Ayhan Işık Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

2002 yılında Bursa’da kurulan Ayhan Işık Turizm, personel taşımacılığı ve turizm taşımacılığında Bursa’da hizmet veren köklü firmalardan biridir. Yurt içi ve yurt dışı turlar düzenleyen firma, müşterilerine güvenli, kaliteli ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır. Her gün Bursa-İstanbul ve Bursa-Bulgaristan Kırcaali’ye seferler düzenleyen firma, özel tur ve geziler için filosundaki otobüsler ve minibüsler için kiralama hizmeti vermektedir.

Araç Filosu

Araç filosunda donanımlı ve konforlu Mercedes marka otobüsler ve minibüsler bulunmaktadır. Firmanın araç filosu sürekli gelişmekte ve genişlemektedir.

Şubeleri

Firmanın Bursa, İstanbul, Kocaeli ve Bulgaristan’da şubeleri bulunmaktadır.

Dinlenme Tesisleri

Seyahat süresince güzergah üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde molalar vermektedir.

Araç İçi Hizmetler

Araçlarında rahat koltuklar bulunmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan ekranlarda TV kanalları, film, müzik ve oyun seçenekleri bulunmaktadır. Seyahat süresince ücretsiz internetten faydalanabilirsiniz. Yolculuk boyunca su, soğuk-sıcak içecek ve atıştırmalık ikramı yapılmaktadır.

Ayhan Işık ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Ayhan Işık otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Ayhan Işık dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Ayhan Işık bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Ayhan Işık otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Ayhan Işık otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: