Tokat-İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Tokat İzmir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Tokat İzmir Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
120,00 TL
En Ucuz Ay
Aralık
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
14 saat 30 dk

Tokat İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Tokat İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Metro Turizm
Tokat - İzmir
25 Kasım 2020, Çarşamba 15:00
Metro Turizm
Tokat - İzmir
21 Aralık 2020, Pazartesi 15:00
Metro Turizm
Tokat - İzmir
22 Aralık 2020, Salı 15:00
Topçam Turizm
Tokat - İzmir
24 Kasım 2020, Salı 16:00
Tokat Seyahat
Tokat - İzmir
24 Kasım 2020, Salı 16:00
Topçam Turizm
Tokat - İzmir
26 Kasım 2020, Perşembe 16:00
Tokat Seyahat
Tokat - İzmir
26 Kasım 2020, Perşembe 16:00
Topçam Turizm
Tokat - İzmir
27 Kasım 2020, Cuma 16:00
Tokat Seyahat
Tokat - İzmir
27 Kasım 2020, Cuma 16:00
Topçam Turizm
Tokat - İzmir
28 Kasım 2020, Cumartesi 16:00
Tokat Seyahat
Tokat - İzmir
28 Kasım 2020, Cumartesi 16:00
Topçam Turizm
Tokat - İzmir
29 Kasım 2020, Pazar 16:00

Tokat İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Tokat İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 120 TL.

Ortalamanın altında Tokat İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 27 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Tokat şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Zile, Yeşilyurt (Tokat), Turhal, Tokat, Sulusaray, Reşadiye, Pazar (Tokat), Niksar, Erbaa, Boğazbaşı Niksar Yolayrımı (Niksar, Tokat), Çamlıbel (Tokat), Başçiftlik, Artova, Almus, Aydınca (Tokat), Çelikli (Artova, Tokat) ve Şenyurt (Turhal, Tokat).

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çeşme, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Alaçatı (Çeşme, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Ilıca (Çeşme, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı ve Payamlı.

Tokat İzmir uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Tokat İzmir arasında seyahat edebilirsin.

Tokat İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Tokat İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Tokat ve İzmir arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Tokat Seyahat, Topçam Turizm, Metro Turizm, Niksarkale ve Lüks Erova Turizm.
  • Tokat şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.

İzmir Seyahatinden Önce Oku !

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.