Bingöl Elaziğ Vip Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

BİNGÖL ELAZIĞ VIP TURİZM

Bingöl Elazığ Vip Turizm Hakkında

Bingöl Elazığ Vip Turizm,2018 yılında Kadri Aybektarafından Bingöl'de kurulmuştur. Firmanın genel merkezi Bingöl'dedir. Bingöl Elazığ Vip Turizm,Malatya ve Elazığ'a seferler düzenlemektedir. Ortalama bilet fiyatları 23 TL olup Bingöl otogarında 9 ve 10. peronları kullanmaktadır.

Bingöl Elazığ Vip Turizm Otobüs Filosu

2018 yılında kurulan Bingöl Elazığ Vip Turizm, toplamda 11 adet otobüsten oluşan bir filoya sahiptir ve ortalama otobüs yaşları 2'dir.

Bingöl Elazığ Vip Turizm Şubeleri

Türkiye genelinde bulunan Bingöl Elazığ Vip Turizm şubelerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

• Bingöl Otogar • Bingöl Merkez • Uydukent

Bingöl Elazığ Vip Turizm Araç İçi Hizmetleri

Firmanın tüm otobüslerinde yolcuların kullanımına 7/24 açık olan Wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca tüm Bingöl Elazığ Vip Turizm otobüslerinde bulunan; koltuk arkası TV'ler için yolcularına tek kullanımlık kulaklık dağıtımı yapılmaktadır. Bu firma yolcularının seyahati boyunca yiyebileceği lezzetli atıştırmalık dağıtım hizmeti de sunmaktadır.

Bingöl Elaziğ Vip Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Bingöl Elaziğ Vip Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Bingöl Elaziğ Vip Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Bingöl Elaziğ Vip Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Bingöl Elaziğ Vip Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Bingöl Elaziğ Vip Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: