Sakarya (Adapazarı) İzmir Otobüs Bileti Turna.com'da

Sakarya (Adapazarı) İzmir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Sakarya (Adapazarı) İzmir Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
9 saat

Sakarya (Adapazarı) İzmir Otobüs Bileti (Tek Yön)

Sakarya (Adapazarı) İzmir otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Anadolu Ulaşım
Sakarya (adapazarı) - İzmir
10 Ağustos 2022, Çarşamba 04:30
Anadolu Ulaşım
Sakarya (adapazarı) - İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe 04:30
Düzce Güven Seyahat
Sakarya (adapazarı) - İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba 23:30
Düzce Güven Seyahat
Sakarya (adapazarı) - İzmir
10 Eylül 2022, Cumartesi 23:30
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
05 Ağustos 2022, Cuma 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
06 Ağustos 2022, Cumartesi 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
07 Ağustos 2022, Pazar 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
08 Ağustos 2022, Pazartesi 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
09 Ağustos 2022, Salı 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
10 Ağustos 2022, Çarşamba 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe 00:45
Metro Turizm
Sakarya (adapazarı) - İzmir
13 Ağustos 2022, Cumartesi 00:45

İzmir Varışlı Otobüs Biletleri

İzmir otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
21 Ağustos 2022, Pazar 06:00
Isparta Petrol
14 Ağustos 2022, Pazar 20:00
Kula Birlik
08 Eylül 2022, Perşembe 12:15
Es Turizm
21 Ekim 2022, Cuma 11:45
Özkaymak
12 Ağustos 2022, Cuma 00:30
Star Batman
20 Ağustos 2022, Cumartesi 06:00
Mardin Dilmenler Seyahat
20 Eylül 2022, Salı 00:00
Buzlu Turizm
05 Eylül 2022, Pazartesi 12:45
Anadolu Ulaşım
16 Ağustos 2022, Salı 20:00
Ema Turizm
11 Ağustos 2022, Perşembe 16:20
Anadolu Ulaşım
15 Ağustos 2022, Pazartesi 21:30
Anadolu Ulaşım
13 Ağustos 2022, Cumartesi 03:15

Sakarya (Adapazarı) Kalkışlı Otobüs Biletleri

Sakarya (Adapazarı) şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Özlem Diyarbakır
16 Ağustos 2022, Salı 21:30
Doğu Kars
11 Ağustos 2022, Perşembe 16:30
Özlem Diyarbakır
26 Ağustos 2022, Cuma 16:00
Isparta Petrol
11 Ağustos 2022, Perşembe 04:30
Mahmut Lüks Deniz Turizm
11 Ağustos 2022, Perşembe 18:45
Düzce Güven Seyahat
17 Ekim 2022, Pazartesi 21:30
Yeni Aksaray
17 Ağustos 2022, Çarşamba 19:45
Metro Turizm
16 Ağustos 2022, Salı 00:45
Isparta Petrol
11 Ağustos 2022, Perşembe 06:45
Yeni Aksaray
01 Eylül 2022, Perşembe 00:00
Anadolu Ulaşım
11 Ağustos 2022, Perşembe 04:30
Süzer Alaçam Seyahat
11 Ağustos 2022, Perşembe 22:30

Sakarya (Adapazarı) İzmir otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Sakarya (Adapazarı) İzmir otobüs bileti tek yön en ucuz: 0 TL.

Ortalamanın altında Sakarya (Adapazarı) İzmir otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Sakarya (Adapazarı) İzmir akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %3 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Sakarya (Adapazarı) İzmir arasındaki en kısa otobüs seferi 6 saat 20 dakika sürmektedir.

Sakarya (Adapazarı) şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Taraklı, Söğütlü (Sakarya), Sapanca, Sakarya (Adapazarı), Pamukova, Mekece (Pamukova, Sakarya), Kuzuluk (Karasu, Sakarya), Kocaali, Kaynarca (Sakarya), Karasu, Karapürçek, Hendek, Hayrettin (Pamukova, Sakarya), Geyve, Ferizli, Alifuatpaşa (Geyve, Sakarya), Akyazı, Taytem Dinlenme Tesisleri (Hendek, Sakarya), Dokurcun (Akyazı, Sakarya), Ptt Adapazarı Dağıtım ve Toplama Merkezi (Adapazarı, Sakarya), Türkormanköy (Akyazı, Sakarya) ve Adapazarı Dörtyol (Sakarya).

İzmir şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Bayındır, Basmane (Konak, İzmir), Balçova, Ayrancılar (Torbalı, İzmir), Aliağa, Bergama, Beydağ, Buca, Pınarcık (Aliağa, İzmir), Özdere Otogarı (Menderes, İzmir), Ödemiş, Narlıdere, Menemen, Menderes, Konak, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Karaburun, İzmir, Güzelbahçe, Gümüldür (İzmir), Gaziemir, Foça, Efes Tarihi Kenti (Selçuk, İzmir), Dikili, Çiğli, Çandarlı (Dikili, İzmir), Kabakum (Dikili, İzmir), Salihleraltı (Dikili, İzmir), Selçuk, Ürkmez (İzmir), Urla, Torbalı, Tire, Şakran (Aliağa, İzmir), Soğukkuyu (Bayraklı, İzmir), Seferihisar, Armutlu Köprüsü (Kemalpaşa, İzmir), Bergama Yolayrımı (Bergama, İzmir), Sarnıç (Gaziemir, İzmir), Adnan Menderes Havaalanı (Gaziemir, İzmir), Sütçüler (Kemalpaşa, İzmir), Dikili Yolayrımı (Dikili, İzmir), Dikiliçatı, Payamlı ve Evka 3 (İzmir).

Şehir Merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na Ulaşım

Sakarya Adapazarı şehir merkezinden otogara ulaşım alternatifleri: Otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi yolculuğudur. Şehir merkezinden kısa bir mesafede yer alan Sakarya Adapazarı Otogarı’na ulaşım oldukça kolay ve ekonomiktir. 

Sakarya Otogarı’ndan seferler düzenleyen otobüs firmalarının, şehir merkezinden ücretsiz otogar servisi vardır. Firmaların, Adapazarı merkezde yer alan bilet satış ofisi önünden ve belirli duraklardan kalkan servislerle otogara kısa sürede ulaşım sağlanıyor. Servis kalkış saatleri, genelde otobüslerin sefer saatlerine göre ayarlanıyor. Otobüs biletini satın aldığını firma ile iletişime geçerek otogar servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sakarya’nın ilçelerinden ve şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na belediye otobüsü ile ulaşabilirsin. Şehir merkezinden otogar istikametine giden belediye otobüsü hatlarını şöyle sıralayabiliriz: 1 Sakarya Park - Küpçüler - Kuzey Terminali, 3 Demokrasi Meydanı - Yeşiltepe - Yeni Terminal, 7 Demokrasi Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal, 28 Kuzey Terminali - Yeni Terminal, 29 Kampüs - Yeni Terminal. Belediye otobüsünde ödeme yapmak için şehir merkezindeki kart satış ve kart işlem noktalarından Kart 54 satın alabilirsin. 

Sakarya Üniversitesi Merkez Kampüsü’nden otogara gitmek için 29 numaralı belediye otobüsüne veya kampüs önünden geçen ve otogar istikametine giden minibüslere binebilirsin. 

Sakarya’nın birçok ilçesinden şehir merkezine ve otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayan minibüsler ile Sakarya Otogarı’na hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsler, Sakarya Park, Çark Caddesi, Sakarya Üniversitesi gibi merkezi noktalardan geçerek otogara gidiyor. 

Şehir merkezinden Sakarya Adapazarı Otogarı’na daha rahat ve kısa sürede gitmek için taksi yolculuğu da tercih edilebilir. Şehir merkezi ve otogar arasında çok mesafe olmadığı için taksi ücreti çok yüksek olmayacaktır. 

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin büyükşehirlerinden biri olan İzmir, ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, raylı ulaşım, vapur, minibüs, dolmuş, taksi gibi birçok ulaşım seçeneğine sahip olan İzmir’e otobüsle seyahat edenler, şehir merkezindeki semtlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali Bornova’da yer alıyor. 150 bin metrekarelik alanda hizmet veren otogarda 80’e yakın şehirlerarası peron, 40’tan fazla ilçe peronu bulunuyor. İzmir’e otobüs yolculuğu sonunda Bornova’daki otogarda indikten sonra şehir merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. 

Şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım aracı, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz şehir içi servisleridir. Bornova, Karşıyaka, Hatay - Narlıdere, Alsancak, Buca - Gaziemir semtlerine birçok otobüs firmasının ücretsiz servisi bulunuyor. 

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden merkezi ilçelere ulaşım için belediyeye ait ESHOT otobüsleri, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Otogardan İzmir’in farklı semtlerine sefer düzenleyen 14 adet ESHOT otobüs hattı vardır. Bu hatlar: 54 numaralı Otogar - Kemer Aktarma Merkezi, 60 numaralı Pınarbaşı - Kemer Aktarma Merkezi, 64 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Kemer Aktarma Merkezi, 117 numaralı Kavaklıdere - Kemer Aktarma Merkezi, 204 numaralı Bornova Metro - Havalimanı, 277 Otogar - Tınaztepe, 302 numaralı Otogar - Konak, 364 numaralı Gerikazanımcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 367 numaralı Ümit Mahallesi - Kemer Aktarma Merkezi, 505 numaralı Çamkule - Bornova Metro, 555 numaralı Otogar - Halkapınar Metro, 560 numaralı Pınarbaşı - Halkapınar Metro, 565 numaralı Ayakkabıcılar Sitesi - Halkapınar Metro, 806 numaralı Kiraz - Otogar Metro hatlarıdır. ESHOT otobüslerini ve metroları kullanmak için İzmirim Kart edinmek gerekiyor. Güncel fiyatlar için İzmirim Kart web sitesini ziyaret edebilirsin.

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in birçok yerine minibüs ve dolmuş seferleri de mevcut. Otobüslere göre daha hızlı ulaşım sağlayan dolmuş hatlarını şöyle sıralayabiliriz: Otogar - Şirinyer - Buca, Otogar - Gaziemir, Otogar - Bayraklı, Otogar - Bornova Stadyum, Otogar - Karşıyaka. İzmir Şehirlerarası Otobüs terminalinden kalkan dolmuş ve minibüslerle Halkapınar İstasyonu’na aktarma yaparak İzban ile Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. 

İzmir Otogarı’ndan İzmir’in gözde turizm bölgeleri olan Çeşme, Urla, Seferihisar ilçelerine birçok firmanın otobüs seferleri bulunuyor. Bu seferler, yaz aylarında tatilciler tarafından yoğun talep görüyor. 

Otogar’dan İzmir şehir merkezine ve ilçelerine konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi ve araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Otogar çevresinde bulunan araç kiralama ofislerinden veya online araç kiralama uygulamalarından kolayca araç kiralanabilir. 

Sakarya (Adapazarı) İzmir otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Sakarya (Adapazarı) İzmir arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 6 saat 20 dakika sürmektedir.
  • Sakarya (Adapazarı) İzmir arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Sakarya (Adapazarı) ve İzmir arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Buzlu Turizm, Efetur, Sakarya VİB ve Düzce Güven Seyahat.
  • Sakarya (Adapazarı) şehrinden İzmir şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: