Lubango Uçak Bileti
Turna.com'da

Lubango Uçak Bileti Bilgileri

Havalimanı
Mukanka Havalimanı
En Ucuz Ay
Kasım

Lubango uçuşu ile ilgili bilgiler

İstanbul Lubango arasında her gün 0 sefer gerçekleştirilir. Lubango şehrine en sık uçulan yerlerden Luanda, İstanbul ve Dubai için Turna.com üzerinden en uygun fiyatlarla Luanda uçak bileti, İstanbul uçak bileti ve Dubai uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ucuz Lubango uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde .

LUBANGO

Eski adıyla Sá da Bandeira olarak bilinen Lubango, Huíla Eyaletinin başkenti ve Angola’nın Luanda’dan sonraki ikinci büyük kentidir. Şehrin nüfusu, 2014 sayımına göre 600,751’dir. Aslen 1885 yılında Madeira Adaları'ndan gelen sömürgecilere hizmet etmek için kurulan Lubango, Huíla Platosu vadisinin 1.760 metre yüksekliğinde yer almaktadır. Şehir, dağ yamaçlarına yayılmış doğal bir park ile çevrilidir. Lubango, subtropikal bir iklime sahiptir. İklim, gündüzleri sıcak, geceleri soğuktur. Gece - gündüz sıcaklık farkları yüksektir. Aralık ve Mart ayları arasında şiddetli yağışlar gerçekleşmektedir.

Lubango Gezilecek Yerler

Lubango'ya yaklaşık 17 km uzaklıktaki Serra da Leba'da bulunan Tundavala, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Yüksekliği 2200 metreyi aşan ve aniden yaklaşık 1000 metre civarında yüksekliğe düşen Angola Merkez Platosu, Tundavala'nın kayalıklarında sona erer ve dağda devasa çatlaklarla şaşırtıcı bir düşüşe neden olur. Tundalava, eşsiz bir manzaraya sahiptir.

Our Lady Of Senhora De Monte Park, şehrin sıkça ziyaret edilen yeşil alanlarından biridir. Park içerisinde küçük bir kilise de bulunmaktadır. Yürüyüş yapmak, bisiklete binmek ve dinlenmek için idealdir.

Lubango’ya Nasıl Gidilir?

Lubango Havalimanı’na Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Lubango’ya aktarmalı uçuşlarla ulaşılabilmektedir.

Lubango uçak bileti ile ilgili sorular

 • Turna bu kadar ucuz fiyatlı Lubango uçak biletlerini nasıl bulabiliyor?
  Turna’nın birçok havayolu ile özel fırsat anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede belli dönemlerde özel kampanyalar yapar. Ayrıca, sadece Turna’da bulunan Akıllı Uçuş sayesinde %70’e varan oranlarda daha ucuz Lubango uçak bileti bulmanızı sağlar.

Lubango Yakınlarındaki Uçuş Noktaları

Lubango Etrafına Uçak Bileti Al!

 • Johannesburg Uçak Bileti
  Johannesburg
 • Cape Town Uçak Bileti
  Cape Town
 • Entebbe Uçak Bileti
  Entebbe
 • Accra Uçak Bileti
  Accra
 • Darüsselam Uçak Bileti
  Darüsselam
 • Zanzibar Uçak Bileti
  Zanzibar
 • Nairobi Uçak Bileti
  Nairobi
 • Hartum Uçak Bileti
  Hartum
 • Mauritius Uçak Bileti
  Mauritius
 • Mahe Island Uçak Bileti
  Mahe Island
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Lütfen hesabınıza ait e-posta adresini giriniz. E-posta adresinize, parolanızı değiştirebileceğiniz bir link göndereceğiz.
E-Posta Adresim
Sevgili Kullanıcı: