Nauru Uçak Bileti Bul, Ucuz Nauru Uçak Bileti Al - turna.com

Nauru Uçak Bileti
Turna.com'da

Nauru uçuşu ile ilgili bilgiler

Ucuz Nauru uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde .

Türkiye Nauru arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Nauru şehirlerine en sık uçuş bu şehirlerden gerçekleştirilmektedir: . Nauru ülkesi içinde içinde en çok uçulan şehirler .

Pasifik Okyanusunda yer alan Mikronezya Cumhuriyetlerinden biri olan Nauru’nun başkenti Yaren, en büyük kenti ise Boe’dir. Dünya’nın Vatikan’dan sonra en az nüfusa sahip ülkesi olan Nauru’nun son nüfus sayımlarına göre yaşayan insan sayısı 10 bin civarındadır. Üç bin yıl önceden bu yana yerleşim yeri olan Nauru’nun en yakın komşu ülkesi 300 kilometre doğusunda bulunan Kiribati Cumhuriyetine ait Banaba adasıdır.

Nauru’nun ekonomisi deniz kuşlarının dışkılarından elde edilen guanoya bağlıdır. Guano, fosfat ve potasyum içermesi bakımından önemlidir. Nauru’nun dar kıyı kuşağında Hindistan cevizi ve muz yetişmektedir.

Nauru’da küçük bir havalimanı bulunmaktadır. Nauru’ya hava yolu ile ulaşmak için Avustralya’nın Brisbane şehrine uçuş gerçekleştirip buradan aktarma yapılabilir. Nauru’nun kendine ait küçük br havayolu bulunmaktadır.

Nauru’ya ulaşmak için THY, Emirates veya Etihad Hava Yolları ile Brisbane’e uçabilirsiniz.

Nauru uçak bileti ile ilgili sorular

  • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Nauru uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
    Turna’nın birçok havayolu ile özel anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede özel dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Nauru uçak bileti bulmanızı sağlar.

Nauru Yakınındaki Ülkeler

İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: