Bursa-Uşak Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Uşak Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bursa Uşak Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
90,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat 50 dk

Bursa Uşak Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Uşak otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
21 Temmuz 2021, Çarşamba 17:30
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
22 Temmuz 2021, Perşembe 17:30
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
02 Temmuz 2021, Cuma 17:30
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
20 Haziran 2021, Pazar 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
21 Haziran 2021, Pazartesi 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
22 Haziran 2021, Salı 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
24 Haziran 2021, Perşembe 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
29 Haziran 2021, Salı 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
17 Temmuz 2021, Cumartesi 18:00
Anadolu Ulaşım
Bursa - Uşak
19 Temmuz 2021, Pazartesi 18:00

Bursa Uşak otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Uşak otobüs bileti tek yön en ucuz: 90 TL.

Ortalamanın altında Bursa Uşak otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 30 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Uşak arasındaki en kısa otobüs seferi 3 saat 45 dakika sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Kumla (Gemlik, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Gemlik, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Uşak şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Uşak, Ulubey (Uşak), Sivaslı, Karahallı, Eşme ve Banaz.

Bursa Uşak uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Bursa Uşak arasında seyahat edebilirsin.

Bursa Uşak otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Uşak arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 3 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Bursa Uşak arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Uşak arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Anadolu Ulaşım.
  • Bursa şehrinden Uşak şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Perşembe en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.