Aydın Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Aydın Diyarbakır Diğer Ulaşım Seçenekleri

Aydın Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
450,00 TL
En Ucuz Ay
Ağustos
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 30 dk

Aydın Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Aydın Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Isparta Petrol
Aydın - Diyarbakır
21 Haziran 2022, Salı 11:15
Isparta Petrol
Aydın - Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 11:15
Isparta Petrol
Aydın - Diyarbakır
02 Temmuz 2022, Cumartesi 11:45
Isparta Petrol
Aydın - Diyarbakır
03 Temmuz 2022, Pazar 11:45
Isparta Petrol
Aydın - Diyarbakır
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:45
Siirt Petrol
Aydın - Diyarbakır
21 Haziran 2022, Salı 12:00
Star Batman
Aydın - Diyarbakır
21 Haziran 2022, Salı 12:00
Siirt Petrol
Aydın - Diyarbakır
22 Haziran 2022, Çarşamba 12:00
Siirt Petrol
Aydın - Diyarbakır
24 Haziran 2022, Cuma 12:00
Siirt Petrol
Aydın - Diyarbakır
24 Haziran 2022, Cuma 12:00
Star Batman
Aydın - Diyarbakır
24 Haziran 2022, Cuma 12:00
Star Batman
Aydın - Diyarbakır
25 Haziran 2022, Cumartesi 12:00

Diyarbakır Varışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Tokat Seyahat
26 Haziran 2022, Pazar 05:00
Özlem Van Turizm
02 Ağustos 2022, Salı 21:15
Siirt Kurtalan Ekspres
22 Temmuz 2022, Cuma 15:10
Star Diyarbakır
01 Temmuz 2022, Cuma 16:45
Star Diyarbakır
26 Haziran 2022, Pazar 16:30
Isparta Petrol
18 Temmuz 2022, Pazartesi 03:30
Isparta Petrol
30 Haziran 2022, Perşembe 04:30
Mis Amasya Tur
25 Haziran 2022, Cumartesi 00:30
Star Batman
27 Haziran 2022, Pazartesi 14:15
Siirt Kurtalan Ekspres
15 Temmuz 2022, Cuma 20:00
Öz Has Bingöl
16 Temmuz 2022, Cumartesi 12:00
Has Diyarbakır Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 19:00

Aydın Kalkışlı Otobüs Biletleri

Aydın şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Dilmenler Seyahat
03 Temmuz 2022, Pazar 15:00
Bizim Iğdır Seyahat
06 Temmuz 2022, Çarşamba 10:40
Efetur
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:15
Efetur
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:15
Aydın Ayar Seyahat
15 Temmuz 2022, Cuma 11:15
Anadolu Ulaşım
25 Haziran 2022, Cumartesi 14:30
Isparta Petrol
12 Ağustos 2022, Cuma 01:15
Isparta Petrol
03 Ağustos 2022, Çarşamba 01:30
Isparta Petrol
22 Eylül 2022, Perşembe 07:15
Isparta Petrol
10 Temmuz 2022, Pazar 01:00
Ali Osman Ulusoy
28 Haziran 2022, Salı 15:30
Isparta Petrol
24 Ağustos 2022, Çarşamba 01:30

Aydın Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Aydın Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 450 TL.

Ortalamanın altında Aydın Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 4 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Aydın Diyarbakır arasındaki en kısa otobüs seferi 18 saat sürmektedir.

Aydın şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ortaklar (Germencik, Aydın), Kuyucak, Söke, Sarıkemer (Söke, Aydın), Karpuzlu, Karacasu, Koçarlı, Köşk, Yenipazar Yolayrımı (Sultanhisar, Aydın), Mavişehir (Didim, Aydın), Yenipazar (Aydın), Pamukören (Kuyucak, Aydın), Umurlu (Efeler, Aydın), Sultanhisar, Sazlı (Söke, Aydın), İncirliova, Germencik, Horsunlu (Kuyucak, Aydın), Aydın, Bozdoğan, Atça (Sultanhisar, Aydın), Çine ve Buharkent.

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Şehir Merkezinden Aydın Otogarı’na Ulaşım

Aydın şehir merkezinden 5 kilometre uzaklıktaki Aydın Otogarı’na yolcu servisi, belediye otobüsü, İzban, minibüs ve taksi seçenekleriyle kısa sürede ulaşabilirsin. 

Aydın’da hizmet veren birçok otobüs firması, şehir merkezinde yer alan bilet satış ofisleri önünden belirli aralıklarla ücretsiz otogar servisi hizmeti sunuyor. Aydın Otogarı’ndan şehirlerarası otobüs seyahati yapacaksan otobüs bileti satın aldığın firmanın şehir merkezinden servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsin.

Şehir merkezinden Aydın Otogarı’na belediye otobüsüyle gitmek için; B43, 101, 251, 253, 402, 602 numaralı otobüslere binebilirsin. Kuşadası’ndan Aydın Otogarı’na gitmek için 272 numaralı otobüse, Söke’den otogara gitmek için 273 numaralı otobüse binebilirsin.

Aydın şehir içinde ve ilçelere ulaşımda yoğun kullanılan ulaşım alternatiflerinden bir diğeri ise minibüstür. Aydın’ın Kuşadası, Didim, Söke, Nazilli, Efeler ilçelerinden şehir merkezine sık aralıklarla seferler düzenleniyor. Şehir merkezinden otogar istikametine giden minibüslerle Aydın Otogarı’na 10 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsin. 

B312 numaralı İzban treni ile şehir merkezinden Aydın Otogarı’na kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilir. İzban güncel sefer saatlerine ve duraklarına İzban web sitesinden ulaşabilirsin. 

Aydın şehir merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun bölgeye taksi çağırarak Aydın Otogarı’na 5-10 dakika gibi bir sürede rahatça ulaşabilirsin. Aydın merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerini web’den bulabilirsin. 

Diyarbakır Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Diyarbakır Kayapınar’da yer alan Diyarbakır (DİŞTİ) Otogarı’ndan 8 kilometre mesafedeki şehir merkezine, otobüs firmalarının şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım imkanı  vardır. Diyarbakır’a otobüs ile seyahat edenlerin son durağı olan Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak 15-20 dakika sürmektedir. 

Diyarbakır’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Diyarbakır şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisleri bulunur. Bu servisleri ilgili otobüs firması ile Diyarbakır’a seyahat eden yolcular kullanabilir. Diyarbakır otobüs bileti satın almadan önce şehir içi servisi hizmeti olan otobüs firmalarını öğrenebilirsin. Şehir içi yolcu servisleri, Diyarbakır şehir merkezindeki belirli noktalara yolcuların ulaşımını sağlar. 

Şehir içi servislerinden sonra tercih edilen bir diğer ulaşım aracı ise otobüstür. Haftanın 7 günü 24.00’a kadar çalışan belediye otobüsleriyle Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek mümkün. AZ Otogar - Üniversite ve F7 Otogar - Toplu Konutlar hatları, bu güzergahta çalışan otobüslerdir. Belediye otobüslerinde Diyarkart ile ödeme yapılabilir. Diyarkart satış noktasından Diyarkart satın alarak belediye otobüsleriyle yolculuk yapabilirsin. 

DİŞTİ’den şehir merkezine ve civardaki ilçelere sık aralıklarla sefer düzenleyen minibüs ve dolmuş hatları, otogarda vakit kaybetmeden şehir merkezine kolayca gitmeyi sağlar. Minibüsler ve dolmuşlar, haftanın her günü 24.00’a kadar hizmet veriyor. 

Toplu taşımayı tercih etmeyenler, otogarda bulunan ticari taksiler ile şehir merkezine kısa sürede, rahat bir şekilde ulaşabilir. Otogar ile şehir mesafesi arası kısa olduğundan dolayı taksi yolculuğu ekonomik ve avantajlıdır. 

Aydın Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Aydın Diyarbakır arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 18 saat sürmektedir.
  • Aydın Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Aydın ve Diyarbakır arasında 8 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Diyarbakır, Isparta Petrol, Öz Elbistan, Star Diyarbakır ve Öz Diyarbakır.
  • Aydın şehrinden Diyarbakır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.