Aydın Ağrı Otobüs Bileti Turna.com'da

Aydın Ağrı Diğer Ulaşım Seçenekleri

Aydın Ağrı Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
600,00 TL
En Ucuz Ay
Ocak
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
29 dk

Aydın Ağrı Otobüs Bileti (Tek Yön)

Aydın Ağrı otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
25 Haziran 2022, Cumartesi 10:30
Öz Erciş Seyahat
Aydın - Ağrı
26 Haziran 2022, Pazar 10:30
Patnos İtimat
Aydın - Ağrı
27 Haziran 2022, Pazartesi 11:00
Patnos İtimat
Aydın - Ağrı
28 Haziran 2022, Salı 11:00
Patnos İtimat
Aydın - Ağrı
29 Haziran 2022, Çarşamba 11:00
Öz Erciş Seyahat
Aydın - Ağrı
30 Haziran 2022, Perşembe 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
01 Temmuz 2022, Cuma 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
02 Temmuz 2022, Cumartesi 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
03 Temmuz 2022, Pazar 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
04 Temmuz 2022, Pazartesi 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
05 Temmuz 2022, Salı 10:30
Ağrı Seç Turizm
Aydın - Ağrı
06 Temmuz 2022, Çarşamba 10:30

Ağrı Varışlı Otobüs Biletleri

Ağrı otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Cizre Nuh
25 Haziran 2022, Cumartesi 10:30
Lider Ağrı Doğuş Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 15:00
Metro Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 10:15
Star Diyarbakır
06 Temmuz 2022, Çarşamba 08:15
Lider Ağrı Doğuş Turizm
26 Temmuz 2022, Salı 14:45
Muş Yolu Turizm
13 Temmuz 2022, Çarşamba 00:30
Has Diyarbakır Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 21:30
Metro Turizm
06 Temmuz 2022, Çarşamba 10:55
Yeşil Erciş Seyahat
09 Temmuz 2022, Cumartesi 22:00
Has Diyarbakır Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 03:00
Yeşil Erciş Seyahat
09 Temmuz 2022, Cumartesi 15:00

Aydın Kalkışlı Otobüs Biletleri

Aydın şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
12 Ağustos 2022, Cuma 01:15
Efetur
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:15
Mardin Dilmenler Seyahat
03 Temmuz 2022, Pazar 15:00
Isparta Petrol
03 Ağustos 2022, Çarşamba 01:30
Ali Osman Ulusoy
28 Haziran 2022, Salı 15:30
Aydın Ayar Seyahat
15 Temmuz 2022, Cuma 11:15
Isparta Petrol
22 Eylül 2022, Perşembe 07:15
Isparta Petrol
24 Ağustos 2022, Çarşamba 01:30
Efetur
25 Haziran 2022, Cumartesi 06:15
Anadolu Ulaşım
25 Haziran 2022, Cumartesi 14:30
Bizim Iğdır Seyahat
06 Temmuz 2022, Çarşamba 10:40
Isparta Petrol
10 Temmuz 2022, Pazar 01:00

Aydın Ağrı otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Aydın Ağrı otobüs bileti tek yön en ucuz: 500 TL.

Ortalamanın altında Aydın Ağrı otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Aydın Ağrı arasındaki en kısa otobüs seferi 23 saat sürmektedir.

Aydın şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ortaklar (Germencik, Aydın), Kuyucak, Söke, Sarıkemer (Söke, Aydın), Karpuzlu, Karacasu, Koçarlı, Köşk, Yenipazar Yolayrımı (Sultanhisar, Aydın), Mavişehir (Didim, Aydın), Yenipazar (Aydın), Pamukören (Kuyucak, Aydın), Umurlu (Efeler, Aydın), Sultanhisar, Sazlı (Söke, Aydın), İncirliova, Germencik, Horsunlu (Kuyucak, Aydın), Aydın, Bozdoğan, Atça (Sultanhisar, Aydın), Çine ve Buharkent.

Ağrı şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Taşlıçay, Patnos, Tutak, Hamur, Diyadin, Ağrı ve Eleşkirt.

Şehir Merkezinden Aydın Otogarı’na Ulaşım

Aydın şehir merkezinden 5 kilometre uzaklıktaki Aydın Otogarı’na yolcu servisi, belediye otobüsü, İzban, minibüs ve taksi seçenekleriyle kısa sürede ulaşabilirsin. 

Aydın’da hizmet veren birçok otobüs firması, şehir merkezinde yer alan bilet satış ofisleri önünden belirli aralıklarla ücretsiz otogar servisi hizmeti sunuyor. Aydın Otogarı’ndan şehirlerarası otobüs seyahati yapacaksan otobüs bileti satın aldığın firmanın şehir merkezinden servis hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsin.

Şehir merkezinden Aydın Otogarı’na belediye otobüsüyle gitmek için; B43, 101, 251, 253, 402, 602 numaralı otobüslere binebilirsin. Kuşadası’ndan Aydın Otogarı’na gitmek için 272 numaralı otobüse, Söke’den otogara gitmek için 273 numaralı otobüse binebilirsin.

Aydın şehir içinde ve ilçelere ulaşımda yoğun kullanılan ulaşım alternatiflerinden bir diğeri ise minibüstür. Aydın’ın Kuşadası, Didim, Söke, Nazilli, Efeler ilçelerinden şehir merkezine sık aralıklarla seferler düzenleniyor. Şehir merkezinden otogar istikametine giden minibüslerle Aydın Otogarı’na 10 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsin. 

B312 numaralı İzban treni ile şehir merkezinden Aydın Otogarı’na kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilir. İzban güncel sefer saatlerine ve duraklarına İzban web sitesinden ulaşabilirsin. 

Aydın şehir merkezindeki taksi duraklarından bulunduğun bölgeye taksi çağırarak Aydın Otogarı’na 5-10 dakika gibi bir sürede rahatça ulaşabilirsin. Aydın merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerini web’den bulabilirsin. 

Aydın Ağrı otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Aydın Ağrı arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 23 saat sürmektedir.
  • Aydın Ağrı arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Aydın ve Ağrı arasında 7 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Erciş Seyahat, Patnos İtimat, Ağrı Seç Turizm, Lider Doğu Anadolu Trz ve Yeşil Muş Ovası.
  • Aydın şehrinden Ağrı şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.