Rize İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 490 TL - turna.com

Rize İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti Turna.com'da

Rize İzmit (Kocaeli) Diğer Ulaşım Seçenekleri

Rize İzmit (Kocaeli) Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
490,00 TL
En Ucuz Ay
Ocak
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat 56 dk

Rize İzmit (Kocaeli) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Rize İzmit (Kocaeli) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Yalova Seyahat
Rize - İzmit (kocaeli)
08 Kasım 2022, Salı 14:15
Sakarya VİB
Rize - İzmit (kocaeli)
07 Kasım 2022, Pazartesi 14:00
Sakarya VİB
Rize - İzmit (kocaeli)
08 Kasım 2022, Salı 14:00

İzmit (Kocaeli) Varışlı Otobüs Biletleri

İzmit (Kocaeli) otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Bizim Iğdır Seyahat
12 Kasım 2022, Cumartesi 17:30
Bafra Express Turizm
08 Ekim 2022, Cumartesi 19:30
Lüks Yalova Seyahat
15 Ekim 2022, Cumartesi 23:59
Lüks Yalova Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 00:30
Lüks Erova Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 16:30
Bafra Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 18:30
Malatya Medine Turizm
Vadi Şirinkent Seyahat
22 Ekim 2022, Cumartesi 15:55
Golden Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 14:30
İstanbul Kalesi Seyahat
16 Ekim 2022, Pazar 18:30
Alanyalılar Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 11:15
Yükseller Aksaray Birlik
07 Ekim 2022, Cuma 13:00

Rize Kalkışlı Otobüs Biletleri

Rize şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Esadaş
21 Ekim 2022, Cuma 07:30
Lüks Yalova Seyahat
07 Ekim 2022, Cuma 14:15
Metro Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 13:45
Lüks Yalova Seyahat
08 Kasım 2022, Salı 14:15
Sinop Birlik Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 07:30
Lüks Yalova Seyahat
20 Kasım 2022, Pazar 13:30
Sinop Birlik Turizm
10 Ekim 2022, Pazartesi 07:30
Ali Osman Ulusoy
07 Ekim 2022, Cuma 07:45
Golden Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 13:15
Golden Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 13:00
Öz Nuhoğlu Turizm
07 Ekim 2022, Cuma 19:15

Rize İzmit (Kocaeli) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Rize İzmit (Kocaeli) otobüs bileti tek yön en ucuz: 490 TL.

Ortalamanın altında Rize İzmit (Kocaeli) otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 31 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Rize İzmit (Kocaeli) arasındaki en kısa otobüs seferi 17 saat 15 dakika sürmektedir.

Rize şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Ardeşen, Çamlıhemşin, Çamlık (Rize), Çayeli, Çifte Kavak (Rize), Sivrikaya (İkizdere, Rize), Rize, Pazar (Rize), Ovit Tüneli (İkizdere, Rize), Kalkandere, İyidere Köprü (İyidere, Rize), İyidere, İkizdere, Hemşin, Güneysu, Gündoğdu (Rize), Fındıklı, Derepazarı, Dereköy (İkizdere, Rize) ve Güneyce (İkizdere, Rize).

İzmit (Kocaeli) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yarımca (Körfez, Kocaeli), Tütünçiftlik (Körfez, Kocaeli), Kuruçeşme (İzmit, Kocaeli), Körfez, Kandıra, Kocaeli (İzmit), Gölcük, Derince, Değirmendere (Gölcük, Kocaeli), Darıca (Kocaeli), Karamürsel, Yüzbaşılar (Gölcük, Kocaeli), Yuvacık (Başiskele, Kocaeli), Başiskele, Pimaş (Gebze, Kocaeli), Seymen (Başiskele, Kocaeli), Dilovası, Kerpe (Kandıra, Kocaeli), Dalca (Kandıra, Kocaeli), Karşıyaka (Başiskele, Kocaeli), Kaymaz (Kandıra, Kocaeli), Ocaklar (Kandıra, Kocaeli), Koruklar (Kandıra, Kocaeli), Darıca Kavşağı (Darıca, Kocaeli), Çubuklu (İzmit, Kocaeli), Kandıra Cezaevi (Kandıra, Kocaeli), Alikahya (İzmit, Kocaeli), Çayırova ve Beylikbağı (Gebze, Kocaeli).

Şehir Merkezinden Rize Otogar'ına Ulaşım

Rize şehir merkezinde yer alan Rize Otogarı’na gitmek için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz otogar servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler, taksi seçeneklerinin yanı sıra merkezden kısa bir yürüyüş ile Rize Otogarı’na ulaşmak mümkün. 

Yolcu servisleri, ücretsiz olduğu için Rize Otogarı’na gitmek için yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım alternatifidir. Rize Otogarı’ndaki otobüs firmalarının birçoğunun şehir içindeki bilet satış ofislerinden otogara ücretsiz yolcu servisi hizmeti mevcuttur. Bu hizmetten yararlanmak için otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis kalkış noktasını ve saatlerini öğrenebilirsin.

Rize merkezden ve Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandelen ve Pazar ilçelerinden otogara belediye otobüsleriyle ulaşabilirsin. Her gün 20.00’a kadar sık aralıklarla hizmet veren otobüsler ile otogara ulaşım oldukça kolaydır. 

Minibüs ile ulaşım Rize içinde oldukça yaygındır. Rize ilçelerinden ve Kale Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Fener Mahallesi gibi merkezi noktalardan Rize Otogarı’na kısa sürede ulaşım sağlayabilirsin. Minibüsler, geç saatlere kadar sık aralıklarla hizmet vermektedir. 

Rize Otogarı’na gitmek için en hızlı ve rahat ulaşım alternatifi taksi yolculuğudur. Şehir merkezinden taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Rize Otogarı’na kolayca ulaşabilirsin. Rize taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin. 

Kocaeli İzmit Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmit Yahyakaptan Mahallesinden yer alan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden 5 kilometre uzaklıktaki İzmit şehir merkezine ulaşmak için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüslerin şehir içi ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, tramvay, minibüs ve taksi ile yaklaşık 10 dakikada şehir merkezine ulaşmak mümkün. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine, Alikahya ve Yahyakaptan mahallelerine ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Bu servisleri, terminale otobüs yolculuğu ile gelen firmanın biletli yolcular kullanabiliyor. Servis güzergahları ve kalkış saatleri için seyahat ettiğin otobüs firmasının yetkililerinden bilgi alabilirsin. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında yer alan otobüs ve minibüs duraklarından İzmit şehir merkezi ve Kocaeli’nin birçok ilçesine ve mahallesine belediye otobüsü, özel halk otobüsü ve minibüs hattı mevcuttur. Belediye otobüsleri, haftanın her günü 06.30’da başlayıp 22.30’a kadar hizmet veriyor. Belediye otobüslerini kullanmak için UlaşımPark noktalarından Kocaeli Kart satın almak gerekiyor. Otogardan İzmit şehir merkezi istikametine giden başlıca otobüs hatları: 10, 12, 23, 24, 28, 29T, 118, 135, 151, 154, 255, 265. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Sabiha Gökçen Havalimanı’na 250 numaralı otobüs ile direkt ulaşım sağlanıyor. Ayrıca 200 numaralı belediye otobüsleriyle İstanbul Kartal ve Pendik’e en hızlı şekilde ulaşmak mümkün. 

Otogardan Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne gitmek isteyen öğrenciler 23 ve 24 numaralı belediye otobüslerine binebilir. 

Şehir içi ulaşım için son dönemde en çok tercih edilen ulaşım seçeneği, tramvay yolculuğudur. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında bulunan tramvay istasyonundan tramvaya binerek kısa bir sürede şehir merkezine ulaşım sağlanıyor. Tramvaya Kocaeli Kart ile biniliyor. İstasyondaki kart satış noktalarından Kocaeli Kart veya tek kullanımlık kart satın alınabilir. 

Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali yanında bulunan duraklardan şehir merkezine ve civardaki ilçelere giden birçok minibüs hattı da hizmet vermektedir. Minibüs hatlarıyla İzmit şehir merkezine, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel, Körfez, Yarımca, Derince, Gebze istikametine sık aralıklarla seferler düzenleniyor.

İzmit şehir merkezine ulaşım için toplu taşıma kullanmayı tercih etmiyorsan Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsin.

Rize İzmit (Kocaeli) otobüs bileti ile ilgili sorular

 • Rize İzmit (Kocaeli) arası otobüsle kaç saat?
  En kısa otobüs seyahati 17 saat 15 dakika sürmektedir.
 • Rize İzmit (Kocaeli) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
  Rize ve İzmit (Kocaeli) arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Lüks Karadeniz Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Sahil Seyahat, Metro Turizm ve Rize Ses Seyahat.
 • Rize şehrinden İzmit (Kocaeli) şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
  Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Pazar en pahalı gündür. 
 • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
  Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: