Bursa-Mersin (İçel) Otobüs Bileti Turna.com'da

Bursa Mersin (İçel) Diğer Ulaşım Seçenekleri

Bursa Mersin (İçel) Otobüs Bileti Bilgileri

En Ucuz Bilet Fiyatı
80,00 TL
En Ucuz Ay
Kasım
En Popüler Otobüs Firması
En Kısa Sefer Süresi
12 saat

Bursa Mersin (İçel) Otobüs Bileti (Tek Yön)

Bursa Mersin (İçel) otobüs seferleri için en ucuz fiyatları gör

Villa Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
25 Kasım 2020, Çarşamba 18:00
Villa Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
26 Kasım 2020, Perşembe 18:00
Villa Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
29 Kasım 2020, Pazar 18:00
Villa Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
30 Kasım 2020, Pazartesi 18:00
Mersin Nur Turizm
Bursa - Mersin (içel)
25 Kasım 2020, Çarşamba 17:00
Mersin Nur Turizm
Bursa - Mersin (içel)
26 Kasım 2020, Perşembe 17:00
Mersin Nur Turizm
Bursa - Mersin (içel)
29 Kasım 2020, Pazar 17:00
Mersin Nur Turizm
Bursa - Mersin (içel)
30 Kasım 2020, Pazartesi 17:00
Lüks Mersin
Gemlik - Mersin (içel)
27 Kasım 2020, Cuma 17:30
Lüks Mersin
Gemlik - Mersin (içel)
28 Kasım 2020, Cumartesi 17:30
As Adana Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
11 Aralık 2020, Cuma 22:30
As Adana Seyahat
Bursa - Mersin (içel)
12 Aralık 2020, Cumartesi 22:30

Bursa Mersin (İçel) otobüs seyahati ile ilgili bilgiler

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Bursa Mersin (İçel) otobüs bileti tek yön en ucuz: 80 TL.

Ortalamanın altında Bursa Mersin (İçel) otobüs bileti bulmak için kalkış tarihinden en az 5 gün önce rezervasyon yapman tavsiye edilir.

Bursa Mersin (İçel) akşam otobüs seferleri sabah seferlerine göre %21 daha ucuzdur. (Bugünden sonraki 30 gün içinde TURNA.COM arama sonuçlarında gösterilen en düşük fiyatların ortalamasına göre hesaplandı.)

Bursa şehirler arası otobüs kalkış-biniş noktaları şunlardır : Boyalıca (İznik, Bursa), Yıldırım, Yenişehir (Bursa), Osmangazi, Orhangazi, Orhaneli, Nilüfer, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Küçükbalıklı (Osmangazi, Bursa), Yürücekler (Orhaneli, Bursa), Kumla (Gemlik, Bursa), Keles, Karacabey, İznik, Harmancık, Gürsu, Gemlik, Emek (Osmangazi, Bursa), Büyükorhan, Bursa, Kestel, Yenikaraağaç (Karacabey, Bursa), Karacabey Uluabat Yolayrımı (Karacabey, Bursa), Kaynarca (İznik, Bursa), Gölbaşı (Kestel, Bursa), Millet Mahallesi (Yıldırım, Bursa), Eski Fakülte (Yıldırım, Bursa), Geçit (Osmangazi, Bursa), Duaçınarı (Yıldırım, Bursa) ve Vatan (Yıldırım, Bursa).

Mersin (İçel) şehirler arası otobüs varış-iniş terminalleri şunlardır: Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık (Mersin), Anamur, Erdemli, Gülnar, Zeyne (Gülnar, Mersin), Tekeli (Mut, Mersin), Mut, Mezitli, Mersin (İçel), Kızkalesi (Erdemli, Mersin), Kaledran (Anamur, Mersin), Büyükeceli (Gülnar, Mersin), Huzurkent (Akdeniz, Mersin) ve Limonlu (Erdemli, Mersin).

Bursa Mersin (İçel) otobüs bileti ile ilgili sorular

  • Bursa Mersin (İçel) arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir?
    Bursa ve Mersin (İçel) arasında 10 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, As Adana Seyahat, Lüks Ereğli Turizm, Köksallar Seyahat, Lüks Mersin ve Mersin Vif Turizm.
  • Bursa şehrinden Mersin (İçel) şehrine otobüsle gitmek için haftanın en ucuz günü hangisidir?
    Otobüs seyahati yaparken ucuz fiyatları bulmanın püf noktalarından biri haftanın hangi günü daha ucuz seyahat edebileceğinizi bilmektir. Otobüs biletlerinde Pazar en ucuz gün iken Cumartesi en pahalı gündür. 
  • TURNA.COM, bu kadar ucuz otobüs bileti fiyatlarını nasıl bulabiliyor?
    Turna.com'da, 200'ün üzerinde otobüs firmasının veritabanları saniyeler içerisinde taranır. En uygun fiyatlı otobüs biletini bulmak için tüm seçenekler karşılaştırılır. Saniyeler içinde boş otobüs koltuğu bulmanızı sağlarız. Otobüsler hijyen ve temizlik kurallarına uygun otobüsler arasından seçilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı:
x
Turna.com'un özel fırsatlarından
sen de haberdar ol!
Geçerli bir e-posta adresi girmeni bekliyoruz.