Bingöl Bitlis Otobüs Bileti Turna.com'da

Bingöl Bitlis Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması

Bingöl Bitlis Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bingöl Bitlis otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

29 Şubat 2024, Perşembe 06:09
29 Şubat 2024, Perşembe 06:09
29 Şubat 2024, Perşembe 06:09

Bitlis Varışlı Otobüs Biletleri

Bitlis otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Yeşil Erciş Seyahat
22 Mart 2024, Cuma 16:00
Yeşil Erciş Seyahat
13 Nisan 2024, Cumartesi 02:30
Yeni Diyarbakır
05 Nisan 2024, Cuma 17:46
Yeşil Erciş Seyahat
22 Mart 2024, Cuma 14:30
Özlem Cizre Nuh
31 Mart 2024, Pazar 12:02
Star Diyarbakır
06 Mart 2024, Çarşamba 16:30
Has Diyarbakır Seyahat
30 Mart 2024, Cumartesi 10:00
Yeşil Muş Ovası
10 Mart 2024, Pazar 12:00
Best Van Turizm
08 Mart 2024, Cuma 11:30

Bingöl Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bingöl şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Öz Bingöl Turizm
12 Nisan 2024, Cuma 12:00
Öz Bingöl Turizm
10 Mart 2024, Pazar 07:00
Öz Elazığlılar Seyahat
13 Nisan 2024, Cumartesi 19:00
Yeşil Muş Ovası
06 Mart 2024, Çarşamba 04:50
Öz Diyarbakır
12 Nisan 2024, Cuma 19:01

Bingöl Bitlis otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Bingöl şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yedisu, Yayladere, Solhan, Sancak (Bingöl), Kiğı, Karlıova, Genç, Bingöl ve Adaklı.

Bitlis şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Tatvan, Mutki, Güroymak, Bitlis, Ahlat, Adilcevaz ve Hizan.

Şehir Merkezinden Bingöl Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinden yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yer alan Bingöl Yeni Otobüs Terminali’ne yolcu servisi, halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleri ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Otobüs firmalarının şehir merkezinde yer alan bilet satış ofisleri önünden kalkan yolcu servisleri ile Bingöl Yeni Otobüs Terminali’ne ücretsiz ulaşım sağlamak mümkün. Firmaların sadece biletli yolcularına sunduğu bu hizmet hakkında bilgi almak ve servis saatlerini öğrenmek için yolculuk yapacağın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Merkezden terminale ulaşım için bir diğer alternatif ise halk otobüsleridir. Merkezdeki duraklardan geçen ve yeni terminal istikametine giden otobüslerle Bingöl Yeni Otobüs Terminali’ne kolayca ulaşabilirsin.

Halk otobüsleri, haftanın 7 günü, 06:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şehir içi ulaşımda sıkça tercih edilen dolmuşlar ile kısa sürede terminale ulaşabilirsin. Şehir merkezinin yanı sıra, Adaklı, Genç, Karlıova, Yayladere gibi birçok ilçeden Bingöl Yeni Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin.

Toplu taşıma ile ulaşım imkanının kısıtlı olduğu gece saatlerinde terminale gitmek için 7/24 hizmet veren taksileri tercih edebilirsin. Merkezde bulunduğun konuma taksi çağırarak hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsin. Bingöl merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Bitlis Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bitlis şehir merkezine yakın bir mesafede yer alan Bitlis Otogarı’ndan merkeze ve çevre ilçelere ulaşım için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Yolcu servisi, halk otobüsü, minibüs ve taksi ile Bitlis şehir merkezine kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Otogardan Bitlis merkeze ulaşmanın en iyi yolu yolcu servisleridir.

Bitlis’e otobüs seferi düzenleyen birçok firma, otogardan şehir merkezine ve ilçe merkezlerine ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Otogarın varış noktasından belirli aralıklarla kalkan servisler ile Bitlis’in merkezi noktalarına kolayca ulaşabilirsin. Bitlis otobüs bileti satın aldığın otobüs firmasından servis hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.

Otogardan kalkan ve şehir merkezi istikametine giden halk otobüslerine binerek şehrin ana caddelerine kolayca ulaşabilirsin. Terminalden şehir merkezine giden halk otobüsleri 07:00 - 22:00 saatleri arasında her saat başı hizmet vermektedir. Bitlis şehir içi ulaşımda bir diğer alternatif ise minibüslerdir.

Bitlis Otogarı önünden geçen minibüslere binerek Bitlis şehir merkezine, Ahlat, Güroymak, Mutki ve diğer ilçelerine kolay ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin.

Bitlis Otogarı’ndan taksiye binerek dilediğin yere hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Taksi yolculuğunu daha ekonomik hale getirmek için otogardan şehir merkezine giden diğer yolcularla paylaşımlı taksi tutabilirsin.

Bingöl Bitlis otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bingöl Bitlis arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bingöl ve Bitlis arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Vangölü Turizm, Van Kalesi Turizm, Özlem Van Turizm, Best Van Turizm ve Tokat Yıldızı.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: