Ankara Siirt Otobüs Bileti Turna.com'da

Ankara Siirt Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
1.200,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
16 saat

Ankara Siirt Otobüs Bileti (Tek Yön)

Ankara Siirt otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Siirt Kurtalan Ekspres
Ankara - Siirt
28 Haziran 2024, Cuma 13:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Ankara - Siirt
29 Haziran 2024, Cumartesi 13:30
Siirt Kurtalan Ekspres
Ankara - Siirt
30 Haziran 2024, Pazar 13:30
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
01 Temmuz 2024, Pazartesi 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
02 Temmuz 2024, Salı 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
03 Temmuz 2024, Çarşamba 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
04 Temmuz 2024, Perşembe 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
05 Temmuz 2024, Cuma 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
06 Temmuz 2024, Cumartesi 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
07 Temmuz 2024, Pazar 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
09 Temmuz 2024, Salı 14:00
Siirt Petrol
Ankara - Siirt
10 Temmuz 2024, Çarşamba 14:00

Siirt Varışlı Otobüs Biletleri

Siirt otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Siirt Petrol
21 Haziran 2024, Cuma 05:00
Bağtaş Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 20:00
Siirt Petrol
21 Haziran 2024, Cuma 04:15
Mis Amasya Tur
21 Haziran 2024, Cuma 06:00
Bağtaş Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 00:30
Mis Amasya Tur
22 Haziran 2024, Cumartesi 00:30
Bağtaş Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 18:30
Mis Amasya Tur
22 Haziran 2024, Cumartesi 05:15
Siirt Petrol
21 Haziran 2024, Cuma 13:30
Siirt Kurtalan Ekspres
21 Haziran 2024, Cuma 00:50
Bağtaş Turizm
21 Haziran 2024, Cuma 13:30
Siirt Kurtalan Ekspres
21 Haziran 2024, Cuma 13:30

Ankara Kalkışlı Otobüs Biletleri

Ankara şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Aybastı İtimat Turizm
03 Temmuz 2024, Çarşamba 22:00
Mersin Nur Turizm
28 Haziran 2024, Cuma 06:44
Cizre Nuh İtimat
28 Haziran 2024, Cuma 17:29
Aybastı Özay Turizm
28 Haziran 2024, Cuma 21:30
Ali Osman Ulusoy
31 Temmuz 2024, Çarşamba 00:30
Özel Diyarbakır
02 Temmuz 2024, Salı 01:00
Lider Muş Tur
28 Haziran 2024, Cuma 18:00
Özel Diyarbakır
02 Temmuz 2024, Salı 01:00
Yeni As Bayburt
28 Haziran 2024, Cuma 05:30
Beydağı Turizm
08 Temmuz 2024, Pazartesi 23:59
As Turizm
01 Temmuz 2024, Pazartesi 21:30
Lider Muş Tur
28 Haziran 2024, Cuma 18:00

Ankara Siirt otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ankara Siirt otobüs bileti tek yön en ucuz: 1.200 TL.

Ortalamanın altında Ankara Siirt otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Ankara Siirt arasındaki en kısa otobüs seferi 16 saat sürmektedir.

Ankara şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Siirt şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Veysel Karani (Baykan, Siirt), Şirvan, Siirt, Pervari, Kurtalan, Eruh, Baykan, Aydınlar (Tillo, Siirt) ve Ziyaret (Baykan, Siirt).

Şehir Merkezinden Ankara AŞTİ Otogarına Ulaşım

Ankara şehir merkezinden AŞTİ’ye ulaşım için Ankaray, metro, EGO belediye otobüsü, otobüs firmalarının otogar servisleri, AŞTİ servisleri, dolmuş, taksi ve araç kiralama seçenekleri mevcuttur. Bu seçeneklerden herhangi birini tercih ederek AŞTİ Otogarı’na kısa sürede, kolayca ulaşabilirsin. Ankaray, metro ve EGO otobüslerini kullanmak için AnkaraKart satın almak gerekiyor. AŞTİ’de bulunan AnkaraKart merkezinden AnkaraKart veya tek geçişlik kart satın alabilirsin. 

Şehir merkezinden AŞTİ’ye belediye otobüsüyle ulaşmak için 104-4, 106-1, 158, 419, 442-3,445-1, 479 ve 557-3 numaralı EGO otobüsleriyle ulaşabilirsin. 
 
Kızılay metro istasyonundan Ankaray’a aktarma yaparak AŞTİ’ye kısa sürede gidebilirsin. Bulunduğun semtten Kızılay aktarma istasyonuna gelmek için; M1 Batıkent - Kızılay, M2 Çayyolu - Kızılay, M3 Batıkent - Sincan, M4 Keçiören - AKM hatlarını kullanabilirsin. 

Şehir merkezinden AŞTİ’ye ücretsiz bir şekilde ulaşmak için AŞTİ servislerini ve otobüs firmalarının ücretsiz otogar servislerini kullanabilirsin. 

AŞTİ’nin ücretsiz servis hizmeti sunduğu güzergahları şöyledir: Kızılay - Sıhhiye - Ulus, Dışkapı - Etlik - Keçiören, Yenimahalle - Demetevler - Batıkent, Ümitköy - Çayyolu, Etimesgut - Sincan - Fatih - Eryaman. 

Islahevi - AŞTİ ve Ulus - Eskişehir Yolu güzergahlarında sefer düzenleyen dolmuşlara binerek Armada durağında indiğinde AŞTİ’ye 10 dakikalık bir yürüme mesafesiyle ulaşabilirsin. 

Esenboğa Havalimanı’ndan AŞTİ’ye yolculuk süresi otobüsle 1 saat 15 dakikadır. Belko Air servisleri ve 442-3 numaralı EGO otobüsleriyle AŞTİ’ye aktarma yapmadan gidebilirsin. 

Ankara şehir merkezinden ve ilçelerinden AŞTİ’ye konforlu ulaşım sağlamak istiyorsan taksi kullanabilirsin. Ankara Taksi duraklarının iletişim bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

Ankara’da Hertz, Enterprise, Garenta, Avis, Sixt gibi birçok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerden araç kiralayarak AŞTİ’ye konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Siirt Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt’e gitmek için en çok tercih edilen ulaşım alternatifi otobüs yolculuğudur. Siirt Otobüs Terminali’nden yaklaşık 3,5 kilometre uzaklıkta yer alan şehir merkezine yürüyerek kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Terminalden Siirt şehir merkezindeki Gaffar Okkan Caddesi, Güreş Caddesi gibi ana caddelere, mahallelere, köylere ve civardaki ilçelere ulaşım için yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Siirt’e sefer düzenleyen birçok otobüs firmasının Siirt Otobüs Terminali’nden şehir merkezindeki ana caddelere ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Servis hizmeti hakkında bilgi almak için Siirt otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Siirt’te şehir içi ulaşımda belediye otobüsleri oldukça yaygındır. Otobüs terminali önünden kalkan L1, L2 ve L3 hatlı otobüslerle şehir merkezine hızlı ve hesaplı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye otobüslerine binmek için Siirt Kart satın alabilirsin.

Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden şehir merkezine, Baykan, Eruh, Kurtalan, Şirvan, Tillo, Pervari ilçelerine ve köylerine minibüslerle kolayca ulaşabilirsin. Minibüsler şehir merkezindeki birçok ana caddeden ve mahalleden geçmektedir. Şehir içi ve ilçeler arası minibüs yolculuğu oldukça hesaplıdır.

Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Siirt merkeze 7/24 taksi ile ulaşabilirsin. Özellikle gece geç saatlerde toplu ulaşım seçeneği kısıtlı olduğu için terminalden Siirt merkeze gidecek diğer yolcular ile paylaşımlı taksi tutarak yolculuğu daha hesaplı hale getirebilirsin.

Ankara Siirt otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Ankara Siirt arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 16 saat sürmektedir.
  • Ankara Siirt arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Ankara ve Siirt arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Siirt Petrol, Siirt Kurtalan Ekspres, Bağtaş Turizm, Star Batman ve Metro Turizm.
  • Ankara şehrinden Siirt şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: