Isparta Kahramanmaraş Otobüs Bileti Turna.com'da

Isparta Kahramanmaraş Diğer Ulaşım Seçenekleri

Isparta Kahramanmaraş Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
250,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
13 saat 30 dk

Isparta Kahramanmaraş Otobüs Bileti (Tek Yön)

Isparta Kahramanmaraş otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Adıyaman Anka Turizm
Isparta - Kahramanmaraş
22 Temmuz 2022, Cuma 21:30
Ede Turizm
Isparta - Kahramanmaraş
30 Haziran 2022, Perşembe 15:30
Ede Turizm
Isparta - Kahramanmaraş
01 Temmuz 2022, Cuma 15:30
Ede Turizm
Isparta - Kahramanmaraş
02 Temmuz 2022, Cumartesi 15:30
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
03 Temmuz 2022, Pazar 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
04 Temmuz 2022, Pazartesi 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
05 Temmuz 2022, Salı 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
06 Temmuz 2022, Çarşamba 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
07 Temmuz 2022, Perşembe 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
08 Temmuz 2022, Cuma 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
09 Temmuz 2022, Cumartesi 19:00
Adıyaman Ünal
Isparta - Kahramanmaraş
10 Temmuz 2022, Pazar 19:00

Kahramanmaraş Varışlı Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Adıyaman Anka Turizm
05 Ekim 2022, Çarşamba 04:00
Lider Anadolu
30 Temmuz 2022, Cumartesi 00:30
Metro Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 19:45
Cesur Bingöl
14 Temmuz 2022, Perşembe 13:30
Metatur Turizm
22 Temmuz 2022, Cuma 12:00
Elazığ Murat Turizm
13 Temmuz 2022, Çarşamba 12:45
Lider Anadolu
23 Temmuz 2022, Cumartesi 08:00
Cesur Bingöl
03 Ağustos 2022, Çarşamba 09:45
Vangölü Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 17:30
Adıyaman Anka Turizm
18 Temmuz 2022, Pazartesi 11:30
Mardin Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 16:00

Isparta Kalkışlı Otobüs Biletleri

Isparta şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Ben Turizm
25 Temmuz 2022, Pazartesi 21:30
Isparta Petrol
16 Temmuz 2022, Cumartesi 00:14
Mardin Dilmenler Seyahat
06 Ekim 2022, Perşembe 04:45
Dinar Turizm
15 Ağustos 2022, Pazartesi 17:00
Özkaymak
09 Temmuz 2022, Cumartesi 00:00
Alaşehir Sarıkız Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 00:30
Mek Ağrı
07 Temmuz 2022, Perşembe 13:20
Isparta Petrol
12 Temmuz 2022, Salı 18:30
Adıyaman Anka Turizm
09 Temmuz 2022, Cumartesi 03:55
Buzlu Turizm
18 Temmuz 2022, Pazartesi 11:30
Mis Amasya Tur
31 Temmuz 2022, Pazar 23:00

Isparta Kahramanmaraş otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Isparta Kahramanmaraş otobüs bileti tek yön en ucuz: 250 TL.

Ortalamanın altında Isparta Kahramanmaraş otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 15 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Isparta Kahramanmaraş arasındaki en kısa otobüs seferi 13 saat 30 dakika sürmektedir.

Isparta şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yenişarbademli, Yalvaç, Uluborlu, Şarkikaraağaç, Sütçüler, Senirkent, Kozluca (Keçiborlu, Isparta), Kaplanlı (Keçiborlu, Isparta), Isparta, Gümüşgün (Gönen, Isparta), Gönen (Isparta), Gelendost, Eğirdir, Aydoğmuş (Keçiborlu, Isparta), Atabey, Aksu (Isparta), Keçiborlu ve Keçiborlu Yolayrımı (Keçiborlu, Isparta).

Kahramanmaraş şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yeşilkent (Kahramanmaraş), Türkoğlu, Pazarcık, Nurhak, Narlı (Pazarcık, Kahramanmaraş), Kahramanmaraş, Göksun, Erçene (Afşin, Kahramanmaraş), Ekinözü, Çağlayancerit, Beyoğlu (Türkoğlu, Kahramanmaraş), Andırın, Afşin, Elbistan ve Sevdilli (Elbistan, Kahramanmaraş).

Şehir Merkezinden Isparta Otogarına Ulaşım

Isparta şehir merkezinden 3 km uzaklıktaki Isparta Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs firmalarının şehir içi servisleri, belediye otobüsleri ve minibüsler ve taksi ile Isparta Otogarı’na kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Isparta ilçelerinden otogar istikametine otobüs ve minibüs seferleri bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım​

Kahramanmaraş Otogarı’ndan 3 kilometre uzaklıktaki şehir merkezine günün her saatinde kolayca gitmek için birçok seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs, ve taksi alternatifleriyle 5-10 dakikada kolayca şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. 

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisi hizmeti vardır. Yolcu servisi hizmeti, firmaların biletli yolcularına mahsustur. Kahramanmaraş’a seyahat edeceğin otobüs firması ile iletişime geçerek servis imkanlarının olup olmadığını ve servis saati gibi detayları öğrenebilirsin.

Otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine belediye otobüslerini kullanarak kısa sürede ulaşabilirsin. Otogardan her gün 22.30’a kadar, sık aralıklarla kalkan B-30B, B-30C, B-36A ve B-36B, B-37 hatlı otobüsler ile şehir merkezindeki duraklara rahatlıkla ulaşabilirsin. Belediye otobüslerinde ödeme, Kahraman Kart ile yapılıyor. Otogar önündeki otobüs durağının yanında yer alan kart satış ve dolum merkezinden Kahraman Kart satın alabilir, kartına dolum yapabilirsin. 

Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ve çevre ilçelere bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Minibüs ile Kahramanmaraş merkeze ve Elbistan, Afşin, Pazarcık, Andırın, Türkoğlu ve birçok ilçeye ulaşım sağlanıyor. Belediye otobüsüne göre daha sık aralıklarla çalışan minibüsleri kullanarak şehir merkezine ve civar ilçelere kolayca gidebilirsin.

Haftanın her günü, 24 saat boyunca çalışan taksiler ile Kahramanmaraş Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Merkeze mesafe çok uzak olmadığı için taksi ücreti uygun olacaktır. 

Otogardan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’ne gitmek için otogar önünden saatte 1 kalkan 32B belediye otobüsü ile direkt olarak Avşar Kampüsü’ne ulaşabilirsin. Türkoğlu, Andırın, Göksun, Pazarcık yerleşkelerine ulaşım için; otogardan Kahramanmaraş şehir merkezine gidip merkezdeki duraklardan otobüs veya minibüse aktarma yapabilisin.

Isparta Kahramanmaraş otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Isparta Kahramanmaraş arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 13 saat 30 dakika sürmektedir.
  • Isparta Kahramanmaraş arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Isparta ve Kahramanmaraş arasında 7 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Öz Gülaras Turizm, Ede Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Adıyaman Ünal ve Öz Elbistan.
  • Isparta şehrinden Kahramanmaraş şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Çarşamba en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.