Lome Paris Uçak Bileti
Turna.com'da

Lome Paris Alternatif Bilet Fiyatları

Lome Paris Uçak Bileti Bilgileri

Kalkış Havalimanı
Lome Havalimanı
Varış Havalimanları
En Ucuz Bilet Fiyatı
6.770,49 TL
En Sık Uçan Havayolu
En Kısa Uçuş Süresi
8 sa 55 dk

Lome Paris Uçak Bileti Al (Tek Yön)

Lome Paris uçak biletleri için ucuza bilet ara

Brussels Airlines
Lome - Paris
1 aktarmalı - 10s 55d
28 Ekim 2022, Cuma 20:15
Brussels Airlines
Lome - Paris
1 aktarmalı - 10s 55d
30 Eylül 2022, Cuma 20:05
Royal Air Maroc
Lome - Paris
1 aktarmalı - 25s 35d
01 Eylül 2022, Perşembe 03:10
Royal Air Maroc
Lome - Paris
1 aktarmalı - 30s 45d
01 Eylül 2022, Perşembe 03:10

Paris Varışlı Diğer Ucuz Biletler

Lome Yakınındaki Şehirlerden Daha Ucuza Bilet Ara.

easyJet
direkt-uçuş - 2s 45d
06 Eylül 2022, Salı 14:35
Vueling Airlines
1 aktarmalı - 8s 15d
30 Eylül 2022, Cuma 12:50
Ryanair
direkt-uçuş - 1s 50d
18 Ekim 2022, Salı 06:30
Transavia France
direkt-uçuş - 3s
04 Ekim 2022, Salı 18:00
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 50d
11 Eylül 2022, Pazar 12:45
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 15d
11 Eylül 2022, Pazar 13:20
Saudi Airlines
1 aktarmalı - 10s 30d
29 Eylül 2022, Perşembe 04:15
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 25d
25 Ekim 2022, Salı 06:30
Vueling Airlines
direkt-uçuş - 4s 15d
10 Kasım 2022, Perşembe 06:50
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
18 Ekim 2022, Salı 07:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 55d
25 Ekim 2022, Salı 09:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 5d
03 Ekim 2022, Pazartesi 06:50
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
26 Ekim 2022, Çarşamba 07:55
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 35d
04 Ekim 2022, Salı 09:25
Ryanair
direkt-uçuş - 3s 15d
13 Ekim 2022, Perşembe 16:40
Ryanair
direkt-uçuş - 2s 20d
19 Ekim 2022, Çarşamba 07:20
Transavia France
direkt-uçuş - 2s 35d
27 Eylül 2022, Salı 08:10
Ryanair
direkt-uçuş - 2s
15 Ekim 2022, Cumartesi 06:00

Lome Paris Arası Akıllı Uçak Biletleri

Sadece Turna.com'da Lome Paris Arasındaki Akıllı Uçuşları Bulabilirsin.

3 aktarmalı - 21s 37d
12 Ağustos 2022, Cuma 02:05
3 aktarmalı - 28s 26d
12 Ağustos 2022, Cuma 02:05

Lome Paris uçuşu ile ilgili bilgiler

Lome Paris uçak biletleri için Royal Air Maroc hava yolu tarafından verilen fiyatlar, diğer hava yollarına kıyasla daha uygundur. Karşılaştırma yapmak gerekirse, 9.720 TL ile önümüzdeki 30 günde bulduğumuz en ucuz fiyat Royal Air Maroc hava yolu tarafından sunulmaktadır.

Bu rotada daha ucuz fiyatlar yakalamak için bu ipucu da işine yarayabilir. Bizim verilerimize göre Lome Paris uçuşlarında en uygun fiyatlar Ekim, Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleşiyor. Daha pahalı görünen Ağustos, Eylül ve Kasım aylarında uçuşlarını yapmak yerine, mümkünse ucuz ayları tercih edebilirsin.

Lome kentinden Paris kentine gitmek için gereken süre 8 saat 55 dakika’dır. Lome Paris arası gidilmesi gereken uzaklık 4751 km’dir.

Lome Paris uçak biletini satın alanların tamamını incelediğimizde, en ucuz fiyatların genellikle uçağın kalkış gününden 78 gün öncesinde satın alınan biletlerde oluştuğunu görüyoruz.

LFW-PAR

Beauvais Tille Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'i dünyaya bağlayan havalimanları arasında bulunan Beauvais Tille Havalimanı'ndan Paris şehir merkezine ulaşım için, tren, otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılabiliyor.

Beauvais Tille Havalimanı terminalinin çıkışında bulunan otobüs durağı önemli bir aktarma merkezi. Bu merkezden Paris şehir merkezine gitmek oldukça kolay ve ekonomik bir seçenek. olan Porte Maillot Metro İstasyonu'na kadar giden otobüsler haftanın 7 günü 24 saat boyunca düzenli aralıklarla sefer yapıyor. Havalimanı-şehir merkezi otobüslerinin biletlerini şoförden ya da kiosklardan almak mümkün ancak internetten satın alındığında indirim sağlanıyor.

Havalimanı gelen yolcu terminalinin çıkış kapısında bulunan taksi durağındaki taksiler şehir merkezine ulaşmak için kullanılabilecek seçenekler arasında. Paris şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe farkı nedeniyle taksi biraz maliyetli tutsa da pazarlık yapmak ve birkaç kişi kullanmak durumunda maliyet düşecektir.

Havalimanı terminalindeki rent a car ofisleri ve internetten online rezervasyonla sağlanacak araçlarla da havalimanı şehir merkezi güzergahında ulaşım mümkün. Ancak özel araç kullanımında trafik yoğunluğunu hesaba katmakta yarar var.

Beauvais Tille Havalimanı'nda tren istasyonu bulunmuyor. En yakın tren istasyonu havalimanına 4 km uzaklıkta. Beauvais Tren İstasyonu'ndan Paris'in en merkezi noktalarına trenle gidilebiliyor. Beauvais Tren İstasyonu'na havalimanından taksi ya da otobüsle geçerek trene aktarma yapılabilir.

Charles de Gaulle Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Fransa'nın en büyük havalimanı unvanını taşıyan Charles de Gaulle Havalimanı her yıl yüzbinlerce yolcuyu ağırlıyor. Charles de Gaulle Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün.

Paris genelinde toplu ulaşımda yaygın bir ağa sahip olan demiryolları havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en hızlı, konforlu ve ekonomik seçeneklerden biri. RER, TGV ve CDGVAL ismini taşıyan tren sistemleri ulaşım için kullanılıyor. RER Paris şehir merkezine inmek, TGV Fransa'nın diğer şehirleri ile bağlantı sağlamak, CDGVAL ise havalimanı terminalleri arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Havalimanındaki terminaller arasındaki mesafelerin fazla olması nedeniyle bu trenleri kullanmak şart.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için otobüsler de kullanılabilecek alternatifler arasında. 350 Bus, 19 Bus, Cars Air France, Roissybus ve Val d'Europe Airports Shuttle şirketlerine ait otobüslerle Opera Meydanı başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinden bağlantı sağlanıyor. Havalimanının 3 terminalinde de otobüs kalkış noktası var.

Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısında, her terminalin önünde bulunan taksi duraklarından taksileri kullanarak şehir merkezine gidilebiliyor. Ayrıca şehir merkezinde farklı noktalardan taksi çevirerek havalimanına gitmek mümkün. Taksi kullanmadan önce güzergah ve ücret konusunda anlaşmak ve pazarlık yapmak öneriler arasında.

Havalimanı terminallerinde bulunan rent a car ofislerinden araç kiralama hizmeti almak ya da internetten rezervasyon yapmak da değerlendirilebilir.

Paris Orly Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Paris'in ikinci en büyük havalimanı Orly, ağırlıklı olarak düşük bütçeli hava yolu şirketlerinin kullanımında. Orly Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için tren, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetinden yararlanılabiliyor.

Paris şehir merkezinin dört bir yanına ulaşan tren sistemi RER ile şehir merkezinden Orly'e kısa sürede ulaşılabiliyor. Tren dışındaki diğer seçenek ise tramvay. Havalimanından Villejuif-Louis Aragon semtine kadar kadar giden tramvayın ismi Tram7 olarak geçiyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış kapısına yakın konumda bulunan otobüs duraklarından şehir merkezine otobüsler kalkıyor. Val d'Europe Airports, Bus 91.10, Orlybus, Cars Air France şirketlerine ait otobüsler ile ekonomik bir ulaşım mümkün. Bu yolculuk trafik yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 30 dakika sürüyor. Charles de Gaulle Havalimanı ile Orly Havalimanı arasında bağlantı sağlayan bir otobüs hattı da var. Bu hat ile iki havalimanı arasında uçak değiştirecekler kolaylıkla ulaşım sağlıyor.

Orly Havalimanı gelen yolcu çıkış terminali kapısının önünde taksi durakları bulunuyor. Taksi durağındaki taksileri kullanarak şehir merkezine gitmek ya da şehir merkezindeki herhangi bir duraktan taksiyle havalimanına ulaşmak da mümkün. Taksiye binmeden önce mesafeyi ve ücreti sormak öneriliyor.

Havalimanı terminalinde bulunan araç kiralama ofisleri ya da internet rezervasyonu aracılığıyla kiralanacak araçla da ulaşım sağlanabilir.

Lome Paris uçak bileti ile ilgili sorular

 • Lome şehrinden Paris şehrine uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?
  Lome üzerinden uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksın: Lome Havalimanı. Bu havalimanlarından birine ineceksin: Beauvais Tille Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı.
 • Lome Paris uçak seferleri için haftanın günlerine göre fiyat farklılığı oluyor mu?
  Genellikle Pazartesi günlerinde uçakla seyahat edenlerin daha yüksek fiyatlara uçuş gerçekleştirdiğini görüyoruz. Pazartesi günlerinde ise fiyatlar ortalamaların altında seyrediyor. Pazartesi günlerinin fiyatlarını incelemekte yarar var.
 • TURNA’nın hava yollarından özel fiyat aldığı oluyor mu?
  Turna.com bugüne kadar 4 milyondan fazla uçak bileti satışı ile Türkiye’de alanındaki en büyük firmalardan biridir. Hava yolları tarafından Turna’ya özel kampanyalar sunulmaktadır. Bu sayede hayal edilemeyecek uçak bileti fiyatları bulmak mümkündür.
 • Lome Paris arasında uçakla en hızlı ne kadar sürede gidebilirim?
  En hızlı ulaşım aracının uçak olduğu dikkate alındığında bu rotada 8 saat 55 dakika sürede iki şehir arasındaki mesafeyi kat edebilirsin.
 • Lome Paris arasında uçuşları bulunan popüler hava yolları hangileridir?
  Dar ve geniş olmak üzere farklı gövdelere sahip uçakları olan 12 havayolu firması bu rotada uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bu uçak firmaları arasında en popüler olanları sırayla Ethiopian Airlines, Royal Air Maroc, Air France, Asky ve Brussels Airlines olarak belirtilebilir.
İşlemin gerçekleşiyor, biraz beklemen gerekebilir...
Parola Sıfırlama

Lütfen hesabına ait e-posta adresini gir. Adresine, parolanı değiştirebileceğin bir link göndereceğiz.

x
Sevgili Kullanıcı: