Tokat Uşak Otobüs Bileti Al: Ucuz Fiyat Bul - turna.com

Tokat Uşak Otobüs Bileti Turna.com'da

Tokat Uşak Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Ekim
En Popüler Otobüs Firması

Tokat Uşak Otobüs Bileti (Tek Yön)

Tokat Uşak otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

04 Ekim 2022, Salı 23:53
04 Ekim 2022, Salı 23:53
04 Ekim 2022, Salı 23:53

Uşak Varışlı Otobüs Biletleri

Uşak otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Diyarbakır Turizm
16 Ekim 2022, Pazar 04:15
Buzlu Turizm
04 Ekim 2022, Salı 08:00
Mardin Seyahat
13 Ekim 2022, Perşembe 22:30
İstanbul Kalesi Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 22:30
Ben Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:45
Bizim Iğdır Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 13:00
Astor Seyahat
04 Ekim 2022, Salı 01:00
Buzlu Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 02:45
Lüks Mersin
03 Ekim 2022, Pazartesi 19:00
Kontur Turizm
04 Ekim 2022, Salı 13:00
İstanbul Kalesi Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 22:30
Özgül Bafra
03 Ekim 2022, Pazartesi 23:59

Tokat Kalkışlı Otobüs Biletleri

Tokat şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Mardin Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 15:15
Özlem Cizre Nuh
03 Ekim 2022, Pazartesi 04:00
Metro Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 21:00
Adıyaman Ünal
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:30
Elazığ Hazar Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 01:00
Vangölü Turizm
03 Ekim 2022, Pazartesi 16:00
Tokat Kale Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 18:15
Vadi Şirinkent Seyahat
03 Ekim 2022, Pazartesi 23:05

Tokat Uşak otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Tokat şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Zile, Yeşilyurt (Tokat), Turhal, Tokat, Sulusaray, Reşadiye, Pazar (Tokat), Niksar, Erbaa, Boğazbaşı Niksar Yolayrımı (Niksar, Tokat), Çamlıbel (Tokat), Başçiftlik, Artova, Almus, Aydınca (Tokat), Çelikli (Artova, Tokat) ve Şenyurt (Turhal, Tokat).

Uşak şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uşak, Ulubey (Uşak), Sivaslı, Karahallı, Eşme ve Banaz.

Şehir Merkezinden Tokat Otogarı’na Ulaşım

Tokat Merkez’den otogara ulaşım için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye ve özel halk otobüsü, minibüs ve taksi ile Tokat Otogarı’na ulaşım sağlanabilmektedir. 

Tokat Otogarı’nda faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının şehir merkezinden otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Bu hizmetten yalnızca otobüs firmalarının biletli yolcuları faydalanabilmektedir. Tokat Merkez’de yer alan bilet satış ofisleri önünden yarım saatte bir kalan kalkan servisler ile otogara tam zamanında ulaşabilirsin. Otobüs biletini satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis kalkış noktası ve saatleri hakkında bilgi alabilirsin. 

Şehir merkezinden Tokat Otogarı’na gitmek için bir diğer ulaşım alternatifi ise belediye otobüsü ve özel halk otobüsüdür. Merkezdeki duraklardan sık aralıklarla kalkan ve gün boyu hizmet veren otobüslerle otogara yaklaşık 10 dakikada ulaşmak mümkün. Belediye otobüsünde ödeme yapmak için şehir merkezindeki kart satış noktalarından Tok-kart satın alabilirsin. 

Tokat Merkez’den ve çevre ilçelerden otogara hızlı ve hesaplı ulaşmak için minibüs yolculuğunu tercih edebilirsin. Turhal, Erbaa, Niksar gibi birçok ilçeden şehir merkezine ve Tokat Otogarı’na sık aralıklarla minibüs seferleri yapılmaktadır. 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik ve Ali Şevki Erek yerleşkelerinden otogara ulaşım için yerleşke önlerinde bulunan duraklardan belediye otobüsü, halk otobüsü ve minibüslere binerek kısa sürede Tokat Otogarı’na ulaşabilirsin. 

Merkezden Tokat Otogarı’na konforlu bir şekilde ulaşmak için bulunduğun noktaya taksi çağırabilirsin. Tokat Merkez’de 7/24 çalışan taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Uşak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ege Bölgesi’nin en yoğun otogarlarından birine sahip olan Uşak Otogarı’nda çok sayıda otobüs firması hizmet veriyor. Ege Bölgesi’ne ve Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenlenen Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım için birçok ulaşım alternatifi bulunuyor. Otogardan yaklaşık 2 kilometre mesafedeki Uşak şehir merkezine yürüyerek ulaşmak mümkün. Ayrıca; otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, minibüs ve taksi ile Uşak’ın birçok noktasına kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 

Uşak’ta hizmet veren birçok otobüs firmasının Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunuyor. Otogardan belirli aralıkla kalkan servisler ile Uşak Merkez’deki ana noktalara ve duraklaya kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Uşak otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçerek servis hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsin. 

Uşak içerisinde en yaygın ulaşım aracı minibüstür. Minibüslerle Uşak Merkez’e ve Uşak’ın Eşme, Ulubey, Sivaslı, Banaz gibi birçok ilçesine kolayca ve hesaplı bir şekilde ulaşım sağlamak mümkün. Otogardan kalkan ve merkez istikametine giden minibüslerle şehir merkezindeki noktalara 5 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsin. 

Otogardan Uşak Üniversitesi’ne gitmek için otogardan kalkan ve üniversite istikametine giden minibüslere ve otogar kavşağından geçen 2 numaralı üniversite servislerine binerek kampüse kısa sürede ulaşabilirsin. Detaylı bilgi için Uşak Üniversitesi web sitesini ziyaret edebilirsin. 

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksiler ile Uşak Otogarı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Otogarda yer alan taksi durağından taksiye binerek kısa mesafede olan Uşak Merkez’deki birçok noktaya uygun bir ücretle gidebilirsin. 

Tokat Uşak otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Tokat Uşak arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Tokat ve Uşak arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Tokat Seyahat, Topçam Turizm ve Metro Turizm.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: