Aydın-Muğla Otobüs Bileti Turna.com'da

Aydın Muğla Diğer Ulaşım Seçenekleri

Aydın Muğla Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
20,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 15 dk

Aydın Muğla Otobüs Bileti (Tek Yön)

Aydın Muğla otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
25 Ekim 2021, Pazartesi 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
26 Ekim 2021, Salı 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
27 Ekim 2021, Çarşamba 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
28 Ekim 2021, Perşembe 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
22 Ekim 2021, Cuma 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
23 Ekim 2021, Cumartesi 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
24 Ekim 2021, Pazar 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
31 Ekim 2021, Pazar 06:15
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
01 Kasım 2021, Pazartesi 06:15
Düzce Güven Seyahat
Aydın - Muğla
22 Ekim 2021, Cuma 07:00
Beydağı Turizm
Aydın - Muğla
22 Ekim 2021, Cuma 05:30
İstanbul Kalesi Seyahat
Aydın - Muğla
22 Ekim 2021, Cuma 05:45

Muğla Varışlı Otobüs Biletleri

Muğla otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
08 Aralık 2021, Çarşamba 22:30
Kale Seyahat
29 Ekim 2021, Cuma 22:00
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 06:15
Aras Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 07:59
Isparta Petrol
02 Kasım 2021, Salı 00:29
Lüks Aksel Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 22:00
Asya Tur
27 Ekim 2021, Çarşamba 21:42
Güney Akdeniz
26 Ekim 2021, Salı 11:30
Isparta Petrol
01 Kasım 2021, Pazartesi 05:30
İstanbul Kalesi Seyahat
27 Ekim 2021, Çarşamba 13:00
Kale Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 05:30
Ses Turizm
26 Ekim 2021, Salı 20:30

Aydın Kalkışlı Otobüs Biletleri

Aydın şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Adıyaman Anka Turizm
26 Ekim 2021, Salı 16:30
Kale Seyahat
29 Ekim 2021, Cuma 12:15
Öz Elbistan
28 Ekim 2021, Perşembe 16:30
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 00:30
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 06:15
Topçam Turizm
26 Ekim 2021, Salı 20:45
Alanyalılar Turizm
01 Kasım 2021, Pazartesi 01:15
İstanbul Kalesi Seyahat
26 Ekim 2021, Salı 11:00
Kale Seyahat
28 Ekim 2021, Perşembe 20:10
Nilüfer Turizm
28 Ekim 2021, Perşembe 22:15
Astor Seyahat
27 Ekim 2021, Çarşamba 10:45
Kale Seyahat
29 Ekim 2021, Cuma 12:15

Aydın Muğla otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Aydın Muğla otobüs bileti tek yön en ucuz: 20 TL.

Ortalamanın altında Aydın Muğla otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Aydın Muğla sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Aydın Muğla arasındaki en kısa otobüs seferi 40 dakika sürmektedir.

Aydın şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ortaklar (Germencik, Aydın), Kuyucak, Söke, Sarıkemer (Söke, Aydın), Karpuzlu, Karacasu, Koçarlı, Köşk, Yenipazar Yolayrımı (Sultanhisar, Aydın), Mavişehir (Didim, Aydın), Yenipazar (Aydın), Pamukören (Kuyucak, Aydın), Umurlu (Efeler, Aydın), Sultanhisar, Sazlı (Söke, Aydın), İncirliova, Germencik, Horsunlu (Kuyucak, Aydın), Aydın, Bozdoğan, Atça (Sultanhisar, Aydın), Çine ve Buharkent.

Muğla şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yayla (Köyceğiz, Muğla), Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Muğla, Milas, Köyceğiz, Kavaklıdere, Gökova (Ula, Muğla), Datça, Dalaman, Bafa (Muğla), Selimiye (Milas, Muğla), Yatağan Yolayrımı (Yatağan, Muğla), Emecik (Datça, Muğla), Bayır (Menteşe, Muğla), Güllük Yolayrımı (Milas, Muğla), Güllük (Milas, Muğla), Akyaka Yolayrımı (Ula, Muğla) ve Çalıca (Muğla).

Aydın Muğla otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Aydın Muğla arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 40 dakika sürmektedir.
  • Aydın Muğla arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Aydın ve Muğla arasında 36 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Isparta Petrol, İstanbul Kalesi Seyahat ve Efetur.
  • Aydın şehrinden Muğla şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.