Bursa-Tekirdağ Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Tekirdağ Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bursa Tekirdağ Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
125,00 TL
En Ucuz Ay
Haziran
En Popüler Otobüs Firması

Bursa Tekirdağ Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Tekirdağ otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Keşan Birlik
Bursa - Tekirdağ
24 Haziran 2021, Perşembe 09:30
Keşan Birlik
Bursa - Tekirdağ
18 Ağustos 2021, Çarşamba 09:30
Keşan Birlik
Bursa - Tekirdağ
19 Ağustos 2021, Perşembe 09:30
İstanbul Kalesi Seyahat
Bursa - Tekirdağ
24 Haziran 2021, Perşembe 04:30
İstanbul Kalesi Seyahat
Bursa - Tekirdağ
25 Haziran 2021, Cuma 04:31
İstanbul Kalesi Seyahat
Bursa - Tekirdağ
26 Haziran 2021, Cumartesi 04:31
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
27 Haziran 2021, Pazar 09:00
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
28 Haziran 2021, Pazartesi 09:00
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
29 Haziran 2021, Salı 09:00
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
01 Temmuz 2021, Perşembe 09:00
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
03 Temmuz 2021, Cumartesi 09:00
İstanbul Seyahat
Bursa - Tekirdağ
04 Temmuz 2021, Pazar 09:00

Bursa Tekirdağ otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Tekirdağ otobüs bileti tek yön en ucuz: 125 TL.

Ortalamanın altında Bursa Tekirdağ otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 55 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Tekirdağ sabah otobüs seferleri akşam seferlerine göre %2 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa Tekirdağ arasındaki en kısa otobüs seferi 4 saat 5 dakika sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Kumla (Gemlik, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Gemlik, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Tekirdağ şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Popköy (Hayrabolu, Tekirdağ), Büyükyoncalı (Saray, Tekirdağ), Bulvar (Tekirdağ), Hayrabolu, İnecik (Tekirdağ), Yeniçiftlik (Tekirdağ), Vakıflar (Ergene, Tekirdağ), Tekirdağ, Şarköy, Sultanköy (Marmaraereğlisi, Tekirdağ), Saray (Tekirdağ), Mürefte (Şarköy, Tekirdağ), Muratlı, Marmaracık (Ergene, Tekirdağ), Malkara, Mahramlı (Tekirdağ), Kumbağ (Tekirdağ), Kozyörük (Malkara, Tekirdağ), Kapaklı, Yenice (Malkara, Tekirdağ), Altınova (Süleymanpaşa, Tekirdağ), Değirmenaltı (Süleymanpaşa, Tekirdağ), Malkara Işıklar, Ereğli Marmara, Misinli, Demirkaya ve Hoşköy.

Bursa Tekirdağ Çorlu uçak bileti satın alarak daha hızlı bir şekilde Bursa Tekirdağ Çorlu arasında seyahat edebilirsin.

Bursa Tekirdağ otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Tekirdağ arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 4 saat 5 dakika sürmektedir.
  • Bursa Tekirdağ arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Tekirdağ arasında 5 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, İstanbul Seyahat, İstanbul Kalesi Seyahat ve Çanakkale Truva.
  • Bursa şehrinden Tekirdağ şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Cumartesi en ucuz gün iken Salı en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.