Afyon Ankara Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 149 TL - turna.com

Afyon Ankara Otobüs Bileti Turna.com'da

Afyon Ankara Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
149,00 TL
En Ucuz Ay
Mart
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
1 saat 45 dk

Afyon Ankara Otobüs Bileti (Tek Yön)

Afyon Ankara otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Niksarkale
Afyon - Ankara
06 Şubat 2023, Pazartesi 03:30
Topçam Turizm
Afyon - Ankara
11 Mart 2023, Cumartesi 02:00
Topçam Turizm
Afyon - Ankara
12 Mart 2023, Pazar 02:00
Topçam Turizm
Afyon - Ankara
19 Mart 2023, Pazar 02:00
Topçam Turizm
Afyon - Ankara
20 Mart 2023, Pazartesi 02:00
Anadolu Ulaşım
Afyon - Ankara
06 Şubat 2023, Pazartesi 01:45
Pamukkale Turizm
Afyon - Ankara
06 Şubat 2023, Pazartesi 03:15
Metro Turizm
Afyon - Ankara
06 Şubat 2023, Pazartesi 00:30
Anadolu Ulaşım
Afyon - Ankara
11 Mart 2023, Cumartesi 09:00
Pamukkale Turizm
Afyon - Ankara
11 Mart 2023, Cumartesi 03:15
Metro Turizm
Afyon - Ankara
11 Mart 2023, Cumartesi 00:30
Metro Turizm
Afyon - Ankara
12 Mart 2023, Pazar 00:30

Ankara Varışlı Otobüs Biletleri

Ankara otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Siirt Petrol
08 Şubat 2023, Çarşamba 01:00
Kars Kalesi
09 Şubat 2023, Perşembe 13:15
Metro Turizm
12 Şubat 2023, Pazar 19:00
Dilek Seyahat
28 Mart 2023, Salı 19:50
Sıla Ardahan Kalesi
11 Şubat 2023, Cumartesi 10:00
Topçam Turizm
11 Mart 2023, Cumartesi 02:00
Topçam Turizm
08 Şubat 2023, Çarşamba 18:00
As Adana Seyahat
12 Şubat 2023, Pazar 03:00
Bingöl Yüzenada Turizm
17 Şubat 2023, Cuma 00:45
Lüks Gümüşhane
28 Şubat 2023, Salı 17:45
Ses Turizm
17 Şubat 2023, Cuma 22:00
Beydağı Turizm
12 Şubat 2023, Pazar 10:59

Afyon Kalkışlı Otobüs Biletleri

Afyon şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Seç Turizm
10 Şubat 2023, Cuma 08:30
Balıkesir Uludağ
09 Şubat 2023, Perşembe 14:45
Yeni Aksaray
11 Mart 2023, Cumartesi 00:30
Beydağı Turizm
16 Şubat 2023, Perşembe 07:30
Alanyalılar Turizm
10 Şubat 2023, Cuma 18:15
Isparta Petrol
11 Şubat 2023, Cumartesi 12:00
Topçam Turizm
11 Mart 2023, Cumartesi 02:00

Afyon Ankara otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Afyon Ankara otobüs bileti tek yön en ucuz: 149 TL.

Ortalamanın altında Afyon Ankara otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 3 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Afyon Ankara akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %8 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Afyon Ankara arasındaki en kısa otobüs seferi 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Afyon şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Gökçek (Evciler, Afyon), Gazlıgöl (İhsaniye, Afyon), İhsaniye, Gömü (Emirdağ, Afyon), Hocalar, Dazkırı, Çobanlar, Dinar, Evciler, Emirdağ, Sinanpaşa, Sandıklı, Özdilek AVM (Afyon), Şuhut, Sultandağı, Karaadilli (Şuhut, Afyon), İscehisar, Kılıçarslan (Sinanpaşa, Afyon), Kusura (Sandıklı, Afyon), Kızılören, Bayat (Afyon), Başmakçı, Bolvadin, Çay, Bozan (Dazkırı, Afyon), Ballık (Sandıklı, Afyon), Akharım (Sandıklı, Afyon), Afyon, Tatarlı (Dinar, Afyon), Yıprak (Dinar, Afyon), Ocaklı (Dinar, Afyon), Karadilli (Şuhut, Afyon), Karabedir (Dinar, Afyon), Göçerli (Dinar, Afyon), Doğanlı (Dinar, Afyon), Akpınarlı (Dinar, Afyon), Akgün (Dinar, Afyon), Çürüklü (Dinar, Afyon), Haydarlı (Dinar, Afyon), Kolaylı Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri (Sinanpaşa, Afyon), Taşoluk (Sinanpaşa, Afyon), Yapağlı (Dinar, Afyon), Kaptan Dinlenme Tesisi (Dazkırı, Afyon), Çölovası (Dinar, Afyon), Beyören (Afyonkarahisar), Seydiler (Afyonkarahisar), Suvermez (Emirdağ), Yarıkkaya (Emirdağ), İncik (Emirdağ), Yüreğil (Emirdağ), Örenköy, Kırkpınar (Afyon), Karakuyu (Afyon) ve Gözeli (Afyon).

Ankara şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Beypazarı, Bala, Ayaş, Çankaya, Çamlıdere, Akyurt, Ankara (Aşti), Altındağ, Haymana, Güdül, Gölbaşı (Ankara), Kahraman Kazan, Kalecik, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Gimat Kavşağı (Yenimahalle, Ankara), Evren, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle, Polatlı, Kızılcahamam, Kızılay (Çankaya, Ankara), Keçiören, Nallıhan, Mamak (Ankara), Kayaş (Mamak, Ankara), Tuzluçayır (Mamak, Ankara), Pursaklar, Söğütözü (Ankara) ve Ankara.

Şehir Merkezinden Afyon Otogarı’na Ulaşım

Afyon merkezden otogara ulaşım için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisi, özel halk otobüsü, dolmuş ve taksi alternatiflerinden senin için en uygun olanı seçerek Afyon Otogarı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 

Afyon Otogarı’ndan şehirlerarası seyahat edecekler için Afyon’da hizmet veren birçok otobüs firmasının şehir merkezi kalkışlı ücretsiz otogar servisi hizmeti vardır. Biletli yolculara mahsus bu hizmetten faydalanabilmek için otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve servis saatlerini öğrenebilirsin. 

Özel halk otobüsleri, Afyon’da sıklıkla tercih edilen bir ulaşım seçeneğidir. Şehir merkezindeki Atatürk Caddesi, Adnan Kahveci Caddesi, Yeşilyol Caddesi gibi birçok duraktan gün boyu ve gece  saatleri olmak üzere belirli zaman aralıklarıyla kalkan ve 24 saat hizmet veren 1 numaralı otobüslerle Afyon Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. Özel halk otobüslerine binmek için merkezdeki kart satış noktalarından Afyon Kart satın alabilirsin. 

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsü’nden Afyon Otogarı’na gitmek için merkezden kalkan 2 numaralı otobüse binebilirsin. 

Afyon merkezden ve ilçelerinden otogara gitmek için en ekonomik ulaşım alternatiflerinden biri dolmuş ile yolculuktur. Afyon’un Basmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Sandıklı, Sultandağı ve Şuhut gibi birçok ilçesinden ve Afyonkarahisar şehir merkezinden otogara dolmuş ile direkt ve merkezden aktarmalı olarak rahatlıkla ulaşabilirsin. 

Afyon şehir merkezinde bulunduğun noktaya taksi çağırarak Afyon Otogarı’na kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. 

Afyonkarahisar merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Ankara AŞTİ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki Beştepeler Mahallesi’nde yer alan AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın pek çok ilçesine kolayca ulaşım sağlanabilmesi için yaygın ulaşım ağı oluşturulmuştur. AŞTİ’den şehir merkezine Ankaray, metro, EGO belediye otobüsü, otobüs firmalarının şehir içi servisleri, AŞTİ servisleri, dolmuş hatları, taksi ve araç kiralama seçenekleriyle kolayca ulaşılabilir. 

Yolculuk yaptığın otobüs firmasının ücretsiz şehir içi servisleri ile Kızılay, Sıhhiye, Keçiören, Etlik, Yenimahalle - Demetevler, Batıkent, Ümitköy, Çayyolu gibi merkezi noktalara ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. Detaylı bilgi için ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsin. 

AŞTİ Otogarı’nın 5 güzergahta ücretsiz yolcu servisleri de bulunuyor. Kızılay - Sıhhiye - Ulus, Dışkapı - Etlik - Keçiören, Yenimahalle - Demetevler - Batıkent, Ümitköy - Çayyolu, Etimesgut - Sincan - Fatih - Eryaman güzergahlarına AŞTİ servisleriyle ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. 

AŞTİ’de durağı bulunan Ankaray’a binerek şehir merkezi olarak bilinen Kızılay durağında inebilirsin.  Kızılay’dan Ulus’a gitmek için metroya aktarma yaparak M1 metrosuna bilebilirsin. Batıkent - Sincan güzergahı için M3 metrosuna Tren Garı’na ve Adliye’ye gitmek için aynı yerden M4 metrosuna binebilirsin. 

AŞTİ’den Ankara şehir merkezine ve civarındaki ilçelere gitmek için tercih edilen bir diğer ulaşım seçeneği ise EGO belediye otobüsleridir. AŞTİ’den şehir merkezine gitmek için 104, 157-3, 158, 442-3, 419-5, 479 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Belediyeye ait toplu taşıma araçlarında AnkaraKart ile ödeme yapılmaktadır. Satış noktalarından AnkaraKart satın alabilirsin. 

AŞTİ’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmek için BelkoAir’in özel havalimanı servisini veya EGO’nun 442-3 numaralı Otogar - Havalimanı belediye otobüsünü tercih edebilirsin. AŞTİ’den 34 kilometre uzaklıktaki Esenboğa Havalimanı’na toplu taşıma ile ulaşım süresi, yaklaşık 1 saat 15 dakikadır. 

AŞTİ’den şehir merkezine, Ulus - AŞTİ, Rüzgarlı - Eskişehir Yolu, AŞTİ - Islahevi, AŞTİ - Emek güzergahlarında hizmet veren dolmuşlar ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. 

Toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan taksi ve araç kiralama seçenekleriyle AŞTİ’den şehir merkezine ve Ankara’nın ilçelerine kolayca ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsin.

Afyon Ankara otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Afyon Ankara arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 1 saat 45 dakika sürmektedir.
 • Afyon Ankara arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Afyon ve Ankara arasında 37 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Ali Osman Ulusoy, Varan Turizm, Başkent Turizm ve Isparta Petrol.
 • Afyon şehrinden Ankara şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: