Diyarbakır Saint Maarten Uçak Bileti
Turna.com'da

Diyarbakır Saint Maarten Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
Princ. Juliana Havalimanı

Diyarbakır Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Saint Maarten Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 18s 7d
20 Haziran 2024, Perşembe 03:40
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 15s 50d
09 Temmuz 2024, Salı 22:15
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 14s 5d
18 Haziran 2024, Salı 03:40
Türk Hava Yolları
2 aktarmalı - 32s 41d
01 Temmuz 2024, Pazartesi 22:15
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 15s 25d
07 Temmuz 2024, Pazar 11:30
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 16s 25d
01 Eylül 2024, Pazar 08:25
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 14s 15d
25 Haziran 2024, Salı 11:30

Diyarbakır Saint Maarten uçuşu ile ilgili bilgiler

DIY-SXM

Şehir Merkezinden Diyarbakır Havalimanı'na Ulaşım

Askeri ve sivil kategoride bir havalimanı olan Diyarbakır Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıka yer alıyor. 1952 yılında inşa edilen havalimanından bugün düzenli olarak yurtiçi uçuşları ile yurtdışı uçuşları yapılıyor. Güneydoğu Anadolu'nun kalbi olan ve hızla büyüyen bu şehir görülmesi gereken yerlerden.

Şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıkta olan Diyarbakır Havalimanı'na ulaşmak için belediye otobüsleri, özel araç, taksi ve gibi seçenekler bulunuyor.

Belediye otobüsleri her uçuştan önce hareket edecek şekilde düzenlenmiş. Belediye otobüslerinin dışında Diyarbakır Havalimanı'na ulaşmak için özel aracınızı veya ticari taksileri de kullanabilirsiniz ancak trafiği göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Diyarbakır Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres: Kamışlı Bulvarı, Bağlar Diyarbakır
Telefon: 0 412 233 27 19 (4 Hat) 0 412 233 23 82 (2 Hat)

Saint Maarten Princess Juliana Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Saint Martin Adası Fransa ve Hollanda tarafından ikiye bölünmüş bir ada ve adada iki havalimanı bulunuyor. Bunlardan büyük olan ve uluslararası uçuşların indiği havalimanı, Hollanda tarafındaki Saint Maarten Princess Juliana Havaalanı ve aynı zamanda Karayipler’in en işlek havaalanlarından biri. 

Buna rağmen, Saint Maarten Havalimanı’ndan Phillipsburg şehir merkezine gitmek için kamusal bir otobüs veya toplu taşıma aracı bulunmuyor.

Saint Maarten Havaalanı’ndan şehir merkezine gitmek için en yaygın yöntem taksi veya araba kiralamak. Bu havaalanında çalışan tek taksi firması St. Maarten Airport Taxi Association. Terminalden çıkar çıkmaz göreceğiniz taksilere binip 11 km mesafedeki Phillipsburg şehir merkezine gidebileceğiniz gibi, resmî web sitesi üzerinden rezervasyon da yapabilirsiniz. Eğer rezervasyon yapmadan binerseniz, bu taksilerde taksimetre yok ve ücretler gideceğiniz yere göre sabit. Kredi kartı veya Euro ve Dolar ile ödeme yapmak da mümkün.

Saint Maarten Uluslararası Havaalanı’nda çok sayıda araba kiralama firması bulunuyor. İster önceden, isterseniz de ülkeye giriş yaptıktan sonra havalimanından araç kiralayabilirsiniz. Fakat adada yollar dar ve genel olarak kötü durumda. Bazen trafik de sıkışabiliyor ve çok sayıda tehlikeli kullanan motora dikkat etmek gerekiyor. Bu arada adada Hollanda ve Fransa bölgeleri arasında bir sınır bulunmasa da teknik olarak araç ile iki bölge arasında geçiş yapmak yasak.

Saint Maarten Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en kolay yöntemlerinden biri ise paylaşımlı shuttle hizmeti satın almak. Viator sitesinden uygun fiyata rezervasyon yapılabiliyor. Aynı şekilde, paylaşımlı araç yerine özel havaalanı transferi rezervasyonu da yapılabiliyor.

Diyarbakır Saint Maarten uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’da ucuz fiyatlarla uçak biletleri alabilmek nasıl mümkün oluyor?
    Turna, hava yolları ile doğrudan anlaşmalara sahiptir. Bugüne kadar 4 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın aldığı Turna.com’dan kolayca uçak bileti satın almak mümkündür. Akıllı uçuşla yurtdışında %70’e varan indirimler sunabiliyoruz. Turna’da daima özel kampanyalar bulabilirsin.
  • Diyarbakır şehrinden Saint Maarten şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Diyarbakır üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Diyarbakır Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Princ. Juliana Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: