Bursa Muğla Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Muğla Arası Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
499,00 TL
En Ucuz Ay
Mayıs
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
5 saat 45 dk

Bursa Muğla Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Muğla otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Balıkesir Uludağ
Bursa - Muğla
31 Mayıs 2024, Cuma 13:30
Balıkesir Uludağ
Bursa - Muğla
01 Haziran 2024, Cumartesi 01:15
Balıkesir Uludağ
Bursa - Muğla
30 Mayıs 2024, Perşembe 13:30
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
30 Mayıs 2024, Perşembe 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
31 Mayıs 2024, Cuma 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
01 Haziran 2024, Cumartesi 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
02 Haziran 2024, Pazar 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
03 Haziran 2024, Pazartesi 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
04 Haziran 2024, Salı 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
05 Haziran 2024, Çarşamba 12:00
Villa Seyahat
Bursa - Muğla
06 Haziran 2024, Perşembe 12:00
İstanbul Kalesi Seyahat
Bursa - Muğla
07 Haziran 2024, Cuma 12:45

Muğla Varışlı Otobüs Biletleri

Muğla otobüs biletleri ne kadar, seferleri gör

Isparta Petrol
11 Haziran 2024, Salı 21:30
Isparta Petrol
10 Haziran 2024, Pazartesi 21:30
Isparta Petrol
14 Haziran 2024, Cuma 05:00
Balıkesir Uludağ
31 Mayıs 2024, Cuma 13:30
Isparta Petrol
02 Haziran 2024, Pazar 22:00
Metro Turizm
20 Haziran 2024, Perşembe 02:30
Has Turizm A.Ş.
02 Haziran 2024, Pazar 21:00
Pamukkale Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 10:15
Tokat Yıldızı
30 Mayıs 2024, Perşembe 08:45
Tokat Seyahat
30 Mayıs 2024, Perşembe 06:00
İstanbul Kalesi Seyahat
30 Mayıs 2024, Perşembe 00:15
Topçam Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 22:00

Bursa Kalkışlı Otobüs Biletleri

Bursa şehrinden kalkan otobüs bileti fiyatları

Süha Turizm
30 Mayıs 2024, Perşembe 22:00
Hatay Nur Seyahat
03 Haziran 2024, Pazartesi 05:30
Has Turizm A.Ş.
05 Haziran 2024, Çarşamba 10:00
Köksallar Seyahat
26 Haziran 2024, Çarşamba 05:45
Balıkesir Hakser Turizm
31 Mayıs 2024, Cuma 02:00
As Adana Seyahat
30 Mayıs 2024, Perşembe 10:00
Villa Seyahat
31 Mayıs 2024, Cuma 12:00
Baltur
28 Temmuz 2024, Pazar 08:00
Güney Akdeniz
31 Mayıs 2024, Cuma 08:15
As Adana Seyahat
31 Mayıs 2024, Cuma 11:00
Kütahyalılar Turizm
02 Haziran 2024, Pazar 12:30
Yeni Erciş İtimat
30 Mayıs 2024, Perşembe 11:00

Bursa Muğla otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Muğla otobüs bileti tek yön en ucuz: 499 TL.

Ortalamanın altında Bursa Muğla otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 1 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Muğla akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %11 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa Muğla arasındaki en kısa otobüs seferi 5 saat 45 dakika sürmektedir.

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Muğla şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Yayla (Köyceğiz, Muğla), Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Muğla, Milas, Köyceğiz, Kavaklıdere, Gökova (Ula, Muğla), Dalaman, Bafa (Muğla), Selimiye (Milas, Muğla), Yatağan Yolayrımı (Yatağan, Muğla), Bayır (Menteşe, Muğla), Güllük Yolayrımı (Milas, Muğla), Güllük (Milas, Muğla), Akyaka Yolayrımı (Ula, Muğla) ve Çalıca (Muğla).

Şehir Merkezinden Bursa Otogarına Ulaşım

Bursa şehir merkezinden otogara gitmek için otogar servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçeneklerinden bütçene ve zamanına en uygun olanı tercih edebilirsin. Şehir merkezinden 10 kilometre uzaklıktaki Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 20-30 dakikada kolayca ulaşabilirsin. 

Bursa’dan Türkiye’nin birçok noktasına ve yurt dışındaki bazı ülkelere otobüsle seyahat etmek için öncelikle Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gitmen gerekir. Otogardan otobüs seferleri düzenleyen birçok firmanın şehir merkezinden otogara giden ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Otobüs firmalarının servisleri, aynı gün yolculuk yapacak biletli yolcularına özeldir.

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren belediye otobüsleri ile şehir merkezinden ve civarındaki ilçelerden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşabilirsin. Bursa şehir merkezinden otobüs terminaline giden hatlar: F/1 Terminal - Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal - 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Beşevler - Terminal , 38/H Kent Meydanı -Terminal , 91 Yeni Mahalle - Terminal, 93 Uludağ Üniversitesi - Terminal, 94 Yıldırım Beyazıt Caddesi - Terminal, 95 Pazaryeri - Terminal, 96 Acemler - Terminal, 97 Emek - Terminal, 98 Siteler - Terminal, 99 Siteler - Terminal. Belediye otobüslerine binmek için Bursa Kart veya tek kullanımlık otobüs bileti satın almak gerekiyor. 

Şehir merkezinden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne bir diğer ulaşım alternatifi ise minibüstür. Her gün 00.00’a kadar çalışan minibüsler ile otogara kısa sürede ulaşabilirsin.

Merkezden Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne kısa ve konforlu bir yolculuk için taksi yolculuğunu tercih edebilirsin.

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla’nın merkez ilçesi olan Menteşe’deki Atatürk Bulvarında yer alan Muğla Otogarı’ndan kısa mesafedeki şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Ücretsiz yolcu servisi, belediye otobüsü, minibüs ve taksi seçenekleriyle otogardan Muğla şehir merkezine ve ilçelerine 7/24 ulaşım sağlayabilirsin. 

Muğla Otogarı’ndan faaliyet gösteren otobüs firmalarının birçoğunun Muğla Merkez’e ücretsiz yolcu servisi hizmeti vardır. Muğla otobüs bileti satın aldığın firma ile iletişime geçerek servis hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsin. 

Haftanın her günü, 24 saat hizmet veren belediye otobüsleriyle Muğla Otogarı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabilirsin. Cumhuriyet Caddesi, Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı, Abdi İpekçi Caddesi gibi merkezi noktalara ve şehir merkezinden Muğla’nın birçok noktasına belediye otobüsleriyle ulaşmak mümkün. Otogardan kalkan Yeni Otogar - Stadyum - Kötekli - Yeniköy Gece Hattı, Menteşe Yeni Otogar hattı - Adliye - Eski Hastane Ring hattı ve Yeni Otogar - Tıp Fakültesi - Kötekli - Yeniköy hatları gün boyu ve 00.00’dan sonra 1 saat arayla hizmet vermektedir. 

Muğla Otogarı’ndan 5,7 kilometre uzaklıkta yer alan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne “Kampüs” yazılı belediye otobüsleriyle 10-12 dakikada ulaşabilirsin. 

Muğla Otogarı’ndan merkez ilçe olan Menteşe’ye ve Marmaris, Bodrum, Milas gibi birçok Muğla ilçesine minibüs ile ulaşım imkanı vardır. Otogar’dan belirli aralıklarla kalkan ve gün boyu seferleri bulunan minibüsler ile hem ekonomik hem de kolay bir şekilde şehir merkezine ve tatil beldelerine ulaşım sağlayabilirsin. 

Muğla Otogarı’ndan merkez ilçe Menteşe’ye bir diğer ulaşım alternatifi ise taksi yolculuğudur. Merkezde gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya kısa sürede ve konforlu bir şekilde gitmek için otogarda yer alan taksi durağından taksiye binebilirsin.

Bursa Muğla otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Muğla arası otobüsle kaç saat?
    En kısa otobüs seyahati 5 saat 45 dakika sürmektedir.
  • Bursa Muğla arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Muğla arasında 13 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, İstanbul Kalesi Seyahat, Metro Turizm, Varan Turizm ve Balıkesir Uludağ.
  • Bursa şehrinden Muğla şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cuma en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: