Balıkesir Toplu Taşıma Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

BALIKESİR TOPLU TAŞIMA

Balıkesir Toplu Taşıma Hakkında

2015 yılında Balıkesir’de kurulan Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş, raylı-raysız yer altı ve yer üstü her türlü kara - deniz göl, hava ulaşımı ve taşımacılığı hizmetlerini yapmak amacıyla yola çıkmıştır. Toplu ulaşımda yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek kent yaşamına değer katmaktadır. Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş, ürettiği çözüm ve hizmetler ile sektöründe en büyük işletme olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Balıkesir Toplu Taşıma Araç Filosu

Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş. son teknoloji ile donanmış araç filosu ile yüksek kalite anlayışını benimsemiştir. Rahat, güvenli ve ekonomik standartlarda seyahatler gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Balıkesir Toplu Taşıma ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Balıkesir Toplu Taşıma otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Balıkesir Toplu Taşıma dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Balıkesir Toplu Taşıma bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Balıkesir Toplu Taşıma otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Balıkesir Toplu Taşıma otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: