Karabük Tokat Otobüs Bileti Turna.com'da

Karabük Tokat Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması

Karabük Tokat Otobüs Bileti (Tek Yön)

Karabük Tokat otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

15 Nisan 2024, Pazartesi 10:47
15 Nisan 2024, Pazartesi 10:47
15 Nisan 2024, Pazartesi 10:47

Tokat Varışlı Otobüs Biletleri

Tokat otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Sivas Huzur Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 01:00
Sivas Huzur Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 02:00
Lider Vip Travel
21 Nisan 2024, Pazar 20:00
Bizim Iğdır Seyahat
15 Haziran 2024, Cumartesi 15:00
Erbaa Seyahat
29 Nisan 2024, Pazartesi 10:00
Can Diyarbakır Turizm
23 Nisan 2024, Salı 00:45
Net Turizm
21 Nisan 2024, Pazar 21:00
Vanyolu Seyahat
21 Nisan 2024, Pazar 14:01

Karabük Kalkışlı Otobüs Biletleri

Karabük şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
29 Nisan 2024, Pazartesi 00:01
Isparta Petrol
22 Nisan 2024, Pazartesi 16:30
Has Turizm A.Ş.
21 Nisan 2024, Pazar 16:30

Karabük Tokat otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Karabük şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yenice (Karabük), Safranbolu, Karabük, Eskipazar, Eflani, Toprakcuma (Safranbolu, Karabük) ve Konarı (Karabük).

Tokat şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Zile, Yeşilyurt (Tokat), Turhal, Tokat, Sulusaray, Reşadiye, Pazar (Tokat), Niksar, Erbaa, Boğazbaşı Niksar Yolayrımı (Niksar, Tokat), Çamlıbel (Tokat), Başçiftlik, Artova, Almus, Aydınca (Tokat), Çelikli (Artova, Tokat) ve Şenyurt (Turhal, Tokat).

Şehir Merkezinden Karabük Otogar'ına Ulaşım

Şehir merkezinde yer alan Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Merkezden yürüyerek, toplu taşıma araçlarını kullanarak veya taksiye binerek kısa sürede otobüs terminaline ulaşmak mümkün.

Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmet veren birçok otobüs firmasının şehir merkezinden otobüs terminaline ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır. Otobüs firmalarının şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden, otobüslerin hareket saatine göre kalkan servisler ile Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Servis hizmetleri hakkında bilgi almak için otobüs bileti satın aldığın otobüs firması ile iletişime geçebilirsin.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çamlık Caddesi, Esentepe Caddesi gibi birçok merkezi noktadan geçen belediye otobüslerine binerek Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kolay ve hesaplı ulaşabilirsin. Belediye otobüsleri, haftanın her günü 22:00’a kadar hizmet vermektedir.

Karabük’ün Eflani, Eskipazar, Safranbolu, Ovacık, Yenice ilçelerinden ve şehir merkezinden kalkan ve gün boyu çalışan minibüslerle Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa sürede ulaşabilirsin.

Karabük merkezde yer alan taksi duraklarından bulunduğun yere taksi çağırarak Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne dilediğin zaman, hızlıca ulaşabilirsin. Şehir merkezi ile otobüs terminali arası mesafe kısa olduğu için taksi ücreti hesaplı olacaktır. Karabük merkez taksi duraklarının adres ve telefon numarası bilgilerine web’den ulaşabilirsin.

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Otogarı’ndan yaklaşık 5 kilometre mesafede yer alan şehir merkezine ulaşım için otobüs firmalarının yolcu servisi, belediye otobüsü, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden dilediğini seçerek Tokat Merkez’de gitmek istediğin noktaya kolayca ulaşım sağlayabilirsin.

Tokat Otogarı’nda hizmet veren bazı otobüs firmalarının otogardan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Tokat otobüs bileti satın aldığın firmanın otogardan ücretsiz yolcu servisi olup olmadığını öğrenmek için firmayla iletişime geçebilirsin. 

Tokat Otogarı önündeki duraklardan kalkan ve şehir merkezine giden belediye otobüsleri ve özel halk otobüsleriyle Tokat şehir merkezine yaklaşık 10 dakikada ulaşabilirsin. Belediye otobüslerine binmek için Tok-kart satın alabilirsin.

Otogardan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik ve Ali Şevki Erek yerleşkelerine gitmek için üniversite istikametine giden belediye otobüsü, halk otobüsü ve minibüslere binerek yerleşkelere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsin.

Tokat şehir içi ulaşımda önemli bir yere sahip olan minibüsler ile Tokat’ın Erbaa, Niksar, Turhal, Artova gibi birçok ilçesine ve köyüne kolayca ulaşabilirsin. Tokat Otogarı’ndan sık aralıklarla kalkan ve şehir merkezi istikametine giden minibüsler ile merkezdeki noktalara hesaplı ve hızlı bir şekilde gidebilirsin.

Otogardan Tokat Merkez’e ulaşımın bir diğer yolu ise taksi yolculuğudur. Tokat Otogarı’nda yer alan taksi durağından taksiye binerek şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşabilirsin. Otogar - Tokat Merkez arası mesafe çok uzun olmadığı için taksimetre ücreti çok yüksek olmayacaktır.

Karabük Tokat otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Karabük Tokat arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Karabük ve Tokat arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Tokat Yıldızı.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: