Dallas Bora Bora Uçak Bileti
Turna.com'da

Dallas Bora Bora Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Dallas Ft Worth Havalimanı
Love Field Havalimanı
Addison Havalimanı
Fort Worth Alliance Havalimanı
Meacham Field Havalimanı
Carswell Afb Havalimanı
Varış Havalimanı
Motu-Mute Havalimanı
En Ucuz Bilet Fiyatı
33.565,91 TL
En Sık Uçan Havayolu

Dallas Bora Bora Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Dallas Bora Bora uçak biletleri için ucuza bilet ara

United Airlines
Dallas - Bora bora
2 aktarmalı - 24s 10d
14 Temmuz 2024, Pazar 07:40

Dallas Bora Bora uçuşu ile ilgili bilgiler

Yılın Temmuz aylarında uçmak, yılın geri kalanına göre bu rotada daha iyi fiyatlar bulmanı sağlar. Dallas Bora Bora arasında uçuş gerçekleştirirken çoğunluğun tercih ettiği aylar olması dolayısıyla Temmuz ayları her zaman daha pahalıdır.

United Airlines hava yolu tarafından hizmet verilen bu hatta, bugünden sonraki 30 gün için yaptığımız incelemede, 33.566 TL ile en iyi fiyatı sunmaktadır. Dallas Bora Bora uçuşu gerçekleştirecekseniz bu fiyatları dikkate alabilirsiniz.

26 gün sonrasına Dallas Bora Bora uçak biletini aramayı ve satın almayı deneyebilirsin. En iyi fiyatlara yaklaştığını göreceksin.

DFW-BOB

Şehir Merkezinden Dallas Love Field Havalimanı'na Ulaşım​

Şehir merkezinin 10 km kuzeybatısında bulunan havalimanına ulaşım ise farklı seçenekler ile kolayca sağlanıyor. 

Otobüs 
Şehir merkezinden 15 dakika bir kalkan 524 numaralı otobüsleri kullanarak Dallas Love Field Havalimanı’na ulaşım sağlamak mümkün. Bu otobüsler ile şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 25 dakika içinde gidilebiliyor. Havalimanına giderken Belediye binası ve tren istasyonu gibi noktalardan da geçen otobüslerin biniş ücreti ise 1,5 dolar. Bu otobüs hatları sabah 5.00 ile 22.00 arasında hizmet veriyor. 

Taksi 
Şehir merkezinden havalimanına taksi ile kolaylıkla erişilebiliyor. Havalimanına 15-20 dakikalık taksi yolculuğu ile gidilebiliyor ve bu yolculuğun bedeli 15-20 dolar. Ayrıca Dallas’ta tek taksi tarifesi bulunuyor. 

Araç Kiralama 
Şehir merkezinde birçok otomobil kiralama firmasının şubesi bulunuyor. Böylelikle şehir merkezinden havalimanına gitmek için araç kiralanabiliyor ve yapılan yolculuklar daha konforlu kılınabiliyor. Üstelik bu markalarda her zevke ve bütçeye uygun otomobil de yer alıyor. ​

Dallas Love Field Havalimanı İletişim Bilgileri Adres: 8008 Herb Kelleher Way, Dallas, TX 75235, ABD Tel: +1 214-670-6080 Faks: +1 214-670-6051

Bora Bora Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bora Bora Havalimanı (BOB), aynı zamanda Motu Mute Havalimanı olarak da biliniyor ve Fransız Polinezya’sında bulunan Bora Bora adasına hizmet ediyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında askeri amaçla ABD tarafından inşa edilen havalimanı ancak 1958’den sonra ticari uçuşlara açıldı. 

Bora Bora, yaklaşık 10 bin nüfuslu bir adacıklar topluluğu olduğu için ve geçimini neredeyse sadece turizmle sağladığı için toplu taşıma olanakları çok kısıtlı. Adadaki çoğu otel misafirlerini havalimanından botlarla alıp direk otellerine götürüyor. Hatta bazı otellerin terminalde kendilerine ait ofisleri var. Burada sizi karşılayıp, doğru bota yönlendiriyorlar. 

Eğer oteliniz bu hizmeti vermiyorsa, otelinize gitmek için öncelikle bir bot yolculuğuyla ana ada olan Bora Bora’ya geçmeniz gerekiyor. Eğer adaya Air Tahiti ile geldiyseniz, biletinizi gösterip Air Tahiti’ye ait ücretsiz Bora Bora Navette hizmetini alarak karşı adaya geçen botlara geçebilirsiniz. 

İndiğiniz yerde yine Air Tahiti servislerini kullanabileceğiniz gibi, üzerinde otelinizin ismi yazan otobüslerden birine de binip son durağınıza doğru yola çıkabilirsiniz. Bora Bora Navette için daha fazla bilgiye web sitesi üzerinden ulaşma şansınız var.

Otelinize gitmek için taksi de kullanabilirsiniz. Adada yolcu taşıma lisansı olan birkaç firma olmasına rağmen müşteri bulmak için adada turlamıyorlar. O yüzden bir taksiye binecekseniz, önceden iletişime geçmeli ve bir buluşma noktası ayarlamalısınız. Bunu sizin için otelinizin resepsiyonu veya restoranlar yapıyor. Taksilerde taksimetre bulunmadığı için fiyat konusunu yolculuk başlamadan konuşmalısınız.

Burası bir adacıklar topluluğu olduğu için, normal taksiler olduğu gibi deniz taksileri de mevcut. Eğer otelinizin ücretsiz botunu beklemek istemiyorsanız ya da sonraki botun gelmesine daha çok varsa deniz taksileri çok iyi bir seçenek olabilir. Aşağıda bazı taksi ve deniz taksisi firmalarının iletişim numaralarını bulabilirsiniz. 

Taxi Simplet (tel. 79.19.31)
Léon (tel. 70.69.16)
Otemanu Tours (tel. 67.70.49)
Jacques Isnard (tel. 67.72.25)
Dino's Land & Water Taxi (tel. 79.29.65). 

Adada dolaşmak için araba da kiralayabilirsiniz. Europcar (tel. 800/227-7368) buradaki en büyük en güvenilir firmalardan biri. Bir diğer yerel firma ise Fare-Piti Rent a Car (tel. 67.65.28). 

Her iki işletmenin de Vaitape iskelesinde ofisleri bulunuyor. Bu firmalardan sadece araba değil, isterseniz motosiklet ve bisiklet de kiralayabilirsiniz. Adada yaklaşık olarak 32km asfalt yol bulunuyor. Bu yüzden her zaman yavaş ve dikkatli kullanmalısınız keza yola domuzlar, tavuklar, köpekler ve yayalar atlayabiliyor. Özellikle köpekler çokça kazaya sebebiyet veriyorlar.

Dallas Bora Bora uçak bileti ile ilgili sorular

  • Dallas şehrinden Bora Bora şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Dallas üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Addison Havalimanı, Fort Worth Alliance Havalimanı, Love Field Havalimanı, Dallas Ft Worth Havalimanı, Meacham Field Havalimanı, Carswell Afb Havalimanı, Redbird Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Motu-Mute Havalimanı.
  • Hava yolu şirketlerinden hangileri Dallas Bora Bora arasında uçuşlar sunmaktadır?
    Hava yolu firmalarından United Airlines, Delta Air Lines ve American Airlines bu hatta uçuş hizmeti sunmaktadır. Bu hava yolları ile sınırlı olmayacak şekilde 3 firma bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir.
  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: