Asuman Turizm Otobüs Biletleri Turna.com'da

Hakkında

Asuman Turizm, 2000 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’dadır. Yerel karayolu taşımacılığı yapan bu firma ulaşım ağını genişletmek üzerine adımlar atmıştır. Ülkemizin birçok il ve ilçesine seferleri bulunmaktadır. Bunlar; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Samsun, Sakarya, Denizli, Malatya, İzmit, Hatay ve Balıkesir’dir.Firnanın misyonu; Güvenli ve konforlu seferler yaparak tercih edilen bir firma olmak. Vizyonu,  Araç içi hizmetleri ile yolcuların memnun kalmasını sağlamak.

• Güler yüzlü ve tecrübeli elemanlar ile çalışarak kaliteli hizmet sunmak.

• Personel ve yolcuların can güvenliğini daima her şeyden üstün tutmak.

Otobüs Filosu

Yerel karayolu yolcu taşımacılığı yapan bu firmanın 12 adetlik bir otobüs filosu vardır. Araçlarının ortalama yaşı 7’dir. Araçlarının markası ise Travego’dur. Araçlarda konforlu koltuklar, koltuk arkası ekran, usb girişi, okuma lambası gibi özellikler bulunmaktadır.

Şubeleri

Bir tane şubesi vardır, o da merkezi olan İstanbul’dadır.

Dinlenme Tesisleri

Firma, seferleri süresince güzergahları üzerinde bulunan ve kaliteli hizmet sunan dinlenme tesislerinde molalar vermektedir.

Araç İçi Hizmetleri

Yolcularına sunmakta olduğu araç içi hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

Rahat Koltuk: Firmanın bütün araçlarının koltukları oldukça konforlu ve geniştir.

Koltuk Arkası Ekranı: Sağladığı bu hizmet sayesinde en uzun seyahatler bile izleyeceğiniz filmler ile keyifli olacaktır. İnternet Bütün araçlarında internet erişimi bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Servisi: Yolculara ücretsiz olarak yiyecek ve içecek ikramı yapılmaktadır

Okuma Lambası: Yolculuk esnasında kitap okumayı seven kişiler için harika bir özelliktir. Bu sayede çevrenizdekileri rahatsız etmemiş olursunuz.

USB Girişi: Yolculuk esnasında bütün teknolojik aletlerinizi şarj edebilirsiniz.

Kulaklık: Koltuk arkası TV ekranlarında kullanılacak kulaklıklar firma tarafından ücretsiz olarak temin edilmektedir.

Asuman Turizm ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Turna.com’da Asuman Turizm otobüs biletlerini bulabilir miyim?
    Turna.com’da Asuman Turizm dahil olmak üzere 300+ otobüs firmasının biletlerini bulabilirsiniz. Kolayca online olarak Asuman Turizm bileti satın alabilirsiniz.
  • Turna.com ucuz fiyatlı Asuman Turizm otobüs seferlerini nasıl buluyor?
    Turna.com doğrudan otobüs firmalarının internet fiyatları ile hizmet vermektedir. Turna.com, Asuman Turizm otobüs seferlerini de komisyonsuz bir şekilde sunmaktadır.
loader
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: