Hat Yai Otelleri

turna.com
Hat Yai

Centara Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.2
Çok İyi945 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Teras

Crystal Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8
Çok İyi159 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Açık Havuz

Golden Crown Grand Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.8
İyi242 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

Monkham Village Hatyai

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.4
Harika74 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Açık Havuz

New Season Square Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi99 değerlendirme
Otopark
Teras
Wi-Fi

Lee Gardens Plaza Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.6
İyi467 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Wi-Fi

Buri Sriphu Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.2
Çok İyi155 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Açık Havuz
Teras

The Three Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9
Harika172 değerlendirme
Teras
Wi-Fi

W3 Hotel

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.2
Harika33 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Teras

Laguna Grand Hotel & Spa Songkhla

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.2
Harika28 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Açık Havuz

S Hadyai Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi103 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Wi-Fi

Z Sleep Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.4
Çok İyi282 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

PM Residence

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.8
Çok İyi145 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Wi-Fi

Siam Oriental Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8
Çok İyi62 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

Nutchana Hill Boutique Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.2
Çok İyi8 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Açık Havuz

The Habita Hatyai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.2
Harika106 değerlendirme
Teras
Wi-Fi

Mayflower Grande Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.4
İyi166 değerlendirme
Wi-Fi

Aloha Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.8
İyi136 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

Goodnight Poshtel

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.8
Harika31 değerlendirme
Otopark
Teras
Wi-Fi

AC Sport Center & Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi20 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Açık Havuz

Grand Pink Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.2
İyi67 değerlendirme
Teras
Wi-Fi

Alfahad Hotel

Hat Yai, Khuan Lang, Songkhla (vilayet)

9.4
Harika25 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Teras

Hatyai Signature Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8
Çok İyi131 değerlendirme
Açık Havuz
Wi-Fi

Leevana Hotel Hat Yai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.4
Çok İyi122 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

U Hatyai Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.8
Çok İyi54 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

Wungnoy Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi211 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

Baan Homdin Hatyai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8
Çok İyi1 değerlendirme
Otopark
Teras
Wi-Fi

Napas Residence

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi3 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Teras

Kiss Gardenhome Chic Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.6
İyi55 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

B2 Hat Yai Premier Hotel

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.8
İyi61 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

Hansa JB Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.2
İyi166 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

The Star Villa Resort

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

10
Harika1 değerlendirme
Otopark
Teras
Wi-Fi

Luxsna Residence

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.8
Çok İyi7 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Teras

BP Grand Tower Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.2
İyi121 değerlendirme
Otopark
Açık Havuz
Wi-Fi

Seree Grand Resort

Güney Tayland, Hat Yai, Khuan Lang, Songkhla (vilayet)

8.2
Çok İyi31 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

The lantern Hatyai

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.2
Harika18 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

SJ Miracle Hotel

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

Otopark
Wi-Fi

The Dlife

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

Otopark
Teras
Wi-Fi

Hat Yai Rama Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.6
İyi8 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Teras

New Season Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.6
İyi107 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Engelli Dostu

Chartame Boutique Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.8
İyi27 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Teras

Asian Hotel Hatyai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7
İyi117 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Wi-Fi

Get GuestHouse 2

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9
Harika43 değerlendirme
Otopark

Hadyai Golden Crown Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.2
İyi50 değerlendirme
Havaalanı Transferi
Otopark
Engelli Dostu

Hatyai Holiday Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7
İyi42 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

La Pause Hatyai

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9.8
Harika54 değerlendirme

C-Za Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8
Çok İyi2 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

TK Mansion Hat Yai

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

9
Harika11 değerlendirme
Otopark
Teras
Wi-Fi

BP Grand Suite Hotel

Güney Tayland, Hat Yai, Songkhla (vilayet)

7.4
İyi18 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

B2 Hat Yai Boutique & Budget Hotel

Hat Yai, Songkhla (vilayet)

8.6
Çok İyi37 değerlendirme
Otopark
Wi-Fi

Hat Yai Otelleri Hakkında

Toplam Otel Sayısı

194

Kampanyalar

Tümünü Gör