Münih San Juan Puerto Rico Uçak Bileti
Turna.com'da

Münih San Juan Puerto Rico Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanları
Luis Munoz Marin Havalimanı
Isla Grande Havalimanı

Münih Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

San Juan Puerto Rico Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Air Europa
1 aktarmalı - 13s
15 Haziran 2024, Cumartesi 10:45

Münih San Juan Puerto Rico uçuşu ile ilgili bilgiler

MUC-SJU

Şehir Merkezinden Münih Franz Josef Strauss Havalimanı'na Ulaşım

Münih şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüs, tren, otel transfer servisi, taksi ve araç kiralama seçenekleri bulunuyor.

Havalimanını şehir merkezine bağlayan birkaç otobüs hattı var. Şehir merkezinden binecğeiniz otobüslerle havalimanına ucuz ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otobüs durağı hemen Terminal 1 ile Terminal 2'nin çıkışında yer alıyor.

Alternatif olarak Terminal 1, Terminal 2 ve Merkez Alandan (Central Area) binebileceğiniz taksileri seçebilirsiniz. Farklı araç seçenekleri ile sigara içilmeyen taksi tercihinde bulunabilirsiniz.

Eğer araç kiralamak isterseniz Merkez Alanda (Central Area) yer alan ofislerden yardım alabilirsiniz.

San Juan Uluslararası Havalimanı’ndan San Juan Şehir Merkezine Ulaşım

San Juan Havalimanı ya da resmi ismiyle Luis Muñoz Marín Uluslararası Havalimanı (SJU), Karayipler’in en yoğun havalimanları arasında yer alıyor.

Havalimanına indiğinizde, geliş katındaki “Taxi Turistico” gişelerinden ödemenizi yapıp, şehrin belli başlı yerlerine belirlenmiş sabit fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. Taksiler, A terminaline inen yolcuları A terminali bagaj bölümünden, B ve C bölümüne inen yolcuları ise B terminali bagaj bölümünden alıyorlar. Yaklaşık 7 km uzaklıktaki şehir merkezine yolculuk yaklaşık 15 dakika sürüyor.

Daha ekonomik bir yolculuk için havalimanından geçen belediye otobüslerini de kullanabilirsiniz. Otobüsler havalimanı geliş katındaki A, D ve E terminallerinden kalkıyor. Bunların arasından T5 ve D53 numaralı otobüsler San Juan tarihi kent merkezi de dahil olmak üzere San Juan şehir merkezine gidiyor.

Havalimanından şehre ulaşmak için UBER kullanabilirsiniz. Havalimanı içinde UBER araçlarının indir bindir yapması için birden fazla alan tahsis edilmiştir. Size yakın olanı aplikasyon üzerinden seçip, sürücünüzle orada buluşabilirsiniz. 

San Juan Havalimanı’nda araba kiralama seçenekleri de oldukça çeşitli. İster yolculuğa başlamadan önce çevrimiçi olarak, isterseniz de indikten sonra ofislerine giderek doğrudan araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama ofisleri çoğunlukla terminalin karşısındaki otopark binasının birinci katında. 

San Juan çok önemli bir turizm merkezi olduğu için çevrimiçi olarak sizi karşılayıp hemen otelinize bırakacak bir havalimanı transferi bulmanız çok kolay.

Münih San Juan Puerto Rico uçak bileti ile ilgili sorular

  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
  • Münih şehrinden San Juan Puerto Rico şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Münih üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Augsburg Havalimanı, Munich Franz Josef Strauss Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Isla Grande Havalimanı, Luis Munoz Marin Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: