Kopenhag Szczecin Uçak Bileti
Turna.com'da

Kopenhag Szczecin Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Kastrup Havalimanı
Roskilde Havalimanı
Varış Havalimanı
Goleniow Havalimanı

Kopenhag Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Szczecin Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Eurowings
direkt-uçuş - 1s 5d
19 Temmuz 2024, Cuma 21:05
Eurowings
1 aktarmalı - 5s 35d
03 Temmuz 2024, Çarşamba 16:10
Eurowings
direkt-uçuş - 1s 20d
26 Temmuz 2024, Cuma 20:10
Pegasus
2 aktarmalı - 17s 35d
10 Haziran 2024, Pazartesi 19:40
Eurowings
1 aktarmalı - 5s 15d
12 Temmuz 2024, Cuma 09:35
Pegasus
1 aktarmalı - 20s 50d
28 Mayıs 2024, Salı 15:55
KLM Royal Dutch Airlines
1 aktarmalı - 5s 10d
31 Mayıs 2024, Cuma 06:00
SunExpress
1 aktarmalı - 24s 30d
30 Temmuz 2024, Salı 05:35
Eurowings
direkt-uçuş - 1s 20d
11 Haziran 2024, Salı 08:35
Pegasus
1 aktarmalı - 23s 40d
28 Mayıs 2024, Salı 13:00
Pegasus
2 aktarmalı - 25s 35d
29 Mayıs 2024, Çarşamba 15:55

Kopenhag Szczecin uçuşu ile ilgili bilgiler

CPH-SZZ

Şehir Merkezinden Kopenhag Havalimanı'na Ulaşım

Kopenhag Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık 8 kilometre ve Kopenhag'a gelen konuklar, şehir merkezinden havalimanına ulaşım için taksi, otobüs, metro ve tren gibi ulaşım araçlarını kullanabiliyor. Havalimanında hizmet veren üç terminal binası arasındaki ulaşım ise ücretsiz servis araçları ile sağlanıyor.

Şehir merkezinden havalimanına metroyla 15 dakikada ulaşılıyor. Bunun için metronun şehir merkezi durağından gündüz 4-6 dakika, akşam da 15-20 dakikada bir hareket eden metro seferlerini kullanabilirsiniz. Kopenhag'da şehir merkezi-havalimanı arasındaki metro seferleri, 24 saat boyunca aralıksız olarak devam ediyor.

Şehir merkezinden havalimanına trenle ulaşmak isteyenler ise şehir merkezindeki tren istasyonundan hareket eden trenlere binebilir.
Şehir merkezinden havalimanına gitmeyi planlayan yolcuların en sık kullandığı ulaşım araçlarından birisi otobüs. 24 saat boyunda çalışan 5A numaralı otobüs sayesinde, şehir merkezinden havalimanına kolayca ulaşmak mümkün.

Ayrıca taksi ve araç kiralama seçenekleri de, şehir merkezinden havalimanına ulaşımda oldukça avantaj sağlıyor. Hızlı ve rahat bir yolculuk yapmayı düşünenler, şehir merkezi ya da havalimanında bulunan araç kiralama firmalarıyla görüşebilir.

Szczecin Havalimanından Szczecin Şehir Merkezine Ulaşım

Szczecin, Polonya’nın en gelişmiş kentlerinden biri. Polonya’da Baltık Denizi kıyısında konumlanan en büyük liman kenti unvanını taşıyan şehir zengin ticaret ortamıyla Avrupa’da son yıllarda en hızla gelişen yerleşim yerlerinden birine dönüştü.

500 bine yaklaşan nüfusuyla bölgedeki en kalabalık kentlerden biri olan Szczecin, Batı Pomeranya Voyvodalığı'nın başkenti sıfatıyla tarihi bir öneme de sahip. Şehrin ve çevresindeki birçok yerleşim yerinin ana ulaşım merkezi olan Szczecin-Goleniów Havalimanı, Szczecin şehir merkezine 45 km uzaklıkta. Szczecin kent merkezinin kuzeydoğusunda konumlanan havalimanı Glewice köyü sınırlarında yer alıyor.

Szczecin-Goleniów Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşım için otobüs, tren, taksi, araç kiralama, özel transfer aracı, Uber ve saatlik araç kiralama seçenekleri bulunuyor.

Hem ekonomik hem de çok bekletmeyen bir ulaşım tercihiniz var ise Flixbus otobüslerini tercih edebilirsiniz. Günde bir sefer sıklığı ile Szczecin-Goleniów Havalimanı’ndan kent merkezine yolcu taşıyan Flixbus 45 km’lik yolu yaklaşık 40 dakikada kat ediyor. Ödeme aplikasyon üzerinden kredi kartıyla yapılıyor. Havalimanındaki Flixbus ofisi ya da bilet gişesinden de otobüs bileti almak mümkün.

Flixbus kadar ucuz olmasa da sefer sıklığı ile hayatı kolaylaştıran bir diğer ulaşım seçeneği ise tren yolculuğu. Polregio firmasının Szczecin-Goleniów Havalimanı’ndan Szczecin’e her gün 4 ayrı tren seferi bulunuyor. 

Havalimanındaki tren istasyonundan bineceğiniz trenle 50 dakika gibi bir sürede Szczecin şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Tren biletlerini istasyondan, mobil uygulamadan ya da kredi kartıyla internetten alabilirsiniz. Detaylar için firmanın web sitesine bakabilirsiniz.

İşiniz aceleyse ya da daha konforlu ve özel bir yolculuk yapmak istiyorsanız taksileri kullanabilirsiniz. Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısı üzerinde yolcularını karşılayan taksilerle şehir merkezine gidebilirsiniz. Yolculuk mesafeye göre ücretlendiriliyor. Bazı taksilerde kredi kartı ile ödeme seçeneği olsa da siz nakit bulundurmaya özen gösterin.

Kopenhag Szczecin uçak bileti ile ilgili sorular

  • TURNA’nın sunduğu uçak bileti hizmeti nasıl daha farklı?
    Turna’nın akıllı uçuş, online bilet iptali ve değişikliği, kart puanları ile bilet satın alabilme ve koşulsuz bilet iptali gibi benzersiz hizmetleri bulunmaktadır. Her uçuştan puan kazandıran Turna sayesinde yalnızca kendi biletlerinden değil, davet ettiğin arkadaşlarının satın aldığı biletlerden de ömür boyu puan kazanabilir ve bedavaya uçabilirsin.
  • Kopenhag şehrinden Szczecin şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Kopenhag üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Kastrup Havalimanı, Roskilde Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Goleniow Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: