran, Bağtepe (Kepsut, Balıkesir), Akçagüney (Dursunbey, Balıkesir), Akbaşlar (Dursunbey, Balıkesir), Ahmetölen (Kepsut, Balıkesir), Karaağaç (Gömeç, Balıkesir), Sarıfakılar (Kepsut, Balıkesir), Ilıca (Sındırgı, Balıkesir) ve Binmurt (Balıkesir).

Şehir Merkezinden Gemlik Otogarına Ulaşım

Gemlik ilçe merkezinden ve Bursa şehir merkezinden Gemlik Otogarı’na gitmek için için belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleri mevcuttur. Gemlik Merkez’e çok yakın bir mesafede olan Gemlik Otogarı’na 7/24 kolayca ulaşım sağlamak mümkün.

Gemlik ilçe merkezinden, Bursa şehir merkezinden ve Bursa’nın Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Gürsu, Yıldırım, Mustafakemalpaşa, Orhangazi gibi birçok ilçesinden Gemlik Otogarı’na belediye otobüsleriyle direkt ve Gemlik ilçe merkezinden aktarmalı olarak ulaşabilirsin. Haftanın her günü çalışan ve sık aralıklarla merkezdeki duraklardan kalkan 113, 116 ve 118 numaralı belediye otobüsleriyle Gemlik Otogarı’na hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Gemlik Otogarı’na gitmek için 17 ve 101 numaralı otobüslere binebilirsin. Belediye otobüsüne binmek için Gemlik ilçe merkezinde yer alan kart satış noktalarından Bursa Kart satın alabilirsin. 

Bursa içi ulaşımda sıkça tercih edilen minibüsler ile Bursa’nın birçok noktasından Gemlik Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Cumhuriyet Mahallesi, Kayhan Mahallesi ve İstiklal Caddesi gibi birçok merkezi noktadan geçen minibüsler ile Gemlik Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsin. 

İlçe merkezinden Gemlik Otogarı’na ulaşmanın en hızlı ve konforlu yolu, taksi yolculuğudur. Gemlik ilçe merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Gemlik Otogarı’na 7/24 hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin. Gemlik Merkez’deki taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Balıkesir Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Turizmin önde gelen şehirlerinden biri olan Balıkesir, her yıl çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Balıkesir Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne yıl boyunca Türkiye’nin hemen her yerinden otobüs seferleri düzenlenmektedir. Balıkesir şehir merkezinden yaklaşık 6 kilometre mesafede yer alan Balıkesir Otobüs Terminali’ne yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle kısa sürede ulaşabilirsin.

Terminalden şehir merkezine ulaşımda öncelikli tercih edilen ulaşım alternatifi, yolcu servisleridir. Balıkesir Otobüs Terminali’nde hizmet veren otobüs firmaları, yolcularını terminalden şehir merkezine ücretsiz olarak taşımaktadır. Otobüslerin terminale varış saatlerine göre terminalden kalkan servisler hakkında bilgi almak için Balıkesir otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin.

Belediye otobüsleriyle terminalden şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Terminal ile Balıkesir merkez arası gün boyu, kesintisiz hizmet veren D1 ve G1 otobüsleriyle1 şehrin merkezi noktalarına kısa sürede ulaşmak mümkün. Belediye otobüsüne binmek için kart satış noktalarından Balkart satın alabilirsin. Otobüs sefer saatleri ve güzergahlarıyla ilgili güncel bilgi için Balıkesir Ulaşım web sitesini ziyaret edebilirsin.

Balıkesir merkeze gitmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüslerdir. Terminalden merkeze, Balıkesir Üniversitesi’ne ve şehrin birçok noktasına minibüs ile ulaşabilirsin. Aynı zamanda Edremit, Ayvalık, Burhaniye gibi birçok Balıkesir ilçesine de minibüsler ile kolayca ulaşmak mümkün. Minibüsler, haftanın her günü gece yarısına kadar hizmet vermektedir.

Balıkesir Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için toplu taşıma kullanmayı tercih etmezsen terminalde 7/24 hizmet veren taksi durağından taksiye binebilirsin.

Gemlik Balıkesir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Gemlik Balıkesir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Gemlik ve Balıkesir arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Efetur, Kale Seyahat, Sakarya VİB ve Lüks Yalova Seyahat.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: