Isparta Elazığ Otobüs Bileti Turna.com'da

Isparta Elazığ Diğer Ulaşım Seçenekleri

Isparta Elazığ Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
470,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
16 saat 15 dk

Isparta Elazığ Otobüs Bileti (Tek Yön)

Isparta Elazığ otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
25 Haziran 2022, Cumartesi 16:45
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
25 Haziran 2022, Cumartesi 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
26 Haziran 2022, Pazar 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
27 Haziran 2022, Pazartesi 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
28 Haziran 2022, Salı 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
29 Haziran 2022, Çarşamba 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
30 Haziran 2022, Perşembe 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
01 Temmuz 2022, Cuma 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
02 Temmuz 2022, Cumartesi 16:15
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
03 Temmuz 2022, Pazar 16:15
Elazığ Murat Turizm
Isparta - Elazığ
04 Temmuz 2022, Pazartesi 17:30
Vangölü Turizm
Isparta - Elazığ
05 Temmuz 2022, Salı 16:15

Elazığ Varışlı Otobüs Biletleri

Elazığ otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Can Dersim Tuncelililer
16 Temmuz 2022, Cumartesi 23:45
Lüks Fırat Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 19:30
Cesur Bingöl
03 Temmuz 2022, Pazar 08:30
Özlem Bingöl Seyahat
07 Temmuz 2022, Perşembe 06:00
Mis Amasya Tur
27 Haziran 2022, Pazartesi 00:30
Öz Erciş Seyahat
11 Temmuz 2022, Pazartesi 21:00
Lider Muş Tur
13 Temmuz 2022, Çarşamba 11:30
Yeşil Muş Ovası
12 Ağustos 2022, Cuma 12:29
Özlem Cizre Nuh
10 Temmuz 2022, Pazar 20:00
Yeşil Erciş Seyahat
10 Temmuz 2022, Pazar 09:00
Lider Muş Tur
08 Temmuz 2022, Cuma 12:30
Özlem Diyarbakır
30 Temmuz 2022, Cumartesi 18:00

Isparta Kalkışlı Otobüs Biletleri

Isparta şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Isparta Petrol
04 Temmuz 2022, Pazartesi 17:00
Isparta Petrol
27 Haziran 2022, Pazartesi 17:00
Dinar Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 10:00
Dinar Turizm
07 Temmuz 2022, Perşembe 08:00
Isparta Petrol
01 Temmuz 2022, Cuma 00:14
Alaşehir Sarıkız Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 00:30
Mek Ağrı
11 Temmuz 2022, Pazartesi 11:30
Isparta Petrol
12 Temmuz 2022, Salı 18:30
Isparta Petrol
02 Temmuz 2022, Cumartesi 09:30
Buzlu Turizm
08 Temmuz 2022, Cuma 17:15
Mis Amasya Tur
31 Temmuz 2022, Pazar 23:00

Isparta Elazığ otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Isparta Elazığ otobüs bileti tek yön en ucuz: 470 TL.

Ortalamanın altında Isparta Elazığ otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Isparta Elazığ arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat sürmektedir.

Isparta şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Yenişarbademli, Yalvaç, Uluborlu, Şarkikaraağaç, Sütçüler, Senirkent, Kozluca (Keçiborlu, Isparta), Kaplanlı (Keçiborlu, Isparta), Isparta, Gümüşgün (Gönen, Isparta), Gönen (Isparta), Gelendost, Eğirdir, Aydoğmuş (Keçiborlu, Isparta), Atabey, Aksu (Isparta), Keçiborlu ve Keçiborlu Yolayrımı (Keçiborlu, Isparta).

Elazığ şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yolçatı (Elazığ), Sivrice, Palu, Maden, Keban, Kovancılar, Karakoçan, Elazığ, Baskil, Arıcak, Alacakaya, Ağın ve Yeniköy Karakoçan Yolayrımı (Karakoçan, Elazığ).

Şehir Merkezinden Isparta Otogarına Ulaşım

Isparta şehir merkezinden 3 km uzaklıktaki Isparta Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs firmalarının şehir içi servisleri, belediye otobüsleri ve minibüsler ve taksi ile Isparta Otogarı’na kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Isparta ilçelerinden otogar istikametine otobüs ve minibüs seferleri bulunmaktadır.

EŞTİ - Elazığ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ Otogarı’ndan 3 kilometre mesafede bulunan şehir merkezine ulaşım için çok sayıda seçenek bulunuyor. Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi yolcu servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksi ile 5 dakikada şehir merkezine ulaşım sağlanabiliyor. Ağır bagajı olmayan yolcular, şehir merkezine 15 dakika yürüyerek gitmeyi de tercih ediyor. 

Elazığ’da hizmet veren otobüs firmalarının birçoğu, EŞTİ Elazığ Otogarı’ndan şehir merkezine ücretsiz yolcu servisi hizmeti sunuyor. Elazığ’a kendi firmaları ile seyahat eden biletli yolcularını, Elazığ merkezdeki belirli noktalara ulaştırıyor. Elazığ Otogarı’na otobüs yolculuğu ile gelen yolcular yolculuk yaptıkları firma ile iletişime geçerek servis hakkında bilgi alabilir. 

Elazığ Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren belediye otobüsleri de tercih edilebilir. Otogardan Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi Kampüsü, Elazığ Havalimanı, Ahmet Yesevi Caddesi gibi merkezi noktalara otogardan kalkan otobüslerle kolayca ulaşabilirsin. 1,4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleriyle şehir merkezine direkt gidebilirsin. Belediye otobüslerinde ödeme Elazığ Kart ile yapılıyor. Otogardaki kart satış noktalarından Elazığ Kart satın alabilirsin. 

Haftanın her günü, 22.00’a kadar hizmet veren minibüsler ile otogardan Elazığ şehir merkezinin birçok noktasına, çevre ilçelere ve köylere rahatlıkla ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsin. Elazığ Otogarı’ndan şehir merkezine minibüs ile yolculuk süresi 5 dakikadır. 

Akşam 22.00’dan sonra otogara vardıysan ulaşım için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin. Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren taksiler ile Elazığ şehir merkezine kolayca ve makul bir ücretle ulaşabilirsin. 

Isparta Elazığ otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Isparta Elazığ arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 15 saat sürmektedir.
  • Isparta Elazığ arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Isparta ve Elazığ arasında 3 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ede Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Vangölü Turizm.
  • Isparta şehrinden Elazığ şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.