Vishakhapatnam Coimbatore Uçak Bileti
Turna.com'da

Vishakhapatnam Coimbatore Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Vishakhapatnam Havalimanı
Varış Havalimanı

Vishakhapatnam Coimbatore uçuşu ile ilgili bilgiler

VTZ-CJB

Şehir Merkezinden Vishakhapatnam Havalimanı’na Ulaşım

Güney Hindistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Vishakhapatnam, köklü geçmişi ile dikkat çeken bir şehir. Her yıl binlerce kişiyi ağırlayan Vishakhapatnam, ziyaretçilerine keyifli vakit geçirebilecekleri pek çok seçenek sunuyor. Şehri coğrafi konumu, onu hem dağları hem de denizi biraz seven insanlar için popüler bir turizm merkezi haline getiriyor.

Vishakhapatnam’ın hava yolu ulaşımını Vishakhapatnam Havalimanı sağlıyor. Vishakhapatnam şehir merkezi ile havalimanı arasında 7 kilometrelik bir mesafe bulunuyor. Şehir merkezinden Vishakhapatnam Havalimanı’na gitmek için otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Şehir merkezinden havalimanına gitmek için belediyeye ait herhangi bir toplu ulaşım aracı bulunmuyor. Şehir merkezinin pek çok yerinden geçen özel otobüs firmaları ile Vishakhapatnam Havalimanı’na gidebilirsiniz. Biletleri yolculuk sırasında sürücüden temin edebilirsiniz. Şehir merkezinden

Vishakhapatnam Havalimanı’na gitmek için taksi kullanmak da oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Şehrin pek çok yerinden günün her saati geçen taksilere binerek havalimanına ulaşabilirsiniz. Bindiğiniz taksinin lisanslı olmasına dikkat ederseniz güvenli bir şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz taksiyi istediğiniz saatte kaldığınız otelin kapısına kadar çağırarak transferinizi daha kolay hala getirebilirsiniz. Taksiye binmeden önce sürücü ile ufak bir pazarlık yapabilir ve ödeyeceğiniz rakamı önceden öğrenebilirsiniz.

Kaldığınız otelin havalimanı transfer hizmeti varsa şanslısınız demektir. Dilerseniz kalacağınız oteli seçerken bu özelliğini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Pek çok otel bu hizmeti ücretsiz sunarken kimisi ise belli bir ücret talep ediyor. Otelinizle iletişime geçerek detaylı bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmetleri havalimanına kolay ve hızlı gittiği için pek yolcu tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Vishakhapatnam şehir merkeziden havalimanına gitmek için pek kullanılan fakat pek tercih edilmeyen yollardan biri de araç kiralamak. Şehir merkezinde ya da havalimanında bulunan acentelerden araç kiralayarak havalimanına gidebilirsiniz. Dilerseniz bu hizmeti şoförlü olarak da tercih edebilirsiniz.

Coimbatore Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Coimbatore Uluslararası Havalimanı Hindistan’ın Tamil Nadu bölgesinde bulunan Coimbatore kentine hizmet verir. Peelamedu mahallesinde yer alan havalimanı, Coimbatore şehir merkezine yaklaşık 13 kilometre uzaklıkta. Hindistan’ın en yoğun on sekizinci havalimanı olan Coimbatore Uluslararası Havalimanı, genellikle ulusal uçuşlar için kullanılır. Havalimanından Sharjah, Chennai, Delhi, Mumbai, Singapore, Ahmedabad, Amritsar, Bengaluru, Bhubaneswar, Colombo, Goa, Hyderabad, Kochi gibi merkezlere karşılıklı seferler yapılır. Coimbatore Uluslararası Havalimanı'nın şehir merkezine toplu taşıma veya araç ile kolayca ulaşılabilir.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine 2, 2D, 10A, 16A, 16B, 39, 41C, 90, 90A numaralı 9 ayrı otobüs hattı ile ulaşım sağlanıyor. Otobüsler terminalin 900 metre ilerisindeki SITRA otobüs noktasından 3 dakika aralıklarla hareket ediyor. Şehir merkezine ulaşım yaklaşık 45 dakika sürüyor ve biletler otobüs şoföründen temin ediliyor. Otobüslerin hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri SITRA otobüs noktalarından öğrenilebiliyor.

Taksi

Coimbatore Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın en kolay yollarından biri de taksileri kullanmak. Terminal çıkışında taksileri bulabilirsiniz. Ayrıca Coimbatore Taxi, Kovai Airport Tourist veya Coimbatore City Taxi şirketlerinden telefon ile de taksi çağırabilirsiniz. Havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşım ücreti yaklaşık 233 INR tutuyor ve yolculuk yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Araç Kiralama

Havalimanında dört adet firmanın araç kiralama ofisleri bulunmakta. Bunları bir kısmının havalimanı civarında ve şehir merkezinde de ofisleri mevcut. Bu ofislerden kiralayabileceğiniz gibi internet üzerinden de araç kiralayarak kolaylıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak Hindistan, iklimi gereği sıcak bir ülke olduğu için kiraladığınız aracın klimalı olmasına dikkat etmenizde fayda var. Klimalı araç fiyatları klimasızlara göre fiyat açısından farklılık göstermekte. Buna ek olarak, Hindistan'da birçok araç kiralama ofisi, aracı bir şoför ile kiralama imkânı tanıyor ama dilerseniz şoförsüz araç da kiralayabilirsiniz.

Auto Rickshaw

Genel adı "rickshaw" olan ancak yaygın olarak "tuk tuk" şeklinde de adlandırılan motor taksilerle Coimbatore Uluslararası Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak mümkün. Bu araçları terminal çıkışında bulabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşım ücreti gündüzleri yaklaşık 157 INR, geceleri ise 236 INR tutuyor. 

Vishakhapatnam Coimbatore uçak bileti ile ilgili sorular

  • Vishakhapatnam şehrinden Coimbatore şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Vishakhapatnam üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Vishakhapatnam Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Peelamedu Havalimanı.
  • TURNA’nın bu kadar ucuz uçuş fiyatları sunabilmesinin arkasında nasıl bir sistem var?
    Turna’nın kendi geliştirdiği gelişmiş arama teknolojisi ile 300’den fazla hava yolunun biletlerini uygun fiyatlarla bulabilirsin. Uçak biletini satın aldıktan sonra da sunduğumuz online iptal ve değişiklik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsin.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: