Alanya Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Alanya Diyarbakır Diğer Ulaşım Seçenekleri

Alanya Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
350,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
14 saat 1 dk

Alanya Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Alanya Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
13 Mayıs 2022, Cuma 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
14 Mayıs 2022, Cumartesi 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
15 Mayıs 2022, Pazar 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
16 Mayıs 2022, Pazartesi 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
17 Mayıs 2022, Salı 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
18 Mayıs 2022, Çarşamba 15:00
Yeşil Erciş Seyahat
Alanya - Diyarbakır
19 Mayıs 2022, Perşembe 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
20 Mayıs 2022, Cuma 15:00
Siirt Petrol
Alanya - Diyarbakır
27 Mayıs 2022, Cuma 15:00
Yeşil Erciş Seyahat
Alanya - Diyarbakır
07 Haziran 2022, Salı 15:00
Yeşil Erciş Seyahat
Alanya - Diyarbakır
11 Haziran 2022, Cumartesi 15:00
Yeşil Erciş Seyahat
Alanya - Diyarbakır
07 Temmuz 2022, Perşembe 15:00

Diyarbakır Varışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Özlem Van Turizm
08 Haziran 2022, Çarşamba 18:00
Özlem Cizre Nuh
05 Temmuz 2022, Salı 01:30
Özlem Van Turizm
02 Ağustos 2022, Salı 21:15
Özlem Van Turizm
19 Mayıs 2022, Perşembe 19:00
Mis Amasya Tur
19 Mayıs 2022, Perşembe 00:30
Özlem Van Turizm
07 Haziran 2022, Salı 16:30
Özlem Van Turizm
19 Mayıs 2022, Perşembe 21:00
Isparta Petrol
19 Mayıs 2022, Perşembe 04:30
Özlem Van Turizm
19 Mayıs 2022, Perşembe 00:30
Siirt Petrol
24 Mayıs 2022, Salı 12:30
Öz Diyarbakır
17 Haziran 2022, Cuma 21:00
Siirt Kurtalan Ekspres
02 Temmuz 2022, Cumartesi 19:15

Alanya Kalkışlı Otobüs Biletleri

Alanya şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Can Dersim Tuncelililer
10 Haziran 2022, Cuma 14:00
Yeşil Erciş Seyahat
19 Mayıs 2022, Perşembe 15:00
Yeni Aksaray
01 Temmuz 2022, Cuma 23:45
Buzlu Turizm
20 Mayıs 2022, Cuma 18:00
Has Turizm A.Ş.
19 Mayıs 2022, Perşembe 22:00
Güney Akdeniz
19 Mayıs 2022, Perşembe 01:00
Siirt Petrol
19 Mayıs 2022, Perşembe 15:00
Mardin Dilmenler Seyahat
02 Haziran 2022, Perşembe 21:45
Düzce Güven Seyahat
02 Ağustos 2022, Salı 16:00
Güney Akdeniz
19 Mayıs 2022, Perşembe 12:45
Lüks Yalova Seyahat
19 Haziran 2022, Pazar 20:00
Kırşehir Şanal
30 Mayıs 2022, Pazartesi 20:00

Alanya Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Alanya Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 300 TL.

Ortalamanın altında Alanya Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 0 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Alanya Diyarbakır arasındaki en kısa otobüs seferi 14 saat 1 dakika sürmektedir.

Alanya şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Konaklı (Alanya, Antalya), Mahmutlar (Alanya, Antalya), Kale (Alanya, Antalya), Okurcalar (Alanya, Antalya), Avsallar (Alanya, Antalya) ve Alanya.

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Alanya Diyarbakır uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Alanya Diyarbakır arasında seyahat edebilirsin.

Alanya Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Alanya Diyarbakır arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 14 saat 1 dakika sürmektedir.
  • Alanya Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Alanya ve Diyarbakır arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Özlem Diyarbakır, Can Diyarbakır Turizm, Özel Diyarbakır, Öz Erciş Seyahat ve Özlem Batman Turizm.
  • Alanya şehrinden Diyarbakır şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cumartesi en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.