Bodrum Erzincan Otobüs Bileti Turna.com'da

Bodrum Erzincan Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bodrum Erzincan Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
400,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması

Bodrum Erzincan Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bodrum Erzincan otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Bizim Iğdır Seyahat
Bodrum - Erzincan
25 Haziran 2022, Cumartesi 07:49
Bizim Iğdır Seyahat
Bodrum - Erzincan
08 Temmuz 2022, Cuma 07:49
Bizim Iğdır Seyahat
Bodrum - Erzincan
09 Temmuz 2022, Cumartesi 07:49
Aras Seyahat
Bodrum - Erzincan
03 Temmuz 2022, Pazar 08:00
Iğdırlı Turizm
Bodrum - Erzincan
04 Temmuz 2022, Pazartesi 08:00
Iğdırlı Turizm
Bodrum - Erzincan
05 Temmuz 2022, Salı 08:00
Iğdırlı Turizm
Bodrum - Erzincan
06 Temmuz 2022, Çarşamba 08:00
Iğdırlı Turizm
Bodrum - Erzincan
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:00

Erzincan Varışlı Otobüs Biletleri

Erzincan otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Dersim Tuncelililer
26 Haziran 2022, Pazar 20:30
Patnos İtimat
25 Haziran 2022, Cumartesi 17:31
Ağrı Vip Turizm
21 Temmuz 2022, Perşembe 17:35
Yeşil Erciş Seyahat
06 Temmuz 2022, Çarşamba 23:00
Vanyolu Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 18:00
Can Dersim Tuncelililer
03 Temmuz 2022, Pazar 10:00
Mek Ağrı
26 Haziran 2022, Pazar 14:30
Bizim Iğdır Seyahat
27 Haziran 2022, Pazartesi 15:00
Ağrı Seç Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 11:51
Ağrı Seç Turizm
28 Haziran 2022, Salı 23:30
Turgut Reis
08 Temmuz 2022, Cuma 12:00
Mek Ağrı
05 Temmuz 2022, Salı 13:30

Bodrum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bodrum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Star Batman
26 Haziran 2022, Pazar 10:00
Isparta Petrol
01 Temmuz 2022, Cuma 09:00
Has Turizm A.Ş.
30 Haziran 2022, Perşembe 17:30
Balıkesir Uludağ
26 Haziran 2022, Pazar 21:00
Patnos İtimat
30 Haziran 2022, Perşembe 08:00
Sakarya VİB
26 Haziran 2022, Pazar 21:30
Efetur
29 Temmuz 2022, Cuma 14:00
Sakarya VİB
25 Haziran 2022, Cumartesi 10:30
Elazığ Murat Turizm
01 Temmuz 2022, Cuma 11:00
İzmir Turizm
18 Temmuz 2022, Pazartesi 15:30
Anadolu Ulaşım
14 Temmuz 2022, Perşembe 19:00
Isparta Petrol
03 Temmuz 2022, Pazar 22:00

Bodrum Erzincan otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bodrum Erzincan otobüs bileti tek yön en ucuz: 400 TL.

Ortalamanın altında Bodrum Erzincan otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 11 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bodrum Erzincan arasındaki en kısa otobüs seferi 20 saat sürmektedir.

Bodrum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yalıkavak (Bodrum, Muğla), Turgutreis (Bodrum, Muğla), Gündoğan (Bodrum, Muğla), Bodrum, Güvercinlik (Bodrum, Muğla) ve Milas Bodrum Yolayrımı (Milas, Muğla).

Erzincan şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Üzümlü (Erzincan), Tercan, Refahiye, Otlukbeli, Mutu (Erzincan), Kemaliye, Kemah, İliç, Erzincan, Çayırlı, Altunkent (Tercan, Erzincan), Altköy (Refahiye, Erzincan), Mercan (Tercan, Erzincan), Ula (Erzincan) ve Ulalar (Erzincan).

Bodrum Erzincan uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Bodrum Erzincan arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Bodrum Otogarı’na Ulaşım

Bodrum şehir merkezinden 5,5 kilometre uzaklıktaki yeni otogara ulaşmak için birçok seçenek mevcut. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle şehir merkezine 10-15 dakikada kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Bodrum’un Turgutreis, Yalıkavak, Göltürkbükü, Bitez, Akyarlar, Gümbet gibi turistik beldelerinden Bodrum Otogarı’na toplu taşım ve taksi seçenekleriyle kolayca gidebilirsin. 

Otobüs firmalarının, biletli yolcuları için sunduğu ücretsiz otogar servisleri, Bodrum merkezdeki ofislerinden veya belirli duraklardan kalkarak yolcularını otogara kısa bir sürede ulaştırıyor. Servis kullanmak için; bilet aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Bodrum şehir merkezinden Torbalı’daki yeni otogara belediye otobüsleri ile gidebilirsin. Her 30 dakikada bir kalkan otobüsler ile sadece şehir merkezinden değil; Ortakent, Mazı, Turgutreis, Bitez gibi beldelerden de otogara kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüslerinin ve minibüslerin pazar günleri çalışmadığını belirtelim. 

Bodrum merkezden ve Bodrum’un birçok beldesinden otogara, minibüslerle kısa sürede ulaşabilirsin. 15 dakikada bir kalkan 2-81 ve 2-82 Bodrum Otogar minibüs hattı ile kısa sürede otogara ulaşabilirsin. Otogara giden başlıca hatlar ise şöyle: 2-11, 2-34 Turgutreis - Otogar, 2-13 ve 2-52 Gümbet - Otogar, 2-14 ve 2-45 Gümüşlük - Otogar, 2-47 Gündoğan - Otogar, 2-4, 2-33 Akyarlar - Otogar.

Belediye otobüsleri ve minibüsler pazar günleri çalışmadığı için merkezden ve civardaki beldelerden Bodrum Otogar’a taksi ile ulaşabilirsin. Şehir merkezi ve otogar arası mesafe kısa olduğu için taksi ücreti yüksek tutmayacaktır.

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan Otogarı’ndan 5 kilometre uzaklıkta yer alan Erzincan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda alternatif bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi alternatifleriyle Erzincan şehir merkezine 7/24 kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. 

Erzincan Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisleri mevcuttur. Şehirlerarası yolculuğu sonrası Erzincan Otogarı’nda indikten sonra; yolcu indirme peronları yanında yer alan servis noktalarından, ilgili otobüs firmasının şehir içi servisine binerek, Erzincan merkeze yaklaşık 15 dakikada, ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Şehir içi servisleri, otobüslerin geliş saatlerine göre veya her yarım saatte bir olmak üzere perondan kalkar. Otobüs bileti aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi edinebilirsin. 

Otogardan Erzincan şehir merkezine ulaşmak için bir diğer alternatif ise belediye otobüsüdür. Erzincan Otogarı önünden kalkan 1,2 ve 6 hatlı otobüslere binerek Erzincan şehir merkezi olarak bilinen Dörtyol’a 15-20 dakikada ulaşabilirsin. Merkezden Erzincan’ın Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan ve Üzümlü ilçelerine belediye otobüsü ile gitmek mümkün. Otobüs sefer saatleri ve güzergahları için güncel bilgilere Erzincan Belediyesi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsin.

Erzincan Otogarı’ndan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Yalnızbağ Kampüsü’ne gitmek için; yolcu servisi, otobüs, minibüs veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra 14 veya 14-A hatlı otobüslere aktarma yapabilirsin. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk ile kampüse ulaşabilirsin. 

Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın ilçe ve köylerine kolayca ulaşmak için ulaşım ağı geniş olan minibüsleri tercihe edebilirsin. Minibüsler ile Erzincan şehir merkezine ve Erzincan’ın hemen her noktasına kolay ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. 

Otogar - Erzincan merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için şehir merkezine ulaşım için oldukça tercih edilen bir diğer ulaşım alternatifi, taksi yolculuğudur. Otogardaki taksi durağından tek veya diğer yolcularla paylaşımlı olarak taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsin. Otogardan Erzincan şehir merkezine taksi yolculuğu süresi, yaklaşık 10 dakikadır. 

Bodrum Erzincan otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bodrum Erzincan arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 20 saat sürmektedir.
  • Bodrum Erzincan arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bodrum ve Erzincan arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Aras Seyahat, Iğdırlı Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Ağrı Vip Turizm ve Ağrı Seç Turizm.
  • Bodrum şehrinden Erzincan şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.