Balıkesir-Antalya Otobüs Bileti Turna.com'da

Balıkesir Antalya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Balıkesir Antalya Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
70,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
8 saat 15 dk

Balıkesir Antalya Otobüs Bileti (Tek Yön)

Balıkesir Antalya otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
24 Kasım 2020, Salı 20:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
25 Kasım 2020, Çarşamba 20:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
26 Kasım 2020, Perşembe 08:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
28 Kasım 2020, Cumartesi 08:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
29 Kasım 2020, Pazar 08:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
30 Kasım 2020, Pazartesi 08:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
03 Aralık 2020, Perşembe 08:30
Isparta Petrol
Balıkesir - Antalya
04 Aralık 2020, Cuma 08:30
Balıkesir Uludağ
Balıkesir - Antalya
24 Kasım 2020, Salı 10:00
Balıkesir Uludağ
Balıkesir - Antalya
25 Kasım 2020, Çarşamba 10:00
Balıkesir Uludağ
Balıkesir - Antalya
26 Kasım 2020, Perşembe 10:00
Balıkesir Uludağ
Balıkesir - Antalya
28 Kasım 2020, Cumartesi 10:00

Balıkesir Antalya otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Balıkesir Antalya otobüs bileti tek yön en ucuz: 70 TL.

Ortalamanın altında Balıkesir Antalya otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Balıkesir Antalya sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %8 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Balıkesir şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gökçeyazı (İvrindi, Balıkesir), Göbel (Kepsut, Balıkesir), Eyübükü (Kepsut, Balıkesir), Erdek, Dursunbey, Dada (Dursunbey, Balıkesir), Çamköy (Bigadiç, Balıkesir), Gökçedağ (Dursunbey, Balıkesir), Karaağaç (Kepsut, Balıkesir), Binmurt Köprüsü (Sındırgı, Balıkesir), Bigadiç, Balya, Balıkesir, Gömeç, Gönen (Balıkesir), Susurluk, Sındırgı, Selimağa (Dursunbey, Balıkesir), Savaştepe, Naipler (Dursunbey, Balıkesir), Marmara, Manyas, Kepsut, Kepekler (Susurluk, Balıkesir), Karagöz (Dursunbey, Balıkesir), Karaçaltı (Kepsut, Balıkesir), İvrindi, Havran, Bağtepe (Kepsut, Balıkesir), Akçagüney (Dursunbey, Balıkesir), Akbaşlar (Dursunbey, Balıkesir), Ahmetölen (Kepsut, Balıkesir), Karaağaç (Gömeç, Balıkesir), Sarıfakılar (Kepsut, Balıkesir), Ilıca (Sındırgı, Balıkesir) ve Binmurt (Balıkesir).

Antalya şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Kızılcadağ (Korkuteli, Antalya), Korkuteli, Kumluca, Küçüklü (Gazipaşa, Antalya), İbradı, Kemer (Antalya), Tekirova (Kemer, Antalya), Sögüt (Korkuteli, Antalya), Yeşilköy (Finike, Antalya), Turunçova (Finike, Antalya), Olimpos (Kumluca, Antalya), Serik, Akseki (Antalya), Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Göynük (Kemer, Antalya), Antalya, Demre, Belek (Serik, Antalya), Aksu (Antalya), Güzeloba (Muratpaşa, Antalya), Antalya Kırsal Terminali, Belek Kavşağı (Serik, Antalya), Beldibi (Gazipaşa, Antalya), Çamyuva (Kemer, Antalya), Olympos Kavşağı (Kumluca, Antalya), Çalkaya (Aksu, Antalya), Kekova (Demre, Antalya) ve Alakent.

Balıkesir Edremit Antalya uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Balıkesir Edremit Antalya arasında seyahat edebilirsin.

Balıkesir Antalya otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Balıkesir Antalya arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Balıkesir ve Antalya arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol, Balıkesir Uludağ, İstanbul Kalesi Seyahat ve Güney Akdeniz.
  • Balıkesir şehrinden Antalya şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.

Antalya Seyahatinden Önce Oku !

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.