Düzce Ordu Otobüs Bileti Turna.com'da

Düzce Ordu Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
480,00 TL
En Ucuz Ay
Aralık
En Popüler Otobüs Firması

Düzce Ordu Otobüs Bileti (Tek Yön)

Düzce Ordu otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Düzce - Ordu
11 Aralık 2023, Pazartesi 19:00
Metro Turizm
Düzce - Ordu
12 Aralık 2023, Salı 19:00
Lüks Gümüşhane
Düzce - Ordu
11 Aralık 2023, Pazartesi 16:45
Lüks Gümüşhane
Düzce - Ordu
12 Aralık 2023, Salı 16:45

Ordu Varışlı Otobüs Biletleri

Ordu otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Ali Osman Ulusoy
10 Ekim 2023, Salı 11:00
Lüks Gümüşhane
17 Ekim 2023, Salı 14:00
Kaptanoğlu Seyahat
16 Ekim 2023, Pazartesi 21:30
Metro Turizm
11 Aralık 2023, Pazartesi 19:00
Süha Turizm
12 Ekim 2023, Perşembe 02:30
Kaptanoğlu Seyahat
21 Ekim 2023, Cumartesi 21:30
Kaptanoğlu Seyahat
09 Ekim 2023, Pazartesi 18:00
Lüks Gümüşhane
09 Kasım 2023, Perşembe 18:30

Düzce Kalkışlı Otobüs Biletleri

Düzce şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
13 Ekim 2023, Cuma 11:30
Kale Seyahat
11 Ekim 2023, Çarşamba 02:30
Metro Turizm
29 Kasım 2023, Çarşamba 13:00
Metro Turizm
11 Aralık 2023, Pazartesi 19:00
Lüks Yalova Seyahat
09 Ekim 2023, Pazartesi 03:00

Düzce Ordu otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Düzce Ordu otobüs bileti tek yön en ucuz: 480 TL.

Ortalamanın altında Düzce Ordu otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 69 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Düzce şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yığılca, Kaynaşlı, Gümüşova, Gölyaka, Düzce, Çilimli, Cumayeri, Akçakoca, Gölyaka Yolayrımı (Gölyaka, Düzce) ve Türsan Dinlenme Tesisleri (Kaynaşlı, Düzce).

Ordu şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamaş, Büyükağız (Perşembe, Ordu), Bolaman (Fatsa, Ordu), Aybastı, Akkuş, Alankent (Kabataş, Ordu), Yalıköy (Fatsa, Ordu), Ünye, Ulubey (Ordu), Tekkiraz (Canik, Samsun), Perşembe (Ordu), Ordu, Mesudiye, Menderesönü (Ordu), Medreseönü (Perşembe, Ordu), Kumbaşı (Ordu), Korgan, Kabataş (Ordu), Kabadüz, İkizce, Gürgentepe, Gülyalı, Gölköy, Fatsa, Kumru, Çatalpınar, Çaka (Perşembe, Ordu) ve Çaybaşı.

Şehir Merkezinden Düzce Otogarı'na Ulaşım

Düzce şehir merkezinden yürüyüş mesafesinde yer alan Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek için birçok seçenek mevcut. Şehir merkezinden belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs ve taksi seçenekleriyle terminale kısa sürede ulaşabilirsin.

Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet veren bazı otobüs firmalarının merkezden terminale ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Merkezde yer alan bilet satış ofisleri önünden, otobüslerin sefer saatine göre kalan servislerle terminale ücretsiz ulaşmak mümkün. Seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmetleri hakkında bilgi alabilirsin.

Şehir merkezinden ve Düzce Üniversitesi merkez kampüsünden terminale belediye otobüsleriyle kolayca ulaşım sağlanıyor. Merkezdeki duraklardan kalkan 14, 30, 33 ve 100 numaralı belediye otobüslerinden birine binerek Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede ulaşabilirsin. Otobüslere binmek için kart satış noktalarından Düzce Kent Kart satın alabilirsin.

Düzce’nin birçok ilçesinden ve mahallesinden şehir merkezine ve Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne minibüsler ile ulaşmak mümkün. Geniş bir ulaşım ağına sahip minibüsler, haftanın her günü sık aralıklarla hizmet veriyor. Atatürk Bulvarı, Bolu Caddesi, İstanbul Caddesi gibi merkezi noktalardan minibüse binerek terminale kolayca ulaşabilirsin.

Terminale dilediğin saatte, konforlu bir şekilde ulaşmak için bulunduğun konuma taksi çağırabilirsin. Düzce şehir merkezinde 7/24 hizmet veren taksi duraklarının telefon numaralarına web’den ulaşabilirsin. Merkez ile terminal arası mesafenin kısa olması nedeniyle taksi ücreti çok yüksek tutmayacaktır.

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 2 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine kısa bir yürüyüş ile ulaşmak mümkün. Terminalden Ordu şehir merkezindeki ve Ordu il sınırı içindeki birçok noktaya otobüs firmalarının ücretsiz servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksi ile ücretsiz ve ücretsiz olarak kolayca ulaşabilirsin. 

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet veren birçok otobüs firmasının şehir merkezindeki birçok noktaya ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Terminalden yarım saatte bir olmak üzere gece yarısına kadar hizmet veren yolcu servisleri ile şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilirsin. Ordu otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasıyla iletişime geçerek servis hizmeti hakında bilgi alabilirsin.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu şehir merkezine ulaşım için bir diğer alternatif, belediye otobüsleridir. Terminalden kalkan ve merkezde yer alan, Ulus Caddesi, Çelebioğlu Caddesi gibi birçok duraktan geçen belediye otobüsleri, seferlerine sabah erken saatlerde başlayarak gece yarısına kadar hizmet vermektedir. 57, 58 ve 58A numaralı hatlar şehir merkezindeki duraklardan geçmektedir. Belediye otobüsüne binmek için terminalde yer alan Ordum Kart bilet satış noktasından ulaşım kartı satın alabilirsin.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu Üniversitesi’ne gitmek için 57 numaralı belediye otobüsüne binebilirsin.

Minibüsler ile Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu Merkez’e ve Ünye, Perşembe, Fatsa, Ulubey gibi birçok ilçeye ekonomik ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün. Terminalden belirli aralıklarla gece yarısına kadar hizmet veren minibüsler ile şehir merkezine kısa süre içinde ulaşabilirsin. 

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmiyorsan terminalde yer alan taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine hızlı ve konforlu bir şekilde gidebilirsin. Terminal ile Ordu şehir merkezi arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücretleri oldukça makuldur.

Düzce Ordu otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Düzce Ordu arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Düzce ve Ordu arasında 20 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu, Metro Turizm, Sakarya VİB ve Kaptanoğlu Seyahat.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: