Antalya-Batman Otobüs Bileti Turna.com'da

Antalya Batman Diğer Ulaşım Seçenekleri

Antalya Batman Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
170,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
3 saat 15 dk

Antalya Batman Otobüs Bileti (Tek Yön)

Antalya Batman otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Best Van Turizm
Antalya - Batman
23 Temmuz 2021, Cuma 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
24 Temmuz 2021, Cumartesi 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
25 Temmuz 2021, Pazar 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
26 Temmuz 2021, Pazartesi 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
27 Temmuz 2021, Salı 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
28 Temmuz 2021, Çarşamba 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
30 Temmuz 2021, Cuma 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
31 Temmuz 2021, Cumartesi 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
01 Ağustos 2021, Pazar 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
07 Ağustos 2021, Cumartesi 11:30
Best Van Turizm
Antalya - Batman
12 Ağustos 2021, Perşembe 11:30
Can Diyarbakır Turizm
Antalya - Batman
13 Ağustos 2021, Cuma 13:00

Antalya Batman otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Antalya Batman otobüs bileti tek yön en ucuz: 170 TL.

Ortalamanın altında Antalya Batman otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Antalya Batman sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %16 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Antalya Batman arasındaki en kısa otobüs seferi 17 saat 30 dakika sürmektedir.

Antalya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Kızılcadağ (Korkuteli, Antalya), Korkuteli, Kumluca, Küçüklü (Gazipaşa, Antalya), İbradı, Kemer (Antalya), Tekirova (Kemer, Antalya), Sögüt (Korkuteli, Antalya), Yeşilköy (Finike, Antalya), Turunçova (Finike, Antalya), Olimpos (Kumluca, Antalya), Serik, Akseki (Antalya), Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Gazipaşa, Göynük (Kemer, Antalya), Antalya, Demre, Belek (Serik, Antalya), Aksu (Antalya), Güzeloba (Muratpaşa, Antalya), Antalya Kırsal Terminali, Belek Kavşağı (Serik, Antalya), Beldibi (Gazipaşa, Antalya), Çamyuva (Kemer, Antalya), Olympos Kavşağı (Kumluca, Antalya), Çalkaya (Aksu, Antalya), Kekova (Demre, Antalya) ve Alakent.

Batman şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Batman, Beşiri, Hasankeyf, Gercüş, Ziyaret (Kozluk, Batman), Sason, Kozluk, Üçyol (Hasankeyf, Batman) ve Bekirhan (Kozluk, Batman).

Antalya Batman uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Antalya Batman arasında seyahat edebilirsin.

Antalya Batman otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Antalya Batman arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 17 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Antalya Batman arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Antalya ve Batman arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Can Diyarbakır Turizm, Özlem Batman Turizm, Yeni Diyarbakır, Star Batman ve Öz Erciş Seyahat.
  • Antalya şehrinden Batman şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.