Alanya Manavgat Otobüs Bileti Turna.com'da

Alanya Manavgat Diğer Ulaşım Seçenekleri

Alanya Manavgat Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
40,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
15 saat 55 dk

Alanya Manavgat Otobüs Bileti (Tek Yön)

Alanya Manavgat otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
02 Eylül 2022, Cuma 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
30 Haziran 2022, Perşembe 06:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
05 Temmuz 2022, Salı 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
10 Temmuz 2022, Pazar 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
13 Temmuz 2022, Çarşamba 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
29 Temmuz 2022, Cuma 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
01 Ağustos 2022, Pazartesi 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
02 Ağustos 2022, Salı 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
03 Ağustos 2022, Çarşamba 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
07 Ağustos 2022, Pazar 07:00
Alanyalılar Turizm
Alanya - Manavgat
17 Ağustos 2022, Çarşamba 07:00

Manavgat Varışlı Otobüs Biletleri

Manavgat otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
04 Temmuz 2022, Pazartesi 12:00
Cizre Nuh İtimat
13 Temmuz 2022, Çarşamba 17:30
Alanyalılar Turizm
02 Eylül 2022, Cuma 07:00
Isparta Petrol
22 Temmuz 2022, Cuma 04:30
Başkent Turizm
13 Temmuz 2022, Çarşamba 23:00
Yeni Aksaray
07 Temmuz 2022, Perşembe 00:30
Öz Has Bingöl
03 Temmuz 2022, Pazar 00:14
Öz Erciş Seyahat
28 Haziran 2022, Salı 00:30
Can Dersim Tuncelililer
17 Temmuz 2022, Pazar 20:00
Buzlu Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 01:00
Buzlu Turizm
15 Temmuz 2022, Cuma 01:45
Düzce Güven Seyahat
29 Temmuz 2022, Cuma 01:00

Alanya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Alanya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Alanyalılar Turizm
02 Eylül 2022, Cuma 07:00
Cesur Bingöl
12 Temmuz 2022, Salı 12:15
İstanbul Kalesi Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 17:15
Cesur Bingöl
12 Temmuz 2022, Salı 12:15
As Adana Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 23:30
Yeşil Erciş Seyahat
14 Temmuz 2022, Perşembe 15:30
Düzce Güven Seyahat
02 Ağustos 2022, Salı 16:00
Kırşehir Şanal
10 Temmuz 2022, Pazar 20:00
Mardin Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 21:45
Yeni Aksaray
01 Temmuz 2022, Cuma 23:45
Cesur Bingöl
06 Temmuz 2022, Çarşamba 12:15
Metro Turizm
28 Haziran 2022, Salı 04:45

Alanya Manavgat otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Alanya Manavgat otobüs bileti tek yön en ucuz: 40 TL.

Ortalamanın altında Alanya Manavgat otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 64 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Alanya Manavgat sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %1 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Alanya Manavgat arasındaki en kısa otobüs seferi 50 dakika sürmektedir.

Alanya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Konaklı (Alanya, Antalya), Mahmutlar (Alanya, Antalya), Kale (Alanya, Antalya), Okurcalar (Alanya, Antalya), Avsallar (Alanya, Antalya) ve Alanya.

Manavgat şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Manavgat, Side (Manavgat, Antalya), Çolaklı (Manavgat, Antalya) ve Side Yolayrımı (Manavgat, Antalya).

Şehir Merkezinden Alanya Otogarı’na Ulaşım

Alanya’nın beldelerinden otogara ulaşım için birçok ulaşım alternatifi mevcuttur. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, halk otobüsü, dolmuş ve taksi seçenekleriyle Alanya’nın ilçe merkezinde yer alan otogara kısa sürede ulaşım sağlanıyor.

Alanya’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının Alanya beldelerindeki bilet satış ofislerinden ve belirli duraklarından kalkan ücretsiz otogar servisleriyle Alanya Otogarı’na ulaşabilirsin. Otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek Alanya Otogarı’na servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Alanya’nın birçok noktasından ilçe merkezindeki otogara halk otobüsü ile ulaşım imkanı vardır.  İncekum, Mahmutlar, Avsallar, Payallar, Türkler gibi popüler turizm bölgelerinden halk otobüsü ile Alanya Otogarı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Alanya Otogarı’na gitmek için bir diğer ulaşım aracı ise dolmuştur. Alanya’nın birçok noktasından geçen ve haftanın her günü 24 saat çalışan dolmuşlar ile Alanya Otogarı’na kısa sürede ulaşabilirsin. 

Gazipaşa Havalimanı’ndan otogara gitmek için Havaş servislerini ve Gazipaşa - Alanya dolmuşlarına binebilirsin. Havalimanından Alanya Otogarı’na yolculuk süresi yaklaşık 1 saattir. 

Alanya’nın hemen her yerinden taksi ile 7/24 Alanya Otogarı’na ulaşmak mümkün. Bulunduğun noktaya en yakın taksi durağından taksi çağırarak Alanya Otogarı’na konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.

Manavgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi olan Manavgat’a en ekonomik ulaşım seçeneği otobüs yolculuğudur. Manavgat Otogarı, tatil beldelerine ve turizm tesislerine yakın olması nedeniyle yaz mevsimi boyunca oldukça yoğundur. Türkiye’nin birçok bölgesinden Manavgat’a otobüs seferleri düzenlenmektedir. Manavgat, Antalya şehir merkezine yaklaşık 70 km uzaklıktadır. Manavgat Otogarı’ndan 3 km mesafedeki ilçe merkezine minibüs ve taksi ile kısa sürede ulaşabilirsin. Manavgat’a yakın olan Belek, Side, Alanya ilçelerine ulaşım için Manavgat Otogarı çevresinden ve merkezden otobüsler ve minibüsler kalkmaktadır. Bazı otobüs firmalarının yakın ilçeler için ücretsiz servis araçları bulunmaktadır. Manavgat Otogarı’ndan Antalya şehir merkezine toplu taşıma ile 40-45 dakikada ulaşım sağlanabilmektedir. 

Alanya Manavgat otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Alanya Manavgat arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 50 dakika sürmektedir.
  • Alanya Manavgat arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Alanya ve Manavgat arasında 11 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Alanyalılar Turizm, Isparta Petrol, Antalya Net, Güney Akdeniz ve Ede Turizm.
  • Alanya şehrinden Manavgat şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.