Bursa Trabzon Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Trabzon Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bursa Trabzon Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
240,00 TL
En Ucuz Ay
Temmuz
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
15 dk

Bursa Trabzon Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Trabzon otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Lüks Artvin Seyahat
Bursa - Trabzon
21 Haziran 2022, Salı 11:00
Lüks Artvin Seyahat
Bursa - Trabzon
22 Haziran 2022, Çarşamba 11:00
Lüks Artvin Seyahat
Bursa - Trabzon
23 Haziran 2022, Perşembe 11:00
Lüks Artvin Seyahat
Bursa - Trabzon
25 Haziran 2022, Cumartesi 11:00
Lüks Artvin Seyahat
Bursa - Trabzon
08 Temmuz 2022, Cuma 11:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
06 Ağustos 2022, Cumartesi 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
07 Ağustos 2022, Pazar 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
01 Temmuz 2022, Cuma 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
02 Temmuz 2022, Cumartesi 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
03 Temmuz 2022, Pazar 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
05 Temmuz 2022, Salı 16:00
Görele Seyahat
Bursa - Trabzon
06 Ağustos 2022, Cumartesi 16:00

Trabzon Varışlı Otobüs Biletleri

Trabzon otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Patnos İtimat
25 Haziran 2022, Cumartesi 18:45
Ali Osman Ulusoy
27 Haziran 2022, Pazartesi 11:00
Lüks Yalova Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 20:00
Golden Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 18:20
Özlem Cizre Nuh
04 Ağustos 2022, Perşembe 01:30
Öz Gülaras Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 04:40
Görele Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 22:30
Prenskale Seyahat
30 Haziran 2022, Perşembe 06:45
Lüks Yalova Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 21:15
Vangölü Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 01:15
Iğdırlı Turizm
05 Temmuz 2022, Salı 17:20
Lüks Artvin Seyahat
25 Haziran 2022, Cumartesi 11:00

Bursa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bursa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Metro Turizm
27 Haziran 2022, Pazartesi 18:30
Adıyaman Anka Turizm
10 Ağustos 2022, Çarşamba 08:15
Midyat Seyyidoğlu Turizm
11 Temmuz 2022, Pazartesi 11:30
Isparta Petrol
14 Temmuz 2022, Perşembe 07:30
Başkent Turizm
26 Haziran 2022, Pazar 17:45
Sakarya VİB
25 Haziran 2022, Cumartesi 18:00
Mardin Seyahat
05 Temmuz 2022, Salı 11:30
Lüks Yalova Seyahat
08 Temmuz 2022, Cuma 11:30
Isparta Petrol
14 Temmuz 2022, Perşembe 06:00
Ağrı Seç Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 11:51
Alanyalılar Turizm
12 Temmuz 2022, Salı 07:45

Bursa Trabzon otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Trabzon otobüs bileti tek yön en ucuz: 240 TL.

Ortalamanın altında Bursa Trabzon otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az -1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Trabzon akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %6 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa Trabzon arasındaki en kısa otobüs seferi 15 saat 20 dakika sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Trabzon şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Trabzon, Tonya, Taşhan (Of, Trabzon), Şalpazarı, Sürmene, Söğütlü (Akçaabat, Trabzon), Of, Moloz (Trabzon), Maçka, Köprübaşı (Trabzon), Vakfıkebir, Hayrat, Dernekpazarı, Çaykara, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Arsin, Araklı, Akçaabat, Düzköy, Yalıköy (Vakfıkebir, Trabzon), Yomra, Çömlekçi (Trabzon), Eskipazar (Of, Trabzon) ve Mumhane (Trabzon).

Bursa Trabzon uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Bursa Trabzon arasında seyahat edebilirsin.

Şehir Merkezinden Bursa Otogarına Ulaşım

Bursa şehir merkezinden otogara gitmek için otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden bütçene ve zamanına en uygun olanı tercih edebilirsin. Şehir merkezinden 10 kilometre uzaklıktaki Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 20-30 dakikada kolayca ulaşabilirsin. 

Bursa’dan Türkiye’nin birçok noktasına ve yurt dışındaki bazı ülkelere otobüsle seyahat etmek için öncelikle Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmen gerekir. Otogardan otobüs seferleri düzenleyen birçok firmanın şehir merkezinden otogara giden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Otobüs firmalarının servisleri, aynı gün yolculuk yapacak biletli yolcularına özeldir.

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren belediye otobüsleri ile şehir merkezinden ve civarındaki ilçelerden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Bursa şehir merkezinden otobüs terminaline giden hatlar: F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Beşevler - Terminal , 38/H Kent Meydanı -Terminal , 91 Yeni Mahalle - Terminal, 93 Uludağ Üniversitesi - Terminal, 94 Yıldırım Beyazıt Caddesi - Terminal, 95 Pazaryeri - Terminal, 96 Acemler - Terminal, 97 Emek - Terminal, 98 Siteler - Terminal, 99 Siteler - Terminal. Belediye otobüslerine binmek için Bursa Kart veya tek kullanımlık otobüs bileti satın almak gerekiyor. 

Şehir merkezinden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Her gün 00.00’a kadar çalışan minibüsler ile otogara kısa sürede ulaşabilirsin.

Merkezden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa ve konforlu bir yolculuk için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin.

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Otogarı, şehir merkezine oldukça yakın bir konumdadır. Havalimanına 6 km, şehir merkezine 2 km ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne 2,5 kilometre uzaklıktadır. Otogardan şehir merkezine yürüyerek gidilebildiği gibi merkeze toplu taşıma ve taksi seçenekleri ile merkeze günün her saati ulaşım imkanı bulunmaktadır. Otobüs firmalarının ücretsiz servisleri, belediye otobüsleri, dolmuş ve taksi seçeneklerinden birini tercih ederek Trabzon şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. 

Trabzon’da hizmet veren birçok otobüs firmasının otogardan şehir merkezine yolcu servisleri vardır. Bu servisler, otobüs firmalarının biletli yolcularına mahsus olup ücretsizdir. Servisler, otogardan belirli aralıklarla veya otobüslerin otogara geliş zamanlarına göre kalkar. Şehir içi servisler ile Kahramanmaraş Caddesi, Turgut Özal Bulvarı gibi Trabzon şehir merkezinin belirli noktalarına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsin. Trabzon’a seyahat ettiğin otobüs firması ile iletişime geçerek şehir içi servisleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Trabzon şehir merkezine ve çevresindeki illere ulaşım için belediye otobüsü en iyi ulaşım alternatifidir. Otogardan ve şehir merkezindeki birçok duraktan çok sayıda lokasyona belediye otobüsü ile ulaşmak mümkündür. Otogar’dan kalkan 120, 121,139A, 140A, 202, 203A, 209, 250, 277A, 326 hatlı otobüsler ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Belediye otobüsü ile yolculuk etmek için otogardaki Trabzon Kart satış noktasından Trabzon Kart satın alabilirsin. 

Trabzon’un birçok ilçesine ve mahallesine giden dolmuşlar ile otogardan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Aynı zamanda; Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne ve Trabzon Havalimanı’na dolmuş seferleri de mevcuttur. 

Trabzon Otogarı ile şehir merkezi arası mesafe kısa olduğu için taksi ile ulaşım sıklıkla tercih edilir. Otogardaki taksi durağından taksiye binerek çok kısa bir sürede Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsin. 

Bursa Trabzon otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Trabzon arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 15 saat 20 dakika sürmektedir.
  • Bursa Trabzon arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Trabzon arasında 14 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Ali Osman Ulusoy, Lüks Artvin Seyahat, Sahil Seyahat, Lüks Yalova Seyahat ve Metro Turizm.
  • Bursa şehrinden Trabzon şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Salı en ucuz gün iken Çarşamba en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.