Antalya Kayseri Otobüs Bileti Turna.com'da

Antalya Kayseri Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
400,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
8 saat 15 dk

Antalya Kayseri Otobüs Bileti (Tek Yön)

Antalya Kayseri otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
08 Ağustos 2024, Perşembe 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
09 Ağustos 2024, Cuma 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
21 Ağustos 2024, Çarşamba 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
22 Ağustos 2024, Perşembe 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
01 Ağustos 2024, Perşembe 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
28 Haziran 2024, Cuma 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
29 Haziran 2024, Cumartesi 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
30 Haziran 2024, Pazar 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
01 Temmuz 2024, Pazartesi 21:30
Metro Turizm
Antalya - Kayseri
02 Temmuz 2024, Salı 22:00
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
02 Temmuz 2024, Salı 21:30
Sivas Hedef Turizm
Antalya - Kayseri
03 Temmuz 2024, Çarşamba 21:30

Kayseri Varışlı Otobüs Biletleri

Kayseri otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Kanberoğlu
01 Temmuz 2024, Pazartesi 19:00
Metatur Turizm
06 Temmuz 2024, Cumartesi 23:59
Vip Malatyalılar Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 13:00
Metro Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 22:00
Turay Turizm
04 Temmuz 2024, Perşembe 01:15
Sivas Huzur Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 06:00
Ali Osman Ulusoy
01 Temmuz 2024, Pazartesi 00:30
Turgut Reis
01 Temmuz 2024, Pazartesi 11:55
Süha Turizm
05 Temmuz 2024, Cuma 04:30
Sivas Hedef Turizm
08 Ağustos 2024, Perşembe 21:30
Beydağı Turizm
03 Temmuz 2024, Çarşamba 12:00
Lider Muş Tur
01 Temmuz 2024, Pazartesi 18:00

Antalya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Antalya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Star Batman
14 Temmuz 2024, Pazar 13:00
Lüks Aksel Seyahat
01 Temmuz 2024, Pazartesi 09:00
Cizre Nuh İtimat
07 Temmuz 2024, Pazar 21:33
Buzlu Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 02:00
Başkent Turizm
17 Temmuz 2024, Çarşamba 01:00
Isparta Petrol
07 Temmuz 2024, Pazar 15:15
Mardin Dilmenler Seyahat
01 Temmuz 2024, Pazartesi 05:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
24 Temmuz 2024, Çarşamba 22:29
Ben Turizm
05 Temmuz 2024, Cuma 20:15
Cizre Nuh İtimat
15 Temmuz 2024, Pazartesi 18:30
Kütahyalılar Turizm
07 Temmuz 2024, Pazar 10:00
Tokat Seyahat
02 Temmuz 2024, Salı 17:30

Antalya Kayseri otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Antalya Kayseri otobüs bileti tek yön en ucuz: 400 TL.

Ortalamanın altında Antalya Kayseri otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 44 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Antalya Kayseri akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Antalya Kayseri arasındaki en kısa otobüs seferi 8 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kızılcadağ (Korkuteli, Antalya), Korkuteli, Kumluca, Küçüklü (Gazipaşa, Antalya), İbradı, Kemer (Antalya), Tekirova (Kemer, Antalya), Sögüt (Korkuteli, Antalya), Yeşilköy (Finike, Antalya), Turunçova (Finike, Antalya), Olimpos (Kumluca, Antalya), Serik, Akseki (Antalya), Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Göynük (Kemer, Antalya), Antalya, Demre, Belek (Serik, Antalya), Aksu (Antalya), Güzeloba (Muratpaşa, Antalya), Antalya Kırsal Terminali, Belek Kavşağı (Serik, Antalya), Beldibi (Gazipaşa, Antalya), Çamyuva (Kemer, Antalya), Olympos Kavşağı (Kumluca, Antalya), Çalkaya (Aksu, Antalya), Kekova (Demre, Antalya) ve Alakent.

Kayseri şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilhisar, Yalak (Sarız, Kayseri), Yahyalı, Tomarza, Talas, Sarız, Sarıoğlan, Pınarbaşı (Kayseri), Özvatan, Melikgazi, Kocasinan, Kayseri, İncesu, Himmetdede (Kocasinan, Kayseri), Hacılar, Felahiye, Develi, Bünyan, Akkışla, Kayseri Havaalanı ve Sarız Karayolları Bakımevi (Sarız, Kayseri).

Antalya Kayseri uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Antalya Kayseri arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Antalya Otogarına Ulaşım

Antalya’dan şehirlerarası otobüs yolculuğu yapmak için Kepez ilçesinde yer alan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım sağlamak yeterlidir. Antalya şehir merkezinden ve Antalya’nın birçok ilçesinden otogar istikametine giden toplu taşıma aracı bulunmaktadır. Toplu taşıma haricinde, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle de Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kolayca ulaşım sağlama imkanı vardır. 

Antalya şehir merkezinden ve ilçelerinde bulunan otobüs firmalarının bilet satış noktalarından veya belirli duraklardan geçen ücretsiz otogar servisleriyle Antalya Otogarı’na ulaşım sağlanabilir. Şehir içi otobüs servisleriyle ilgili detaylı bilgi almak için otobüs firmaları ile iletişime geçilebilir. 

Antalya şehir merkezinden 12 kilometre uzaklıktaki otogara ulaşım için bir diğer tercih edilen ulaşım alternatifi ise belediye otobüsleridir. Antalya Otogarı’na seferleri olan hatları şöyle sıralayalım: 600 Antalya Havalimanı - Otogar, TCP45 Altıayak Mahallesi - Otogar, TCP46 Sinan Mahallesi - Otogar, TK51 Otogar Akdamlar, TK51 A Doyran - Otogar, MD77 Duacı - Otogar, MC68 Ünsal - Jandarma, TB72 Baraj Mahallesi - Otogar, DC79 Çallı Kavşağı - Toki, DC15 Meydan - Organize Sanayi. Belediye otobüsü ile Antalya Otogarı’na gitmek için Antalya Kart edinmek gerekiyor.

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmek konforlu ve kısa sürede ulaşmak için taksi veya araç kiralama alternatifleri de tercih edilebilir. 

Kayseri Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kayseri Otogarı’ndan 8 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Kayseri’ye otobüsle yolculuk yaptıktan sonra, son durak olan Kayseri Otogarı’ndan otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs, tramvay ve taksi ulaşım seçenekleriyle kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ringler ile otogar - şehir merkezi arasında ulaşım oldukça rahattır. Otogar - Beyazşehir ve Otogar - Talas güzergahında hizmet veren şehir içi servisler ile Kayseri merkeze kısa sürede ulaşmak mümkün. Şehir içi ringleri 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ringlerde Kart38 kartı ile ödeme yapılabiliyor. Otogar içindeki büfelerden Kart38 kart edinmek ve bakiye yüklemek mümkün. 

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine kolayca ulaşmanın bir diğer yolu ise belediye otobüsüdür. Otogardan kalkan 740 numaralı Doğu Garajı 1 - Elbaşı Karatay Akmescit belediye otobüsüyle Kayseri şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. 740 numaralı otobüs, hafta içi ve cumartesi günleri 07.40-18.00 saatlerinde, pazar günü ise 08.00-16.00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Kayseri Otogarı’ndan 500 metre yürüyüş mesafesinde yer alan Selimiye Durağı’ndan Kayseri şehir merkezine tramvay ile de ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Kayseri şehir merkezine ve civarındaki ilçelere minibüs hatları ile ulaşmak oldukça kolay. Minibüsler haftanın her günü, geç saatlere kadar çalışmaktadır. 

Otogarda yer alan Kayseri Terminal Taksi Durağı’ndan taksi ile 15 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsin.

Antalya Kayseri otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Antalya Kayseri arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 8 saat 15 dakika sürmektedir.
  • Antalya Kayseri arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Antalya ve Kayseri arasında 28 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Metro Turizm, Süha Turizm, Lüks Ereğli Turizm, Beydağı Turizm ve Yeni Aksaray.
  • Antalya şehrinden Kayseri şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cumartesi en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: