Çorum Diyarbakır Otobüs Bileti Al: Bilet Fiyatı: 450 TL - turna.com

Çorum Diyarbakır Otobüs Bileti Turna.com'da

Çorum Diyarbakır Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
450,00 TL
En Ucuz Ay
Eylül
En Popüler Otobüs Firması

Çorum Diyarbakır Otobüs Bileti (Tek Yön)

Çorum Diyarbakır otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Özlem Cizre Nuh
Çorum - Diyarbakır
01 Kasım 2022, Salı 17:00

Diyarbakır Varışlı Otobüs Biletleri

Diyarbakır otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Siirt Petrol
25 Eylül 2022, Pazar 20:00
Can Dersim Tuncelililer
24 Eylül 2022, Cumartesi 12:35
Star Batman
16 Ekim 2022, Pazar 05:30
Özlem Van Turizm
22 Ekim 2022, Cumartesi 19:15
Siirt Petrol
24 Eylül 2022, Cumartesi 14:00
Bitlis Taç Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Diyarbakır Barış Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 17:00
Isparta Petrol
25 Ekim 2022, Salı 09:00
Diyarbakır Barış Turizm
25 Eylül 2022, Pazar 18:00
Siirt Petrol
28 Eylül 2022, Çarşamba 16:00
Diyarbakır Barış Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 15:20
Özlem Batman Turizm
17 Ekim 2022, Pazartesi 15:30

Çorum Kalkışlı Otobüs Biletleri

Çorum şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Lüks Bayburt
25 Eylül 2022, Pazar 02:00
Lüks Erova Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 18:00
Lüks Erova Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 11:45
Özlem Cizre Nuh
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Dilek Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 12:00
Lider Anadolu
25 Eylül 2022, Pazar 07:30
As Adana Seyahat
27 Eylül 2022, Salı 03:00
Lüks Erova Turizm
24 Eylül 2022, Cumartesi 16:00
Erbaa Seyahat
25 Eylül 2022, Pazar 11:00
Dilek Seyahat
24 Eylül 2022, Cumartesi 12:00

Çorum Diyarbakır otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Çorum Diyarbakır otobüs bileti tek yön en ucuz: 450 TL.

Ortalamanın altında Çorum Diyarbakır otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 36 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Çorum şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Uğurludağ, Sungurlu, Osmancık, Ortaköy (Çorum), Oğuzlar, Mecitözü, Laçin, İskilip, Hacıhamza (Kargı, Çorum), Dodurga, Çorum, Boğazkale, Bayat (Çorum), Alaca, Kargı ve Salman (Sungurlu, Çorum).

Diyarbakır şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Silvan, Pirinçlik (Kayapınar, Diyarbakır), Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Eğil, Diyarbakır, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Çarıklı (Sur, Diyarbakır), Kocaköy, Bismil, Dağkapı (Sur, Diyarbakır), Diyarbakır KTM (Diyarbakır) ve Fabrikaköy (Diyarbakır).

Şehir Merkezinden Çorum Otogarı’na Ulaşım

Çorum şehir merkezine çok yakın bir konumda yer alan Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa bir yürüyüş ile kolayca ulaşım sağlanmakla beraber şehir içi ulaşım için birçok seçenek de mevcuttur. Çepni Mahallesi’nde yer alan Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne Çorum’un merkezi noktalarından ve ilçelerinden otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ulaşım alternatifleri ile kısa sürede ve kolayca ulaşmak mümkün. 

Çorum’da faaliyet gösteren birçok otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Otobüs firmalarının merkezde yer alan bilet satış ofislerinin önünden, otobüslerin sefer saatlerine göre kalkan servisler ile Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne para ödemeden, ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Yolcu servislerinden, sadece firmaların biletli yolcularının faydalanabildiğini hatırlatalım.

Çorum’un Ulukavak, Çamlık Caddesi, Yeniyol gibi birçok merkezi noktasından terminale gün boyu, sık aralıklarla otobüs seferleri düzenleniyor. Belediye otobüslerinin güncel sefer saatlerini ve güzergahlarını öğrenmek için Çorum Belediyesi’nin web sitesini inceleyebilirsin. 

Çorum şehir merkezinden ve ilçelerinden terminale gitmek için bir diğer ulaşım seçeneği ise minibüstür. Çorum’un hemen her noktasından terminale kolay ve hızlı ulaşım imkanı sağlayan minibüsler, haftanın her günü 23.00’a kadar çalışıyor.

Hitit Üniversitesi’nden otogara gitmek için Kuzey Kampüs ve KYK önünden kalkan ve terminal istikametine giden belediye otobüslerine ve minibüslere binerek Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. 

Çorum merkezde yer alan taksi duraklarından bulunduğun bölgeye taksi çağırarak kısa sürede ve konforlu bir şekilde terminale ulaşabilirsin. Merkez - Çorum Şehirlerarası Otobüs Terminali arası kısa mesafe olduğundan dolayı taksi ücretleri oldukça uygundur. 

Diyarbakır Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Diyarbakır Kayapınar’da yer alan Diyarbakır (DİŞTİ) Otogarı’ndan 8 kilometre mesafedeki şehir merkezine, otobüs firmalarının şehir içi servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi ile ulaşım imkanı  vardır. Diyarbakır’a otobüs ile seyahat edenlerin son durağı olan Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak 15-20 dakika sürmektedir. 

Diyarbakır’da faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğunun otogardan Diyarbakır şehir merkezine ücretsiz şehir içi yolcu servisleri bulunur. Bu servisleri ilgili otobüs firması ile Diyarbakır’a seyahat eden yolcular kullanabilir. Diyarbakır otobüs bileti satın almadan önce şehir içi servisi hizmeti olan otobüs firmalarını öğrenebilirsin. Şehir içi yolcu servisleri, Diyarbakır şehir merkezindeki belirli noktalara yolcuların ulaşımını sağlar. 

Şehir içi servislerinden sonra tercih edilen bir diğer ulaşım aracı ise otobüstür. Haftanın 7 günü 24.00’a kadar çalışan belediye otobüsleriyle Diyarbakır Otogarı’ndan şehir merkezine gitmek mümkün. AZ Otogar - Üniversite ve F7 Otogar - Toplu Konutlar hatları, bu güzergahta çalışan otobüslerdir. Belediye otobüslerinde Diyarkart ile ödeme yapılabilir. Diyarkart satış noktasından Diyarkart satın alarak belediye otobüsleriyle yolculuk yapabilirsin. 

DİŞTİ’den şehir merkezine ve civardaki ilçelere sık aralıklarla sefer düzenleyen minibüs ve dolmuş hatları, otogarda vakit kaybetmeden şehir merkezine kolayca gitmeyi sağlar. Minibüsler ve dolmuşlar, haftanın her günü 24.00’a kadar hizmet veriyor. 

Toplu taşımayı tercih etmeyenler, otogarda bulunan ticari taksiler ile şehir merkezine kısa sürede, rahat bir şekilde ulaşabilir. Otogar ile şehir mesafesi arası kısa olduğundan dolayı taksi yolculuğu ekonomik ve avantajlıdır. 

Çorum Diyarbakır otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Çorum Diyarbakır arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Çorum ve Diyarbakır arasında 4 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Mis Amasya Tur, Tokat Yıldızı, Özlem Cizre Nuh ve Star Diyarbakır.
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: