Paris Conakry Uçak Bileti
Turna.com'da

Paris Conakry Alternatif Bilet Fiyatları

Paris Conakry Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanları
Varış Havalimanı
Conakry Havalimanı

Paris Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Conakry Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 13s 50d
30 Ekim 2023, Pazartesi 07:05
Vueling
direkt-uçuş - 2s 30d
02 Kasım 2023, Perşembe 21:05
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 30d
03 Ekim 2023, Salı 07:00
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 45d
13 Ekim 2023, Cuma 19:05
Air France
direkt-uçuş - 1s 15d
20 Kasım 2023, Pazartesi 21:40
Transavia France
direkt-uçuş - 3s 20d
21 Ekim 2023, Cumartesi 08:10
Vueling
1 aktarmalı - 7s 35d
10 Ekim 2023, Salı 10:40
Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
26 Kasım 2023, Pazar 06:30
Vueling
direkt-uçuş - 4s 20d
24 Ekim 2023, Salı 12:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 10d
25 Ekim 2023, Çarşamba 15:15
Vueling
1 aktarmalı - 15s 45d
27 Eylül 2023, Çarşamba 21:50
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 30d
01 Ekim 2023, Pazar 15:00
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 10d
30 Eylül 2023, Cumartesi 14:05
Air Europa
direkt-uçuş - 1s 45d
24 Ekim 2023, Salı 19:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 25d
07 Ekim 2023, Cumartesi 09:50
Ryanair
direkt-uçuş - 3s 25d
29 Eylül 2023, Cuma 11:45
Vueling
direkt-uçuş - 2s 35d
09 Kasım 2023, Perşembe 06:50
easyJet
direkt-uçuş - 1s 15d
29 Eylül 2023, Cuma 09:05
Tunisair
direkt-uçuş - 2s 25d
01 Aralık 2023, Cuma 09:45
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
21 Ekim 2023, Cumartesi 08:40

Conakry Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Paris Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

Brussels Airlines
direkt-uçuş - 6s 40d
28 Eylül 2023, Perşembe 11:00
Türk Hava Yolları
1 aktarmalı - 15s 45d
11 Aralık 2023, Pazartesi 10:55
Air France
1 aktarmalı - 12s
11 Aralık 2023, Pazartesi 09:20
Royal Air Maroc
1 aktarmalı - 7s 40d
22 Aralık 2023, Cuma 18:45
Air France
1 aktarmalı - 11s 15d
14 Kasım 2023, Salı 11:05

Paris Conakry uçuşu ile ilgili bilgiler

PAR-CKY

Şehir Merkezinden Beauvais Tille Havalimanı'na Ulaşım

Paris şehir merkezinden olan Beauvais Tille Havalimanı'na ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler ilk akla gelen seçeneklerden. Porte Maillot Metro İstasyonu'ndan kalkan otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksiler şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda taksi ekonomik bir seçenek olabilir.

Şehirdeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da şehir merkezi havalimanı güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Paris'in en merkezi noktalarından Beauvais Tren İstasyonu'na trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'ndan havalimanına taksi ya da otobüsle geçmek de bir alternatif.

Şehir Merkezinden Paris Charles de Gaulle Havalimanına Ulaşım

Fransa'nın ve dünyanın en yoğun yolcu trafiğine sahip havalimanları arasında gösterilen Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Paris şehir merkezinden Charles de Gaulle Havalimanı'na ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs noktası var.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanına ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezinden havalimanına ulaşmak, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Şehrin farklı bölgelerinde bulunan taksi duraklarındaki taksileri kullanarak havalimanına ulaşmak mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında. Bazı taksicilerin pazarlığa açık olduğu biliniyor.

Şehrin farklı yerlerindeki rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da seçenekler arasında.

Şehir Merkezinden Paris Orly Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Orly Havalimanı'na ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Villejuif-Louis Aragon semtinden havalimanına kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile havalimanına ekonomik bir ulaşım mümkün. Rochereau Tren İstasyonu ve Denfert Tren İstasyonu'ndan kalkan otobüslerle de Orly Havalimanı'na direkt ulaşmak mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler için bu hat işlevsel.

Şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor. Paris'teki araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Conakry Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Konakri, Gine’nin başkenti ve aynı zamanda ticari olarak da en büyük merkezi. Atoll Adası’nı görmek için şehri ziyaret eden turist grupları ve paket tur organizasyonlarıyla bölgede büyük bir turizm potansiyeline imza atan şehirde onlarca yapılacak alternatif etkinlik var.

Şehirden 2 saat uzaklıktaki Soumba Şelalesi’nde yüzdükten sonra şelale manzaralı restoranda güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Ayrıca, Gine Ulusal Müzesi, Gine Sarayı ve Batı Afrika’nın en büyük camii olan Konakri Büyük Camii gibi gezilecek turistik noktaların yanı sıra şehrin botanik bahçeleri gezginler tarafından çok seviliyor. 

Konakri’yi ziyaret etmeden önce hepatit A, sarı humma ve tifo aşısı olduğunuza emin olun. Conakry Uluslararası Havalimanı ya da resmi ismiyle Ahmed Sékou Touré Uluslararası Havalimanı, Konakri’nin ana havalimanı.

Şehir merkezine 13 km uzaklıktaki Conakry Havaalanı’ndan kalkan herhangi bir otobüs hattı veya havalimanını şehre bağlayan bir demiryolu hattı bulunmuyor. Bu bağlamda, Conakry Havaalanı’ndan şehir merkezine gitmenin en uygun yolu taksiye binmek veya araç kiralamak.

 Hatta ülkeye geldikten sonra bu taksileri günlük veya yarım günlük olarak çok uygun fiyatlarla şoförlü olarak kiralayabiliyorsunuz. Havaalanından bineceğiniz taksiler ile fiyat konusunda önden anlaşmak gerekiyor ki sonradan ekstra ücret ödemek zorunda kalmayın. 

Conakry’de araç kiralamak da oldukça pahalı bir seçenek ama uçuşunuzdan önce bir araç kiralamak birçok konuda rahat etmenizi sağlayacaktır. Konakri’de kalacağınız otelden veya güvenilir bir tur firmasından talep ederek Conakry Havaalanı’ndan şehir merkezine özel transfer rezervasyonu da yapabilirsiniz. Böylece gelen yolcu salonundan çıktığınızda elinde isminizin yazdığı bir pankartla bekleyen görevli sizi araca yönlendirecektir. 

Bu tip rezervasyonlarda uçuş numaranızı ve saatinizi mutlaka transfer firmasına bildirmelisiniz çünkü olası bir rötarda sizi beklemeye devam edebilirler. Gine’de güvenlik problemleri sıkça yaşanabildiğinden rezervasyon yapmadığınız veya tanımadığınız bir araca binmemeyi tercih etmek akıllıca olabilir. 

Ayrıca Conakry Havalimanı’ndan şehir merkezine giden ve yerel halk tarafından sıkça kullanılan dolmuşlar var. Bunlara binebilmek için havaalanından çıkıp ana caddeye yürümek gerekiyor. Şehre bir saatte giden dolmuşlar akşam 18.00’den sonra çalışmıyor.

Paris Conakry uçak bileti ile ilgili sorular

  • Ucuza uçak bileti bulabilmek için neden Turna.com’u tercih etmeliyim?
    Uçak biletlerini en iyi fiyatlarla sunabilmek için tamamen kendi geliştirdiğimiz gelişmiş arama teknolojimizi kullanıyoruz. Tüm hava yollarını karşılaştırıp en ucuz fiyatları bulabiliyorsun. Online bilet değişikliği hizmeti ile biletlerini istersen kolayca iptal edebiliyorsun.
  • Paris şehrinden Conakry şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paris üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Conakry Havalimanı.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: