Paphos Memmingen Uçak Bileti
Turna.com'da

Paphos Memmingen Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Varış Havalimanı
Allgaeu Havalimanı

Paphos Kalkışlı Diğer Ucuz Bilet Fiyatları

Memmingen Yerine Bu Şehirlere Ucuza Bilet Bul

British Airways
1 aktarmalı - 15s 35d
30 Aralık 2023, Cumartesi 20:20

Paphos Memmingen uçuşu ile ilgili bilgiler

PFO-FMM

Şehir Merkezinden Baf Havalimanı’na Ulaşım

Baf şehir merkezinden Baf Havalimanı’na çeşitli yöntemlerle ulaşmak mümkün.

Otobüs
Şehir merkezinden havalimanına otobüs ile gitmek isteyenlerin 612 ve 613 numaralı otobüsleri kullanmaları gerekiyor. 613 numaralı otobüs tatil günleri dahil olmak üzere her gün 08.00 ile 19.00 arasında; 612 numaralı otobüs ise 1.05 ile 23.55 arasında her saat başı hizmet veriyor. Otobüsler ile yaklaşık 30 dakikada havalimanına ulaşılıyor. Otobüs bilet ücretleri gündüzleri 1.50 €, geceleri ise 2.50 € olarak belirlenmiş. 12 yaşının altındaki çocuklardan bilet ücreti alınmıyor. Otobüslerin ilk durağı Kato Baf istasyonu, son durağı Baf Havalimanı’dır.

Taksi
Baf Havalimanı’na ulaşmanın en kolay yollarından biri taksileri kullanmak. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına ulaşım ücreti yaklaşık 35 € tutuyor. Bu tutarın 5 € kadarı havalimanı ücreti olarak yansıtılıyor.

Baf Havalimanı İletişim Bilgileri:
Adres: P.O. Box 62320 P.C. 8063 Pafos, Cyprus
Telefon Numarası: +357 25123022

Memmingen Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Almanya’nın Bavyera eyaletinde yer alan Memmingen, Münih’e 140 kilometre uzaklıkta bulunan bir şehir. Tarihinin Orta Çağ dönemine kadar uzandığı şehir, Avrupa’da imzalanan ilk insan hakları sözleşmesi olan Zwölf Artikel’in resmi olarak kabul edildiği bölgede bulunuyor.

  Barok mimari tarzından esinlenerek inşa edilmiş birden fazla yapının bulunduğu bölgede, yemyeşil bir doğa hâkim. Allgäu Havaalanı Memmingen olarak da bilinen Memmingen Havalimanı, Memmingerberg kasabasında bulunan uluslararası bir havaalimanı.

Almanya’nın Nürnberg, Münih ve Bavyera havalimanlarından sonra dördüncü büyük havalimanı olarak biliniyor. Memmingen Havaalanı, şehir merkezine 4 km mesafede bulunuyor. Memmingen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri mevcut. Ayrıca otelinizden özel havalimanı transferi de ayarlayabilirsiniz.

Bu yöntemler arasından şehir otobüsü, en ekonomik seçenek. Memmingen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir içinde yer alan ana tren istasyonu ve diğer otobüs duraklarına doğrudan ulaşım sağlanıyor. Ayrıca havalimanı otobüs firması Flixbus tarafından işletilen 029 numaralı otobüs hattı ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine otobüs ile 8 dakika içinde gidebilirsiniz.

Memmingen Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile gitmek de mümkün. Terminalden çıktığınızda bekleyen taksileri görebilirsiniz. Taksiler genellikle taksi metre ile çalışıyor ancak taksimetre açmayan taksilere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Taksi ile havalimanından şehir merkezine 7 dakikada gidebilirsiniz. Havalimanı ile şehir merkezi oldukça yakın olmasından dolayı taksi en sık kullanılan araçlar arasında bulunuyor.

Taksiler hızlıca dolabildiğinden, taksiye alternatif olarak araç kiralayabilirsiniz. Böylelikle bir şehir turu atarak şehri yakından tanıyabilirsiniz. Memmingen Uluslararası Havalimanı’nda çok sayıda araç kiralama şirketi var. Memmingen Uluslararası Havalimanı’na gelmeden önce rezervasyon yaptırırsanız uygun fiyat seçenekleriyle bir araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca araç kiralamasını online olarak da yapabileceğinizi unutmayın.

Eğer Havalimanı transferinizi varmadan önce ayarlayıp garanti altına almak isterseniz, özel transfer satın alabilirsiniz. Böylece terminalden çıktığınızda isminizi taşıyan bir pankartla karşılanıp rahatça otelinize geçebilirsiniz.

Ayrıca, bazı oteller havalimanı transferi hizmeti veriyor. Bu hizmeti kullanmadan önce kalacağınız oteli arayarak ücretler hakkında bilgi almakta fayda var. 

Paphos Memmingen uçak bileti ile ilgili sorular

  • Paphos şehrinden Memmingen şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
    Paphos üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Paphos Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Allgaeu Havalimanı.
  • Daha ucuz uçak bileti bulmak için Turna.com ne yapıyor?
    Turna.com’un hava yolu anlaşmaları benzersizdir. Milyonlarca kişinin güvenle bilet satın aldığı Turna’nın gelişmiş arama teknolojisi, akıllı uçuş, koşulsuz iptal iade garantisi hizmetleri bulunmaktadır.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
x
Sevgili Kullanıcı: